هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mafia1234

کاربر سایت
Sep 30, 2015
103
سلام دوستان از دیروز هرچی میخوام دانلود کنم ارور cannot download میزنه ،هر سری با یک کد. ریستور لایسنس کردم درست نشد. کسی میدونه مشکل از کجاست؟!
ببین اندازه اون بازی فضا داری رو هاردت یا نه.

اره همیشه اپدیت میکنم
هزار بار ریست کردم هی خاموش میشه وسط بازی دسته هم به سمت خود دستگاه مییگیرم بهتر عمل میکنه :| کلا نمیدونم چش شده
بده بیرون برات بازش کنن دیگه یا خودت اگه بازش کردی بردشو با دقت نگاه کن ببین قطعه ای چیزی کنده یا شل نشده باشه

دوستان دکمه های دسته هام نرم شدن...مبشه تعمیرش کرد یا یکی دیگه باید بخرم ؟؟
یه پد ژله ای هست.ببین تعمیرکارای کنسول اونو دارن یا نه یا از دسته خراب برات جابجا کنن.توی دیوار پیداشون کن.
ولی داداش چیکار کردی باهاش:D اون به این راحتیا اونجوری نمیشه این دسته کامپیوتر معمولیارو بگی یچیزی ولی اون.:-??

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: Mo7aMMaD

Mahdi444

کاربر سایت
Jan 10, 2016
653
نام
Ary
دوستان یه سوال. وصل بودن کنسول به نت بدون دانلود و بدون بازی آنلاین خودش خیلی حجم مصرف میکنه؟ چونکه من نه دانلودی داشتم نه آپلود ولی از دیروز دو گیگ از نتم کم شده. مک آدرس هم تعریف کردم ولی نمیدونم چی شده این دو گیگ...

magnolia2016

کاربر سایت
Oct 7, 2016
72
سلام دوستان...من با برنامه media player پلی استیشن مشکل پیدا کردم.زیرنویس فارسی هم نام اسم فیلم بش می دم اما همه رو زیرنویس انگلیسی نشون می ده....راهی هست تو ps4 زیرنویس فارسی رو پخش بکنه.....؟! ( البته غیر از برنامه mkv merge ) .....ممنون می شم کسی می دونه ما رم در جریان بزاره.....

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
درود
دوستان من ميخوام ps4 pro بخرم. قبلا ps4 داشتم كه با راهنمايي شما عزيزان خريدم.
براي مدل pro هم لطفا راهنمايي كنيد به چه نكاتي توجه كنيم. شماره مدل و ريجن و اكبند بودن و....

Sent from my iPhone using Tapatalk

morteza68

کاربر سایت
Dec 24, 2016
6
دوستان از یک دیسک بازی ps4 کلا چند کاربر میتونن استفاده کنند؟
)نه به صورت‌ همزمان)
یعنی مثلا یکی که یه بازی نو میخره بعد میفرشه به یکی دیگه بعد اون شخص دوم میتونه بفروشه به شخص سوم و چهارم و … ؟
یا فقط ۲ نفر میتونن بازی کنن کلا

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان از یک دیسک بازی ps4 کلا چند کاربر میتونن استفاده کنند؟
)نه به صورت‌ همزمان)
یعنی مثلا یکی که یه بازی نو میخره بعد میفرشه به یکی دیگه بعد اون شخص دوم میتونه بفروشه به شخص سوم و چهارم و … ؟
یا فقط ۲ نفر میتونن بازی کنن کلا

بینهایت :D اگه خراب نشه دیسک یا نشکنه

• Like
Reactions: morteza68

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
دوستان اصلا راهی هست بشه فهمید اکانت های روی کنسول قانونی و شیرینگ هستن و یا هکی ؟
دوستم میخواد یه کنسول بگیره یه ۱۰ تا بازی روشه ... فروشنده میگه بازی ها رو قانونی ظرفیت ۲ گرفتم . حالا راهی هست بشه این موضوع رو تایید کرد ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان اصلا راهی هست بشه فهمید اکانت های روی کنسول قانونی و شیرینگ هستن و یا هکی ؟
دوستم میخواد یه کنسول بگیره یه ۱۰ تا بازی روشه ... فروشنده میگه بازی ها رو قانونی ظرفیت ۲ گرفتم . حالا راهی هست بشه این موضوع رو تایید کرد ؟

از اکانتهای روی دستگاه مشخصه، این اکانت های هکی واسه شخص دیگه ای هستن و از روی لول اکانت میشه فهمید اینو اگه طرف روی اکانت بازی کرده باشه و تروفی داشته باشه مشخصه که اکانت هکیه

از اونجایی که من میشناسم فروشنده هارو 90% اکانت هکی هست و گولشون رو نخورید

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,033
نام
مازیار
از اکانتهای روی دستگاه مشخصه، این اکانت های هکی واسه شخص دیگه ای هستن و از روی لول اکانت میشه فهمید اینو اگه طرف روی اکانت بازی کرده باشه و تروفی داشته باشه مشخصه که اکانت هکیه

از اونجایی که من میشناسم فروشنده هارو 90% اکانت هکی هست و گولشون رو نخورید
ممنون
نه دستگاه ماه مغازه دار نیست ... شخصیه

ps34

کاربر سایت
Aug 20, 2011
4,299
نام
مهدی
دوستان ایشالا میخوام یه ps4 بگیرم . چون تجربه کافی ندارم موقع خرید به چه چیزایی باید دقت کرد ؟
به چیزایی که باید دقت داشته باشی سال تولید دستگاه هست هرچی جدید تر باشه بهتره.یه وقت تولیدی 2013 به قیمت تولیدی 2016 نندازن بهت از ته انبار.سال تولید دستگاه پشت کنسول زده در ریجن 1 و 2 . ولی در ریجن3 در پشت کارتون زده.یا اینکه ریجن ها هیچ تفاوتی باهم ندارن و از یه کارخونه میان بیرون و اگر میبینی تفاوت قیمت هست فقط به خاطر تقاضای بیخوده مشتری هاست که فکر میکنن ریجن امریکا بهتره.این رو واس این بهت گفتم که اگر محدودیت بودجه داری احتیاجی نیست خودت رو اذیت کنی ریجن 1 بخری.
نکته بسیار مهم اینه حتما یه 2 هفته گارانتی بگیر چون حتی اگر جدید ترین خط تولید رو بگیری بازم احتمال خرابی هست.الان خیلی از بچه ها تولیدی 2013 دارن و به اندازه ی سر سوزنی مشکلی کنسولشون نداره ولی از اونور بعضی از بچه ها که تولیدی 2016 دارن مشکل داره کنسولشون.به هر حال خرابی در همه دستگاه برقی ای در هر سال تولیدی میتونه وجود داشته باشه و این نیست بگی تولید جدیده پس خیالم راحت.توی اون 2 هفته گارانتی هم زیاد با کنسولت بازی که که خیالت همه جوره راحت بشه.
مبارکت باشه:Rose:

hajoo

کاربر سایت
Apr 6, 2011
351
به چیزایی که باید دقت داشته باشی سال تولید دستگاه هست هرچی جدید تر باشه بهتره.یه وقت تولیدی 2013 به قیمت تولیدی 2016 نندازن بهت از ته انبار.سال تولید دستگاه پشت کنسول زده در ریجن 1 و 2 . ولی در ریجن3 در پشت کارتون زده.یا اینکه ریجن ها هیچ تفاوتی باهم ندارن و از یه کارخونه میان بیرون و اگر میبینی تفاوت قیمت هست فقط به خاطر تقاضای بیخوده مشتری هاست که فکر میکنن ریجن امریکا بهتره.این رو واس این بهت گفتم که اگر محدودیت بودجه داری احتیاجی نیست خودت رو اذیت کنی ریجن 1 بخری.
نکته بسیار مهم اینه حتما یه 2 هفته گارانتی بگیر چون حتی اگر جدید ترین خط تولید رو بگیری بازم احتمال خرابی هست.الان خیلی از بچه ها تولیدی 2013 دارن و به اندازه ی سر سوزنی مشکلی کنسولشون نداره ولی از اونور بعضی از بچه ها که تولیدی 2016 دارن مشکل داره کنسولشون.به هر حال خرابی در همه دستگاه برقی ای در هر سال تولیدی میتونه وجود داشته باشه و این نیست بگی تولید جدیده پس خیالم راحت.توی اون 2 هفته گارانتی هم زیاد با کنسولت بازی که که خیالت همه جوره راحت بشه.
مبارکت باشه:Rose:
براي ps4pro هم راهنمايي ميكنيد

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: Xenon360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر