هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
کسی نبود؟
بهترین مدل و آخرین مدل پرو تو بازار در حال حاضر سری7116B و 7115B هستند که چندان تفاوتی هم با سری قبل ندارند فقط صدای فنشون یه مقدار کمتر و تولید گرمایی کمتری دارند قیمت پرو هم از حدود ۲۵۰۰ تا ۳۲۰۰ بستگی به مدلش و نوسان بازار داره

• Like
Reactions: WW_EA

SHAM

کاربر سایت
Nov 22, 2008
306
سلام
pcgame هستم با شنیدن خبر هک کنسول و هزینه بالای ارتقا سیستم و قفل اعصاب خورد کن denuvo روی pc
تصمیم گرفتم امروز یک pro بگیرم فقط چند سوال دارم از خدمتتون دارم

2400 خوبه برای 7116b؟
کیفیت اجرای بازی های کنسول در چه حد هست؟ قابل مقایسه با pc هست(منظورم فریم ریت و کیفیت رنگبندی و ...)
از نظر کیبورد و مووس بگین اون مشکلی ندارم چون روی pc کلا با گیم پد xbox بازی میکنم

در کل ارزش داره بجای ارتقاء سیستم برم کنسول بگیرم؟
چندتا بازی انحصاری سوم شخص مثل Uncharted معرفی میکنین

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
سلام
pcgame هستم با شنیدن خبر هک کنسول و هزینه بالای ارتقا سیستم و قفل اعصاب خورد کن denuvo روی pc
تصمیم گرفتم امروز یک pro بگیرم فقط چند سوال دارم از خدمتتون دارم

2400 خوبه برای 7116b؟
کیفیت اجرای بازی های کنسول در چه حد هست؟ قابل مقایسه با pc هست(منظورم فریم ریت و کیفیت رنگبندی و ...)
از نظر کیبورد و مووس بگین اون مشکلی ندارم چون روی pc کلا با گیم پد xbox بازی میکنم

در کل ارزش داره بجای ارتقاء سیستم برم کنسول بگیرم؟
چندتا بازی انحصاری سوم شخص مثل Uncharted معرفی میکنین
بله قیمتش تقریبا همین حدوده مسلما حتی xbox one x کیفیت pc رو ندارند کلا قدرت کنسول ها کمتر از pc هست دلیل استفاده از کنسول ها پلتفرم راحتی که برای بازی دارند و صد البته کنسول ها ارزش خرید دارند و انحصاری هاشون
خودش یه دنیایی از بازیه
انحصاری سونی هم سوم شخص
The Last of Us
Bloodborne
Horizon zero dawn
God of war 3 remaster
God of war new
......

• Like
Reactions: SHAM

.: FRANKLIN :.

Tech Team
کاربر سایت
Jun 10, 2009
929
نام
علیرضا
کسی از دوستان هاب به پشت دستگاه زده ؟ فقط هارد و یو اس بی هدفون میخوام بزنم میخوام ببینم همزمان کار کردنی مشکل ندارن ؟

mehdi72

کاربر سایت
Jun 2, 2018
13
سلام وقت بخیر خسته نباشید
دستگام مشکلی پیدا کرد که وقتی روشن میکنم ارور :
cannot start the ps4
cannot the dualshock 4 using the usb cable and then press the ps button.
دکمه ps دسته رو که میزنم تا دسته روشن بشه ارور میده که به 5.55 یا بیشتر اپدیت کنم!
تو safe mode رفتم اپدیت کردم به 5.55 و حتی دیتابیسش رو تعمییر کردم ولی متاسفانه همین مشکل وجود داره !
حتی دسته و کابل رو هم عوض کردم ...!
دستگام: ps4pro ریجن 2اروپا
ممنون میشم راهنماییم کنین

peyman222002

کاربر سایت
May 3, 2018
6
سلام دوستان
من میخام PS4 pro بخرم چندتا سوال داشتم میشه راهنمایی بفرمایید؟
1- یکسری میگن بجای پرو برو اسلیم بخر چون وقتی بازی هکی میریزی هیچ فرقی باهم ندارن و 4K نیستن. یه عده هم میگن همه بازی ها 4K هستن و فقط تنظیمات رو باید تو pro PS4 درست کنی که 4k بشه. درستش کدومه؟ آیا با خرید پرو پول الکی دارم میدم؟؟ قبلا کنسول نداشتم.

2- آیا موقع خرید باید اکانتی چیزی رو فعال کنم یا میتونم الان بخرم بعدا بازی و اینا روش بریزم. منظورم اینه بعضیا میگن باید برات آماده کنیم همینطوری نمیشه ببری. کنسول خام هیچی روش لازم نیست ریخته بشه؟؟

3- بازی هکی بریزم روش یا نه؟ یه عده میگن 10 تا بازی 300 تومن، 5 تا به انتخاب خودت و بقیه رندوم . یه عده هم میگن تعداد نامحدود هرچی بخای 350 تومن یعنی 35 بازی به انتخاب خودت بریزی دونه ای 10 تومن میشه . یه عده هم میگن یه دانگل usb بش نصب میکنیم که بازی های هکی رو اجرا کنه.. واقعا گیج شدم نمیدونم کدومش درسته؟؟ بنظر میاد 35 بازی با انتخاب خودم ، سیصد و پنجاه تومن خیلی میصرفه!! کلاهبرداری نیست؟؟؟

4- از کجا بفهمم که کنسولی که میخرم بن شده یا نه؟ آخه اگه بازی هکی بریزم نمیشه به اینترنت وصل شم؟

5- دسته اورجینال دو نوع هست سفارش اروپا و آسیا. جعبه بلند و کوتاه. آیا فرقی دارن؟؟ بعضیا میگن فرقی ندارن. بعضیا میگن پایه بلند اروپایی آمپر باطریش بیشتره.؟؟

آخرین ویرایش:

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
سلام دوستان
1- یکسری میگن بجای پرو برو اسلیم بخر چون وقتی بازی هکی میریزی هیچ فرقی باهم ندارن و 4K نیستن. یه عده هم میگن همه بازی ها 4K هستن و فقط تنظیمات رو باید تو pro PS4 درست کنی که 4k بشه. درستش کدومه؟ آیا با خرید پرو پول الکی دارم میدم؟؟ قبلا کنسول نداشتم.

2- آیا موقع خرید باید اکانتی چیزی رو فعال کنم یا میتونم الان بخرم بعدا بازی و اینا روش بریزم. منظورم اینه بعضیا میگن باید برات آماده کنیم همینطوری نمیشه ببری. کنسول خام هیچی روش لازم نیست ریخته بشه؟؟

3- بازی هکی بریزم روش یا نه؟ یه عده میگن 10 تا بازی 300 تومن، 5 تا به انتخاب خودت و بقیه رندوم . یه عده هم میگن تعداد نامحدود هرچی بخای 350 تومن یعنی 35 بازی به انتخاب خودت بریزی دونه ای 10 تومن میشه . یه عده هم میگن یه دانگل usb بش نصب میکنیم که بازی های هکی رو اجرا کنه.. واقعا گیج شدم نمیدونم کدومش درسته؟؟ بنظر میاد 35 بازی با انتخاب خودم ، سیصد و پنجاه تومن خیلی میصرفه!! کلاهبرداری نیست؟؟؟

4- از کجا بفهمم که کنسولی که میخرم بن شده یا نه؟ آخه اگه بازی هکی بریزم نمیشه به اینترنت وصل شم؟

5- دسته اورجینال دو نوع هست سفارش اروپا و آسیا. جعبه بلند و کوتاه. آیا فرقی دارن؟؟ بعضیا میگن فرقی ندارن. بعضیا میگن پایه بلند اروپایی آمپر باطریش بیشتره.؟؟
1-به بازی هکی ربطی نداره معمولا میگن اگه تلویزیون 4k داری پرو بخر بستگی به خودت داره ولی به نظرم همون اسلیم بگیر
3-الان ورژن 5.05 هک شده اگه روششو خودت یادت بگیری فقط لازمه دیتا دانلود کنی
4-اول کنسولو بخر بعد ببین به اینترنت وصل میشه یا نه که فک کنم باید اول ی اکانت psn درست کنی بعد بازی هکی بگیر
از بقیه هم کمک بگیر

peyman222002

کاربر سایت
May 3, 2018
6
1-به بازی هکی ربطی نداره معمولا میگن اگه تلویزیون 4k داری پرو بخر بستگی به خودت داره ولی به نظرم همون اسلیم بگیر
3-الان ورژن 5.05 هک شده اگه روششو خودت یادت بگیری فقط لازمه دیتا دانلود کنی
4-اول کنسولو بخر بعد ببین به اینترنت وصل میشه یا نه که فک کنم باید اول ی اکانت psn درست کنی بعد بازی هکی بگیر
از بقیه هم کمک بگیر

دستت درد نکنه
بعضی سایتا، بازی رو دیدم برا دانلود میزارن. مثلا 50 گیگ. آیا خودم میتونم با هک کردن کنسول با روش هایی که گفتن بازی رو بریزم ؟ که دیگه نیازی به هزینه سیصد تومنی هم نباشه؟
ضمنا کنسولی که آپدیت میشه به ورژن 5.05 آپدیت میشه ؟؟ یا بالاتر؟؟

• Like
Reactions: SHAYAN1999

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
سلام دوستان

سلام منم خودم تازه کنسول گرفتم همین سوالا رو منم خیلی پرسیدم

1- فقط یک سری بازی های محدود هستن که روی ps4 pro بهتر اجرا میشن میتونی با یه سرچ ساده توی اینترنت پیداشون کنی
بقیه بازی ها که انحصاری و اینچیزا نیستن فرق خاصی توی اجرا شدنشون نیست مگر اینکه تلویزیون 4k داشته باشی هرچند روی این تلویزیون هم اسلیم مشکلی نداره من خودم اسلیم گرفتم
طبق سرچی که من کردم و مقایسه هایی که بین pro و slim توی یوتیوب دیدم
نمیصرفه آدم حدود 1 میلیون تومن بیشتر بده به خاطر یه تفاوت ناچیز
اگه بودجه ت محدود هستش اسلیم خیلی بهتره

2- موقع خرید هیچ کاری نمیخواد بکنی ... فقط کنسول رو میخری میاری خونه ... یه وقت فروشنده گولت نزنه بگه باید آپدیتش کنم و اینچیزا ! خودت همه کارا رو راحت میتونی انجام بدی

3- من خودم ریسک بازی هکی رو نکردم و نمیکنم
بازی کارکرده میگیرم بازی میکنم بعدش میفروشم در مورد هک و اینچیزا هم اطلاع زیادی ندارم

4- اونجا بازش میکنه فروشنده باید تست کنی دیگه ... سریال کنسول با سریال روی جعبه باید یکی باشه اینم حواست باشه

5- دسته ها تا اونجایی که من میدونم هیچ فرقی باهم ندارن منم خودم یه دسته اضافه گرفتم طرف گفت هیچ فرقی نداره قیمتشم یکیه هرکدومو میخوای من بهت میدم

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق
pro با تي وي معمولي تو gow و تامرايدر و بتلفيلد نسبت ب مدل معمولي فريم بيشتري ميده تو gta هم شنيدم loading ش كم تره فرق زيادي با tv معمولي نسبت به اسليم نداره

• Like
Reactions: rezab and voldmort

SHAYAN1999

کاربر سایت
Sep 19, 2014
1,343
دستت درد نکنه
بعضی سایتا، بازی رو دیدم برا دانلود میزارن. مثلا 50 گیگ. آیا خودم میتونم با هک کردن کنسول با روش هایی که گفتن بازی رو بریزم ؟ که دیگه نیازی به هزینه سیصد تومنی هم نباشه؟
ضمنا کنسولی که آپدیت میشه به ورژن 5.05 آپدیت میشه ؟؟ یا بالاتر؟؟
باید تو سایت نوشته شده باشه نسخه هک شده چون این نسخه با نسخه دیجیتالی که تو بازی های هکی هم هست فرق داره
اینم باید حواست باشه از فروشنده بپرسی و بهت نشون بده که چ ورژنی هست

peyman222002

کاربر سایت
May 3, 2018
6
سلام منم خودم تازه کنسول گرفتم همین سوالا رو منم خیلی پرسیدم

1- فقط یک سری بازی های محدود هستن که روی ps4 pro بهتر اجرا میشن میتونی با یه سرچ ساده توی اینترنت پیداشون کنی
بقیه بازی ها که انحصاری و اینچیزا نیستن فرق خاصی توی اجرا شدنشون نیست مگر اینکه تلویزیون 4k داشته باشی هرچند روی این تلویزیون هم اسلیم مشکلی نداره من خودم اسلیم گرفتم
طبق سرچی که من کردم و مقایسه هایی که بین pro و slim توی یوتیوب دیدم
نمیصرفه آدم حدود 1 میلیون تومن بیشتر بده به خاطر یه تفاوت ناچیز
اگه بودجه ت محدود هستش اسلیم خیلی بهتره

2- موقع خرید هیچ کاری نمیخواد بکنی ... فقط کنسول رو میخری میاری خونه ... یه وقت فروشنده گولت نزنه بگه باید آپدیتش کنم و اینچیزا ! خودت همه کارا رو راحت میتونی انجام بدی

3- من خودم ریسک بازی هکی رو نکردم و نمیکنم
بازی کارکرده میگیرم بازی میکنم بعدش میفروشم در مورد هک و اینچیزا هم اطلاع زیادی ندارم

4- اونجا بازش میکنه فروشنده باید تست کنی دیگه ... سریال کنسول با سریال روی جعبه باید یکی باشه اینم حواست باشه

5- دسته ها تا اونجایی که من میدونم هیچ فرقی باهم ندارن منم خودم یه دسته اضافه گرفتم طرف گفت هیچ فرقی نداره قیمتشم یکیه هرکدومو میخوای من بهت میدم

ممنونم دوست عزیزم
یه سوال اینکه میگی بازی دست دوم میخری از کجا میخری و معمولا موقع فروشش کجا باید بفروشی؟

AhmadGr

کاربر سایت
Jan 17, 2014
984
نام
Ahmad
ممنونم دوست عزیزم
یه سوال اینکه میگی بازی دست دوم میخری از کجا میخری و معمولا موقع فروشش کجا باید بفروشی؟

خیلی جاها میشه خرید و فروخت
نمونه ش همین بازیسنتر قسمت خرید و فروش بازی ها یه سر بزن کلی بازی کارکرده واسه فروش گذاشتن دوستان
اینم لینکش :
خرید و فروش بازی

یا توی خیلی سایتای دیگه که خب اینجا نمیشه اسمشونو آورد چون تبلیغ محسوب میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر