هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Hiitsme

کاربر سایت
Feb 11, 2019
6
ببین شما میتونی دیتا رو بدی بیرون بزنن یا از بیرون بگیری و خودت بزنی. اینطوری هر بازی برات 10 تومن میوفته

مرسی. بیرون که میگید یعنی دقیقاً کجا؟ کافی نت؟ گیم نت؟ مغازه کنسول فروشی؟
بعد اکانت از کجا بخرم که معتبر باشه؟

«یا از بیرون بگیری و خودت بزنی.» این جمله را هم نفهمیدم یعنی چی؟ از بیرون چی بگیرم و خودم بزنم؟

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
مرسی. اکانت از کجا بخرم؟ این مغازه های کنسول فروشی خودشون دیتا را میریزن؟ یا بدم گیم نت؟ یا کافی نت؟
اکانت بازی و دیتا بازی دو تا مقوله جدا هستن ، هرمغازه ای که به گیم و کنسول ربط داره ممکنه نصب دیتا رو انجام بده اینو باید از خود مغازه بپرسید. معمولا گیم و کنسول فروشهای هر محله انجام میدن اگه کامپیوتر داشته باشن کاملا سلیقه ایه.
اکانت رو باید از سایت یا فروشنده معتبر بخرید (این قسمتشو من سراغ ندارم)
از بیرون چی بگیرم و خودم بزنم؟
یعنی دیتا رو روی هارد بگیرید و خودتون با نرم افزار کامپیوتر و کابل بریزید روی کنسول.
-
حتی اگه اینترنت با سرعت و حجم اضافی داشته باشید میتونید خودتون دانلود کنید یا با کنسول یا کامپیوتر. اصل کار اون اکانت هست که باید بگیرید.

آخرین ویرایش:

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,909
نام
امین پاشاپور
مرسی. بیرون که میگید یعنی دقیقاً کجا؟ کافی نت؟ گیم نت؟ مغازه کنسول فروشی؟
بعد اکانت از کجا بخرم که معتبر باشه؟

«یا از بیرون بگیری و خودت بزنی.» این جمله را هم نفهمیدم یعنی چی؟ از بیرون چی بگیرم و خودم بزنم؟
شما یا باید ببری این مغازه های کنسول فروشی که اکانت رو بزنن و بعد دیتای بازی رو
یا
خودت اکانت بزنی و بعد ببری دیتا رو بدی بزنن
یا
اکانت رو بزنی خودت و هارد اکسترنال ببری بدی برات دیتا رو بزنن رو هارد و بهد خودت بیایی با پی سی دیتا رو انتقال بدی
یا هم اکانت رو بزنی و بعد از طرح های شبانه و نا محدود همراه اول یا ایرانسل استفاده بکنی و خودت دانلود کنی

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
پسورد ریست میشه و تغییر هم میدم مرحله که باید تایید کنم این ارور رو میده
از یه مرورگر دیگه استفاده کنید. بین کروم و فایرفاکس

احتمالا یه سری cookies هست باید allow کنید. مثلا کروم روی علامت. سمت چپ نوار ادرس کلیک کنید و ازونجا چک کنید لیست block کوکی ها خالی باشه.

قندشکن هم تست کن.

من حدس میزنم یکی ازینا باشه .
Sent from my LG-H870S using Tapatalk

• Like
Reactions: King-1

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
از یه مرورگر دیگه استفاده کنید. بین کروم و فایرفاکس

احتمالا یه سری cookies هست باید allow کنید. مثلا کروم روی علامت. سمت چپ نوار ادرس کلیک کنید و ازونجا چک کنید لیست block کوکی ها خالی باشه.

قندشکن هم تست کن.

من حدس میزنم یکی ازینا باشه .
از مرورگرهای مختلف استفاده کردم
با 3 تا سیستم مختلف هم تست کردم هم با قند شکن هم بدون اون
جالبه تا مرحله اخر میره و پسورد جدید رو هم میزنم تایید که میکنم این ارور رو میده!!!!

• Like
Reactions: saeed_sg

alireza-ap22

کاربر سایت
Oct 18, 2018
5
سلام.دوستان یه سوال داشتم.من کنسولم ۵.۰.۵ هستش و کپی خور کردم.واسه بازی های جدید که مثل اینکه یاید دستگارو اپدیت کنم و اکانت هکی بریزم.میخواستم بدونم این برای دیسک هم همینطور هست.یعنی اگه دیسک بازی های جدیدم بخرم باید کنسولو اپدیت کنم.یا میشه مثلا دیسک بازی اویل ۲ بخرم روی همین آپدیت ۵.۰.۵ بازی کنم.

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام.دوستان یه سوال داشتم.من کنسولم ۵.۰.۵ هستش و کپی خور کردم.واسه بازی های جدید که مثل اینکه یاید دستگارو اپدیت کنم و اکانت هکی بریزم.میخواستم بدونم این برای دیسک هم همینطور هست.یعنی اگه دیسک بازی های جدیدم بخرم باید کنسولو اپدیت کنم.یا میشه مثلا دیسک بازی اویل ۲ بخرم روی همین آپدیت ۵.۰.۵ بازی کنم.
سلام.
برای بازیهای بعد از گاد او وار عرضه شده باشن اگه اشتباه نکنم باید اپدیت کنید.
خلاصه هربازیی که ورژن بالاتر از 5.05 بخواد . دیسک و اکانتش تفاوت نمیکنه.

memi

کاربر سایت
Feb 12, 2019
18
سلام و روز بخیر به همه
من تازه کار هستم
یه دستگاه کارکرده خریدم حدود 10 تا بازی روش ریختن ازین ها که ازین اکانت هکی ها دارند. یه دیسک pes2017 هم دارم.
میتونم آنلاین با دیسک بازی کنم؟
خطر بن و ... داره؟

mojy_star

کاربر سایت
Mar 7, 2015
4
سلام
من بازی Fallout 4 رو گرفتم و آپدیت 1.29 رو دانلود کردم ولی Install نمیشه کرد و پیغامش اینه که ورژن دستگاه باید آپدیت بشه برای نـصــب آپدیت بازی . ورژن دستگام 5.55 هست و نمیخوام آپدیتش کنم ... راهی هست آپدیت فالوت 4 رو Install کنم ؟!

saeed_sg

کاربر فعال
Jun 7, 2010
1,113
نام
محمدسـعید
سلام و روز بخیر به همه
من تازه کار هستم
یه دستگاه کارکرده خریدم حدود 10 تا بازی روش ریختن ازین ها که ازین اکانت هکی ها دارند. یه دیسک pes2017 هم دارم.
میتونم آنلاین با دیسک بازی کنم؟
خطر بن و ... داره؟
اگه اکانت هکی باشه ، بعد از آنلاین شدن احتمال داره بازیهاتون قفل بشن (غیرقابل بازی) احتمال هم داره باز بمونن ، شانیسه.
اگه اکانت ظرفیت1 باشه بعد آنلاین شدن حتما قفل میشن.(غیرقابل بازی)
اگه خود کنسول رو هک کرده باشن که ظاهرا نکردن ، اگه آنلاین بشید هک کنسول میپره و قابل برگشت نیست هکش و بازیهای هکی تون قفل میشه.
-
اکانت ظرفیتی و هکی کلا احتمال بن و خطر پایینی دارند و مشکلی نیست ، بخصوص فروشنده معتبر.
بازیی هم که دیسک دارید شما صاحبش هستید کلا مشکلی نداره و قفل نمیشه.

• Like
Reactions: memi

'EsiNs

کاربر سایت
May 30, 2011
294
نام
oMid
دوستان یه دسته معمولی دارم تقریبا کلافم کرده، گیج میزنه دسته انگار ! مخصوصا R2 L2. خلاصه می خوام دسته ی Nacon Revolution Pro Controlle رو
به صورت دسته دو از دیوار بخرم. به نظرتون در حد 500 تومن ارزش خرید داره؟ ورژن یک هست دسته Nacon

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر