هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

che-jaleb

کاربر سایت
Jan 16, 2018
1,226
در مورد سوال دوم. بله کپی خور شده و نرم افزاری هست و دستگاه های جدید نمیشن چون ورژن پایه اونا بالاتر از ورژنیه که کپیخور میشه
ورژه 5.05 و به پایین کپیخور میشه.
درمورد تبدیل دسته هم فکر نمیکنم همچین چیزی بشه

فرستاده شده از BAC-L21ِ من با Tapatalk

یعنی ps4 slim ها آک به احتمال زیاد کپی خور نمیشن . درسته؟

درباره دسته ps3 به ps4 هم تبدیل زدن . هم آموزش وصل کردن عادی
مثل این
Did You Know You Can Use Your PS3 Controller With Your PS4? Learn How.

saeed king

کاربر سایت
Apr 16, 2015
9
سلام وقت بخیر.
دوستان من تو ps4بازی هکی دارم.میتونم یه یوزر دیگه بسازم و قانونیم بازی کنم!؟یا اگه انلاین شم سریع بازیام بن میشم!؟
ممنون میشم ج بدید.

• Like
Reactions: AMIN-PASHA

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام وقت بخیر.
دوستان من تو ps4بازی هکی دارم.میتونم یه یوزر دیگه بسازم و قانونیم بازی کنم!؟یا اگه انلاین شم سریع بازیام بن میشم!؟
ممنون میشم ج بدید.
ببینین اکانت هکی شانسیه. احتمال داره به محض وصل شدن به نت بازیا قفل بشه (بن نمیشه)، احتمال هم داره که قفل هم نشه.
به عنوان مثال من الان یه اکانت حکی دارم که تو تاریخ 94/10/10 خریدمش. الان چهار ساله که قفل نشده و تازه کلی هم بازی تو این سالها خریده که من بازی میکنم. همیشه خدا هم آنلاین هستم. ولی اکانتی داشتم که فردای خریدنش قفل شد.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
سلام ببخشید دسته ps4 من سمت چپش لق میزنه میدونید مشکلش چیه
یکم واضح تر میگین. منظورتون آنالوگ مشکل داره و به جهت چپ پرش داره. یا خود قاب دسته لق شده

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
یعنی ps4 slim ها آک به احتمال زیاد کپی خور نمیشن . درسته؟

درباره دسته ps3 به ps4 هم تبدیل زدن . هم آموزش وصل کردن عادی
مثل این
Did You Know You Can Use Your PS3 Controller With Your PS4? Learn How.

بله، به احتمال 99 درصد کپی خور نمیشن. مگه اینکه یکی از ورژن های قدیمیش رو پیدا کنی آکبندش رو

saeed king

کاربر سایت
Apr 16, 2015
9
ببینین اکانت هکی شانسیه. احتمال داره به محض وصل شدن به نت بازیا قفل بشه (بن نمیشه)، احتمال هم داره که قفل هم نشه.
به عنوان مثال من الان یه اکانت حکی دارم که تو تاریخ 94/10/10 خریدمش. الان چهار ساله که قفل نشده و تازه کلی هم بازی تو این سالها خریده که من بازی میکنم. همیشه خدا هم آنلاین هستم. ولی اکانتی داشتم که فردای خریدنش قفل شد.

نه میگم میتونم کنار این اکانت هکی یه اکانت دیگه درست کنم و بازی فیزیکی بخرم انجام بدم یا نمیشه؟!

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
نه میگم میتونم کنار این اکانت هکی یه اکانت دیگه درست کنم و بازی فیزیکی بخرم انجام بدم یا نمیشه؟!
بله هیچ محدودیتی نداره
من الان تو کنسولم اکانت هکی هم دارم، دیسک هم دارم، بازی قانونی تو اکانت خودم دارم. اکانت قانونی شیرینگی هم دارم، و با صلح و صفا دارم همشو بازی میکنم

A-min

Gold User
Sep 1, 2011
780
نام
تمامی
بله هیچ محدودیتی نداره
من الان تو کنسولم اکانت هکی هم دارم، دیسک هم دارم، بازی قانونی تو اکانت خودم دارم. اکانت قانونی شیرینگی هم دارم، و با صلح و صفا دارم همشو بازی میکنم

اگر با اکانت قانونی آنلاین بشیم بازیهای اکانت هکی قفل نمیشن ؟

.Maximum.

کاربر سایت
Oct 1, 2010
298
درود
من الان اکانت خودم 7 8 ماهی پلاس دارم میخوام یه اکانت دیگه بسازم هر دو روی کنسول خودم
1-میتونم پلاس اکانت اول رو روی اکانت دومم استفاده کنم؟
2-ایا سیوهای اکانت اول روی اکانت دوم قابل استفاده هست؟
3-من اکثرا با دیسک بازی میکنم اون دیتاهایی که از روی دیسک روی کنسول کپی شدند و اپدیتهایی که دانلود و روشون نصب شده روی اکانت دوم هم هست ؟بگذارید یه مثال بزنم من دیسک اسپایدرمنو روی اکانت اولم نصب کردم و و 17 گیگ اپدیتشم دانلود کردم روش، حالا اگه برم توی اکانت دومم ایا این دیتا اسپایدرمن قابل استفاده هست یا دوباره باید دیسکو نصب کنم و اپدیتشم دوباره دانلود کنم؟
ممنون

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
درود
من الان اکانت خودم 7 8 ماهی پلاس دارم میخوام یه اکانت دیگه بسازم هر دو روی کنسول خودم
3-من اکثرا با دیسک بازی میکنم اون دیتاهایی که از روی دیسک روی کنسول کپی شدند و اپدیتهایی که دانلود و روشون نصب شده روی اکانت دوم هم هست ؟بگذارید یه مثال بزنم من دیسک اسپایدرمنو روی اکانت اولم نصب کردم و و 17 گیگ اپدیتشم دانلود کردم روش، حالا اگه برم توی اکانت دومم ایا این دیتا اسپایدرمن قابل استفاده هست یا دوباره باید دیسکو نصب کنم و اپدیتشم دوباره دانلود کنم؟
ممنون
1- امکان آنلاین بازی کردنو دارید ولی بازیای پلاسو باید اول از داخل اکانتی که پلاس داره به لیست دانلود اضافه کنید سرویس کلاود و تخفیفاتی که توی استور برای پلاس زده میشه هم رو اکانت دوم قابل استفاده نیست (هرچند درمورد تخفیفا میتونید رو اکانت اول بازیو بگیرید و شیر بشه ولی مستقیم از داخل اکانت دوم نمیشه اینکارو کرد)
2-سیوا اکانت لاک هستن البته بازیای سرور ساید فکر کنم اینطور نباشن مثل رینبو
3-تمام محتوای رو کنسول تو اکانت دوم قابل استفادس

• Like
Reactions: .Maximum.

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
درود
ممنون
1، بله میشه
2، نه امکان نداره
3، بله میتونین تو تمام اکانت های کتسول از اون محتوا استفاده کنین

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,945
نام
امین پاشاپور
درود
ممنون
1، بله میشه
2، نه امکان نداره
3، بله میتونین تو تمام اکانت های کتسول از اون محتوا استفاده کنین

• Like
Reactions: .Maximum.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر