حل مشکل Cannot Download آپدیت بازیها در پلی استیشن 4

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
اتفاقا قابلیت اتصال سیمکارت و پشتیبانی از LTE هم داره
حتی اپشن Dual WAN هم داره. به اینصورت که هم‌زمان میشه از حالت LTE و ADSL استفاده کرد و در مجموع پهنای باند هردو رو با هم از طریق وایرلس یا پورت لن استفاده کرد
یا مثلا میتونید همزمان از ۲ تا خط رانژه adsl استفاده کنید

Sent from my iPhone X using Tapatalk Pro
شما تونستی همزمان هم اینترنت گوشی هم اینترنت خونه رو با هم مچ کنی ؟ من هر کاری میکنم فقط به یکیش وصل میشه؟ یه عکس از تنظیمات DUAL WAN میذاری؟

دوستان این سایت VPN خارجی که گذاشتید پولیه که؟ بیزحمت یه سایت ایرانی که سرعتش خوب باشه پ.خ کنید

Last edited by a moderator:

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
شما تونستی همزمان هم اینترنت گوشی هم اینترنت خونه رو با هم مچ کنی ؟ من هر کاری میکنم فقط به یکیش وصل میشه؟ یه عکس از تنظیمات DUAL WAN میذاری؟
اینترنت گوشی رو نمیتونی روی مودم به اشتراک بذاری و نیاز به مودم یو اس بی 4G یا LTE هست
من دانگل LTE ندارم که تست کنم. ولی دوستانی که مودم یو اس بی 4G دارن تست کردن. اوکی بوده
ولی تنظیمات‌ش هیچ کاری نداره و به اینصورت هست
برو به این مسیر WAN> Dual WAN و گزینه Enable Dual WAN رو روشن کن و کزینه Primary WAN رو روی حالت USB قرار بده

دوستان این سایت VPN خارجی که گذاشتید پولیه که؟ بیزحمت یه سایت ایرانی که سرعتش خوب باشه پ.خ کنید
بله اون سایت VPN Unlimited هزینه اشتراک داره
حالا من یه سرویس دهنده ایرانی وی پی ان الان برات میفرستم که کیفیت سرورهاش از VPN Unlimited هم بهتره ؛)

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: ezio252

yasan2107

کاربر سایت
May 22, 2018
2
سلام عزیزان
راهنمایی میفرمایید خواهشا
من خیلی زیاد بازی آنلاین انجام میدم pes
این مدت که شبکه به مشکل خورده خیلی اذیت شدم
چطوری میتونم آپدیت کنم و به psn ,وصل بشم
kerio یا میکروتیک چیه چحوری خرید کنم و چطوری زو ps4 نصب کنم
خداخیرتون بده ممنون میشم راهنمایی کنید

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
حالا من یه سرویس دهنده ایرانی وی پی ان الان برات میفرستم که کیفیت سرورهاش از VPN Unlimited هم بهتره ؛)

سلام.واسه منم بفرست یه تستی بینشون بزنم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,859
نام
malek
سلام عزیزان
راهنمایی میفرمایید خواهشا
من خیلی زیاد بازی آنلاین انجام میدم pes
این مدت که شبکه به مشکل خورده خیلی اذیت شدم
چطوری میتونم آپدیت کنم و به psn ,وصل بشم
kerio یا میکروتیک چیه چحوری خرید کنم و چطوری زو ps4 نصب کنم
خداخیرتون بده ممنون میشم راهنمایی کنید
شما یه دونه از اینا میخری http://shopping.nooran.com/mikrotik-rb941-2nd-hap-lite
بعد یه چیز شکن خوب یا اکانت کاهش پینگ درست دمون میگیری و با 10 دقیقه مطالعه میتونی راحت چیزشکن رو روی میکروتیک اجرا کنی.
شما مه pes بازی میکنی از این ip یه تست پینگ بدید 210.148.52.131
مال سرور pes18 هستش

Mehrdad Bayern

کاربر سایت
Mar 29, 2009
1,125
نام
مهرداد

برادر برای من هم پ .خ کن

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
اینترنت گوشی رو نمیتونی روی مودم به اشتراک بذاری و نیاز به مودم یو اس بی 4G یا LTE هست
من دانگل LTE ندارم که تست کنم. ولی دوستانی که مودم یو اس بی 4G دارن تست کردن. اوکی بوده
ولی تنظیمات‌ش هیچ کاری نداره و به اینصورت هست
برو به این مسیر WAN> Dual WAN و گزینه Enable Dual WAN رو روشن کن و کزینه Primary WAN رو روی حالت USB قرار بده

چرا نمیشه؟فقط کافیه گوشی رو با کابل وصل کنی به مودم و گزینه usb mode رو فعال کنی اینترنت 4g راحت روی مودم به اشتراک گذاشته میشه نیازی به دانگل هم نیست فقط مسئله استفاده همزمانه که فکر کنم مودم من نداره توی تنظیماتش نوشته در صورت قطع شدن یکی از اینترنتا به صورت خودکار سوئیچ میشه روی اون یکی

• Like
Reactions: iMahmoud

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
چرا نمیشه؟فقط کافیه گوشی رو با کابل وصل کنی به مودم و گزینه usb mode رو فعال کنی اینترنت 4g راحت روی مودم به اشتراک گذاشته میشه نیازی به دانگل هم نیست فقط مسئله استفاده همزمانه که فکر کنم مودم من نداره توی تنظیماتش نوشته در صورت قطع شدن یکی از اینترنتا به صورت خودکار سوئیچ میشه روی اون یکی
مدل مودم شما چیه ؟
احتمالا گوشی شما قابلیت استفاده به عنوان مودم LTE رو داره. تاحالا این مورد رو تست نکردم ولی دکل برای استفاده همزمان نیاز به دانگل داری

• Like

ezio252

کاربر سایت
Jun 22, 2010
1,141
نام
حمید
مدل مودم شما چیه ؟
احتمالا گوشی شما قابلیت استفاده به عنوان مودم LTE رو داره. تاحالا این مورد رو تست نکردم ولی دکل برای استفاده همزمان نیاز به دانگل داری

نه عزیز ربطی به گوشی نداره فقط کافیه usb tethering رو توی تنظیمات گوشی فعال کنی حتی با یه تبلت که فقط 3g هم ساپورت میکرد جواب داد
مدل مودم هم asus n14u b1 که نسبت به مودم شما خیلی پایین تره و بعیده مودم شما همچین قابلیتی نداشته باشه

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
نه عزیز ربطی به گوشی نداره فقط کافیه usb tethering رو توی تنظیمات گوشی فعال کنی حتی با یه تبلت که فقط 3g هم ساپورت میکرد جواب داد
مدل مودم هم asus n14u b1 که نسبت به مودم شما خیلی پایین تره و بعیده مودم شما همچین قابلیتی نداشته باشه
متاسفانه گوشی من همچین گرینه‌ای رو نداره. ولی وقتی تو حالت هات‌اسپات هست با usb که به کامپیوتر وصل بشه این قابلیت رو داره که از طریق کابل اینترنت رو به اشتراک بذاری. اما من تاحالا به مودم وصل نکردم.
تست میکنم. ولی درکل بعید میدونم گوشیم جواب بده

• Like

Mrezmusic

کاربر سایت
Jun 6, 2018
4
سلام دوستان
من حدودا یک ماهه که ps4 pro خریداری کردم .
برای آپدیت کردن بعضی بازیا مشکل دارم .
به عنوان مثال برای آپدیت بازی fifa 18 که حدودا ۶ گیگ هست ، تا ۱۰ درصد دانلود میشه و بعد متوقف میشه . آی پی و پروکسی رو تغییر دادم نشد ، نت ایرانسل نت همراه اول با قند شکن امتحان کردم نشد ، کابل lan نشد ، ps4 instalise کردم نشد .
روی prepairnig download 10% میمونه و
بعد cannot download file .
کسی تا حالا این مشکلو داشته ؟
راه حلش چیه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر