هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
اون رفیقم چجوری از رو کنسول خودش دی اکتیو کنه؟ روشش چیه؟
تو تنطیمات اکانت منیجمینت یه قسمت اکتیو هست وارد اون بشه زده اکانت اکتیوه زیرش گزینه دی اکتیو هست
از سایتم میتونه دی اکتیو کنه ولی اون محدودیت داره (حداقل قبلا که داشت) از رو کنسول دی اکتیو کنه بهتره

• Like
Reactions: PRINCE.OF.IRAN

abbas 007

کاربر سایت
Apr 23, 2018
88
سلام دوستان
من الان میخوام یه بازی را شر کنم برا دوستم ولی دو تا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید
1.من الان رو اکانتم چهارتا بازی دارم ولی میخوام یدونه از بازیا را بدم به دوستم باید چیکار کنم؟؟
2.میخوام ظرفیت دوم خودم باشم و ظرفیت سوم دوستم چه کارایی باید انجام بدن.

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
سلام دوستان
من الان میخوام یه بازی را شر کنم برا دوستم ولی دو تا سوال دارم ممنون میشم پاسخ بدید
1.من الان رو اکانتم چهارتا بازی دارم ولی میخوام یدونه از بازیا را بدم به دوستم باید چیکار کنم؟؟
2.میخوام ظرفیت دوم خودم باشم و ظرفیت سوم دوستم چه کارایی باید انجام بدن.
1.نمیتونید
2.یوزر پس میدید و تو صفحه اکتیو نباید اکتیوش کنه (فکر کنم اگه بزنه رو اکتیو، اکتیو نشه چون هنوز ار رو مال شما دی اکتیو نشده ولی بازم 100% مطمئن نیستم.
اگه میخواید ظرفیت 2 باشید مجبورید یه اکانت دیگه رو کنسولتون بسازید با اون بازی کنید یا بصورت آفلاین از اکانت خودتون استفاده کنید چون وقتی ظرفیت 3 رو بدید به کس دیگه‌ای اون طرف مجبوره بصورت همیشه آنلاین و فقط روی اکانت شما بازی کنه
معمولا کسی که بازیا رو اکانتشه و میخواد بده دوستش ظرفیت 2 رو میده بهش که خودش بتونه از اکانت خودش استفاده کنه و دوستشم بازیارو رو اکانتی که داره انجام بده

• Like
Reactions: abbas 007

Parham

کاربر سایت
Nov 17, 2005
826
نام
پرهام
دوستان کسی نیست راهنمایی کنه،من زیاد سر در نمیارم از این موضوعات اگه فروشگاه مطمئن سراغ دارید بگید

درود،

شما همان هک را استفاده کنید و بازی ها را هم از سایت ها دانلود و یا از افرادی که دارند خریداری کنید. بصرفه ترین روش است.

ممنون قیمت ندادین

قیمت کدام مدل را مدنظر دارید ؟

دوستان هاب برای هارد و usb امپلی هدست بزنم سرعت هارد رو اختلال ایجاد میکنه ؟ کلا هاب مشکل ایجاد میکنه ؟

درود،

اگر هاب با آداپتور استفاده کنید بهتر است.

• Like
Reactions: erfanPS4

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
درود،

شما همان هک را استفاده کنید و بازی ها را هم از سایت ها دانلود و یا از افرادی که دارند خریداری کنید. بصرفه ترین روش است.

قیمت کدام مدل را مدنظر دارید ؟

درود،

اگر هاب با آداپتور استفاده کنید بهتر است.
مرسى از جوابتون ولي من منظورم اين هست كه حتى اگه برق داك و هاب با اداپتور تأمين بشه
سرعت هارد إخلال داره يا نه بيشتر محدوديت نرخ تبادل usb3 هست كه وقتي هدست و بازي نصب شده روي هارد اكسترنال هست و موازي دارن كار ميكنن مشكل داره يا نه ؟ البته ديتا هدست از اوپتيك تامين ميشه فلسفه وجود usb رو نميدونم چيه تو اين مدل هدست ها
برا اين كه متوجه بشين دقيق ريز تريشر رو ببينيد مثلا

zilyzal

کاربر سایت
Feb 10, 2017
3,087
  • Like
Reactions: amirpers and rezab

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان چرا اينقدر بازي هاي كنسول هاي هك شده زياد شده؟
مگه بالاخره PS4 به طور كامل هك شده؟
محدودیت همانطور که دوست عزیزمون گفتن داره و هک رو ورژن ۵.۰۵ انجام شده به طور مثال با آپدیت ۵.۵۰ که انجام شد کنسول پرو قابلیت supersampling mode برای پنل های Full HD بهش اضافه شد که کسانی که کنسول هک شده دارن نمیتونن ازش استفاده کنن من کنسولو خریدم ورژن ۴.۷۳ بود ولی ترجیح دادم اورجینال کار کنم حتی با بازی کارکرده با صرفه تره و خیلی بهتره تا کنسول هک شده واسه همین ترجیح دادم آپدیت کنم و همیشه آپدیت جدید قابلیت جدید به کنسول اضافه میکنه و بهبود عملکرد سیستم رو هم داره

• Like
Reactions: amirpers

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
با این وضعیتی که میش اومده و بازی اکثرا رجین ۲ شدن عملا اکانت رجین ۱ بلااستفاده شده برای DLC
نسل قبل روي ps3 بازيهاي ريجن يك اصلا ناياب بودن دي ال سي هم خريدش زياد تو ايران كاربرد نداره درصورتيكه فري نباشه

senator@

کاربر سایت
May 2, 2010
273
دوستان می خوام ps4 بخرم
1-چه مدل ps4 خوبه که زود خراب نشه؟؟
2-این که میگن بازی ترکیبی-آفلاین-هکی فرقش چیه؟
3-کدوم سبک بازی رو ps4 بدون دردسره(منظورم بن شدن کنسول و مشکلات از این قبیل نداره)؟؟؟
4-مودم TD-LTE ایرانسل دارم اینترنت ثابت برای بازی آنلاین pes 2018 یا فیفا 18 مشکل لگ و کند بودن بازی نداره؟؟
(سرعت دانلود بین 2 الی 3 مگ متغیر)
5-جدیدترین فریمور برای اجرای تمامی بازی ها؟
6-اکانت ساختن و خرید اکانت پلاس فقط مخصوص بازی آنلاین هست یا باید برای هر کنسول تهیه کرد؟
اگه نکته ای هست که نپرسیدم خودتون راهنمایی کنید
ممنون

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دوستان می خوام ps4 بخرم
1-چه مدل ps4 خوبه که زود خراب نشه؟؟
2-این که میگن بازی ترکیبی-آفلاین-هکی فرقش چیه؟
3-کدوم سبک بازی رو ps4 بدون دردسره(منظورم بن شدن کنسول و مشکلات از این قبیل نداره)؟؟؟
4-مودم TD-LTE ایرانسل دارم اینترنت ثابت برای بازی آنلاین pes 2018 یا فیفا 18 مشکل لگ و کند بودن بازی نداره؟؟
(سرعت دانلود بین 2 الی 3 مگ متغیر)
5-جدیدترین فریمور برای اجرای تمامی بازی ها؟
6-اکانت ساختن و خرید اکانت پلاس فقط مخصوص بازی آنلاین هست یا باید برای هر کنسول تهیه کرد؟
اگه نکته ای هست که نپرسیدم خودتون راهنمایی کنید
ممنون
مودم با لن بزنی سرعتش خوبه اگه مشکل حجم هم نداشته باشی که چه بهتر بقیش هم که جوابش معلومه ترکیبی منظور ظرفیتی هست هکی هم نخری بهتره چون دزدیه و احتمال بن هست یا قفل شدن البته بن احتمالش کمه ولی قفل میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر