هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

a1l2i3z4a5h6r7

کاربر سایت
Feb 24, 2009
165
نام
علی
سلام دوستان من اینترنت مبین نت td-lte دارم میخوام با کسی که تو پارتی پلی استیشن هست صحبت کنم نمیشه ارور can not user voice chat میزنه و با اینکه من نت تایپ دو دارم و اینکه کسی اینترنت خانگی مانند adsl داشته باشه بیاد تو پارتی من میتونم باهاش صحبت کنم به نظرتون این مشکل چیجوری باید حل کرد

آخرین ویرایش:

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
نه سیو ها بازی میتونید توی فلش هم بریزید
دستگاه بنده کپی خوره ... وقتی بازی میکنم میپره بیرون تموم سیوهامو خراب میکنه چیکار کنم اینطوری نشه ؟
مثلا اسناپیر اومد از اول ... هرچی جمع کرده بودم پرید ...آپگریت اسلحه و...

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
دستگاه بنده کپی خوره ... وقتی بازی میکنم میپره بیرون تموم سیوهامو خراب میکنه چیکار کنم اینطوری نشه ؟
مشکل هک هست کاری هم نمیشه کرد (شاید هم بشه کاری کرد من اطلاعی ندارم )

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
سلام دوست عزیز، این مشکلی نیست و یه راه حل ساده داره، شما هر وقت دچار این مشکل شدید به قسمت تروفی ها برید و تروفی های اون بازی رو چک کنید یعنی یه ضربدر بزنید روی تروفی های اون بازی و تا آخر لیست برید بعدش وارد بازی بشید می‌بینید که مشکلتون برطرف شده، موفق باشید

arashoo

کاربر سایت
Aug 17, 2019
4
ببین میتونی وارد بوت لودر بشی اگر وارد بشه که احتمال زیاد باید بشه یک فریمور 5.05 کامل ( حدود 900 مگ) رو بگیر و از طریق بوت فلش کن درست میشه آموزشش تو گوگل سرچ کن خیلی راحته

Sent from my HTC 10 using Tapatalk
ممنون بابت راهنمایی دوست عزیز

• Like
Reactions: Arsinn

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
سلام دوست عزیز، این مشکلی نیست و یه راه حل ساده داره، شما هر وقت دچار این مشکل شدید به قسمت تروفی ها برید و تروفی های اون بازی رو چک کنید یعنی یه ضربدر بزنید روی تروفی های اون بازی و تا آخر لیست برید بعدش وارد بازی بشید می‌بینید که مشکلتون برطرف شده، موفق باشید
رفیق تروفی نمیخام ... مثلا کلی لول پر کردم یعنی از گروهبان سومی شده ستوانی بعدش میپره .. تموم اسحهام که اپگریت شده از اول میشه صفر ...

Reza0017

کاربر سایت
Oct 20, 2018
400
نام
رضا
رفیق تروفی نمیخام ... مثلا کلی لول پر کردم یعنی از گروهبان سومی شده ستوانی بعدش میپره .. تموم اسحهام که اپگریت شده از اول میشه صفر ...
دوست عزیز کاری که گفتم رو انجام بده سیوت درست میشه برو داخل تروفی های sniper

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
خاموش شدن هنگام ارسال پیلود طبیعی هست و هراز گاهی در کنسول کپیخور اتفاق میافته و مشکلی هم پیش نمیاره اما خاموشی وسط بازی یا پریدن بیرون خیر عادی نیست و باعث پریدن سیو ها هم میشه مثلا خود من یکساله که کپیخور کردم و تاحالا این اتفاق برام نیفتاده بنظرم مشکل از خود بازی باشه و یا شاید هم از کنسول باشه که فنش درست جوابگو نباشه و اورهیت میشه. بهرحال شما اگر مشکلی داری میتونی از سیوهات بکاپ بگیری و برشون گردونی. کسانی که زمانیکه اکانت رو درست کردن حداقل یکبار به PSN وصل شده بودن الان خیلی راحت میتونن از تنظیمات کنسول روی فلش بکاپ بگیرن مال من اینجوریه اما اگر متصل نشده باشی وقتی از تنظیمات بخواهی بکاپ بگیری پیغام نیاز به اتصال به PSN رو میده و نمیشه گرفت برای این کنسول‌ها باید از پیلودی که مخصوص اینکار تهیه شده استفاده کرد یعنی توسط همون برنامه هک که hen رو هم ارسال میکنه.

satellitedvb

کاربر سایت
Apr 9, 2019
958
خاموش شدن هنگام ارسال پیلود طبیعی هست و هراز گاهی در کنسول کپیخور اتفاق میافته و مشکلی هم پیش نمیاره اما خاموشی وسط بازی یا پریدن بیرون خیر عادی نیست و باعث پریدن سیو ها هم میشه مثلا خود من یکساله که کپیخور کردم و تاحالا این اتفاق برام نیفتاده بنظرم مشکل از خود بازی باشه و یا شاید هم از کنسول باشه که فنش درست جوابگو نباشه و اورهیت میشه. بهرحال شما اگر مشکلی داری میتونی از سیوهات بکاپ بگیری و برشون گردونی. کسانی که زمانیکه اکانت رو درست کردن حداقل یکبار به PSN وصل شده بودن الان خیلی راحت میتونن از تنظیمات کنسول روی فلش بکاپ بگیرن مال من اینجوریه اما اگر متصل نشده باشی وقتی از تنظیمات بخواهی بکاپ بگیری پیغام نیاز به اتصال به PSN رو میده و نمیشه گرفت برای این کنسول‌ها باید از پیلودی که مخصوص اینکار تهیه شده استفاده کرد یعنی توسط همون برنامه هک که hen رو هم ارسال میکنه.

چند ساعت کار مکینم بیرون نمیپره .... ولی همون اول که وارد بازی میشم یا 5 دقیقه بازی مکینم بعد میپیره بیرون ...همش همون اوایل بیرون میپره ...
چطوریکه وقتی خدای جنگ روبازی مکینم چرا موقع جنگ مثلا 5 تا درخت رو نابود کردم سیو میکنم بجای اینکه از سیو بیاد دوباره از اول مبارزه میاد ؟

Arsinn

کاربر سایت
May 31, 2015
330
چند ساعت کار مکینم بیرون نمیپره .... ولی همون اول که وارد بازی میشم یا 5 دقیقه بازی مکینم بعد میپیره بیرون ...همش همون اوایل بیرون میپره ...
چطوریکه وقتی خدای جنگ روبازی مکینم چرا موقع جنگ مثلا 5 تا درخت رو نابود کردم سیو میکنم بجای اینکه از سیو بیاد دوباره از اول مبارزه میاد ؟
اینجوری که میگی احتمالا مشکل از اون بازی هست. در مورد خدای جنگ نمیدونم دقیقا کدوم مرحله رو میگی اما بعضی ماموریت ها چند مرحله ای هستن و تا اون ماموریت تمومش نکنی سیو نمیشه یعنی اگه نود درصد اون مرحله رو هم رفته باشی خارج بشی مرتبه دیگه باید از اول اون مرحله رو شروع کنی

• Like
Reactions: satellitedvb

Destro

Gold User
Apr 18, 2010
3,478
نام
Nightwing
دوستان دستگاه من حین کانکت به اینترنت ارور nw-31201-7 میده
با کابل وصل میکنم و این اتفاق یهویی امروز اتفاق . نه تنظیمات روتر تغییر کرده نه چیزی
ولی موبایلم رو هات اسپات میکنم کانکت میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر