هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,717
سلام، میخواستم بدونم تفاوتی بین نرخ فریم‌دهی FPS بین دو کنسول PS4 و PS4 PRO در تلویزیون فول‌اچ‌دی مشاهده می‌شه یا خیر ؟
اگر آره ایا بسیار زیاده یا در حد چند فریمه ؟
شما برو توی یوتوب digitall foundry سرچ کن
مقاسیه بین پرو و معمولی رو ببین در بازی های مختلف گذاشته ببین خودت تصمیم بهتر میتونی بگیری

SAEED_TAJ

کاربر سایت
Sep 30, 2011
759
سلام، میخواستم بدونم تفاوتی بین نرخ فریم‌دهی FPS بین دو کنسول PS4 و PS4 PRO در تلویزیون فول‌اچ‌دی مشاهده می‌شه یا خیر ؟
اگر آره ایا بسیار زیاده یا در حد چند فریمه ؟
بستگی به بازی اش داره..ولی در کل فریم در پرو بهتره و ارزششو داره..

• Like
Reactions: fazel1989

rezab

کاربر سایت
Mar 7, 2011
650
نام
Reza
دوستان من مدل اسليم يک ترا خريدم وسط بازى برميگرده منوى کنسول error ميده !مشکل از کجاست؟دو تا ديسک هم تست کردم اينطور شده

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام
اکانت psn ریست پسورد شده چیکار باید کنم
سلام.
اگر اکانت خودتون بوده که هکش کردن باید به پشتیبانی سونی اطلاع بدید تا برش گردونه ولی اگر اکانت هک شده خریداری کردید که صاحب اکانت متوجه شده و پسورد رو عوضش کرده و شما رو هم ریپورت

mehrdadb3

کاربر سایت
Nov 15, 2007
635
سلام چجوری میشه اپدیت جدید که میاد اتومات دانلود نشه دیروز انلاین شدم دیدم 3تا از بازیارو داره اپدیتش رو دانلود میکنه پاز کردم اگر از تو لیست پاکشون کنم بازیم هم پاک میشه یا فقط اپدینه حذف میشه
اکانتم از این ترکیبیاست

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
سلام چجوری میشه اپدیت جدید که میاد اتومات دانلود نشه دیروز انلاین شدم دیدم 3تا از بازیارو داره اپدیتش رو دانلود میکنه پاز کردم اگر از تو لیست پاکشون کنم بازیم هم پاک میشه یا فقط اپدینه حذف میشه
اکانتم از این ترکیبیاست
سلام.کاری که نداره.برید توی settings بعد گزینه ششم نوشته notifications بعد واردش بشید بعد تیک گزینه دهم که زده downloads رو بردارید و تمام

• Like
Reactions: mehrdadb3

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
اکانتم از این ترکیبیاست
دلیت نکن، دانلود رو همون Pause کن. دیگه دانلود نمیشه کلا. اگه دلیت کنی فقط آپدیت پاک میشه ولی دوباره که سیستم رو روشن کنی باز هم شروع به دانلود میکنه.
برای غیر فعال کردن هم برو تو Settings > System > Automatic Download > Application Update Files تیک گزینه رو وردار
سلام.کاری که نداره.برید توی settings بعد گزینه ششم نوشته notifications بعد واردش بشید بعد تیک گزینه دهم که زده downloads رو بردارید و تمام
اگه این کار رو کنه فک کنم فقط نوتیفیکیش دانلود نمیاد، ولی تو پس زمینه خودش آپدیت رو دانلود میکنه ؟! :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر