هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
حالت Rest Mode اتفاقا کمی هم در دانلود بهتر از حالت روشن هست ، برای دانلود در این حالت باید مشترک Playstation Plus باشید .
خیر!
دانلود در رست مود هیچ نیازی به پلاس نداره!

سلام دوستان.. سیو بازی رو هم نمیشه به یه اکانت پلاس دیگه انتقال داد؟ سیو BloodBorn می خوام منتقل کنم
save مختص به یه اکانت هستن و جابجایی ندارن!

• Like
Reactions: ehsas1

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
سلام دوستان من دکمه ضربدر دستم مشکل پیدا کرده و باید خیلی فشارش بدم تا کار کنه قبلا که x360داشتم خیلی راحت دسترو باز میکردم با اسپری کف بورد و دکمه هارو تمیز میکردم و باز میبستم مشکلی هم نداشتم ولی این دسته به نظرم سیستمش یکمی پیچیده تر میاد کسی هست که بازش کرده باشه به نظرتون اصلا بازش کنم یا ببرم تعمیر بهتره؟

کسی قیمت دسته نو رو نداره؟

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

BarzanArad

کاربر سایت
Aug 19, 2016
2
خیر
فعلا که خبری نیست . احتمالش کم هست
به شدت . ! دسته واقعا عالی شده ;) راحتیش اصلا با DS3 قابل مقایسه نیست به نظرم. خیلی طراحی شده .

- - -ویرایش - - -

عجیبه این ارور پیش اومده
data بازی رو داری ؟
یه بار REbuild Database امتحان کن ببین حل میشه یا نه
اگر نشد مجبوری بازی رو پاک کنی دوباره نصب کنی
اگرم دوباره کمکی نمیکنه راه اخر فرمت کلی دستگاه و نصب دوباره و نصب دوباره فریمور هست.
سلام دوستان نمی دونم ارور ce 34878-0 کنسول این دوستمون رفع شده یا نه منم این ارور رو دارم و از زمانی آغاز شد که فریمور ۳/۵۵ رو از طریق اپدیت انترنتی کنسول دان کردم البته در این نوع اپدیت دو گزینه میاره یکی single و دیگری public و من ندونسته گزینه single رو زدم بعد ها یه جایی خوندم که نوشته بود کسایی که در این نوع اپدیت گزینه single رو میزنن دچارش میشند خلاصه تمام راه حل ها از جمله intialing رو امتحان کردم ولی ارور از بین نرفت
حالا منتظرم فریمور ۴ بیاد که بلکه درست بشه
فقط یه سوال داشتم به نظرتون چون یک بار گزینه سینگل رو زدم باز بایستی از طریق اپدیت انترنتی کنسول بعد از امدن فریمور ۴ گزینه public رو انتخاب کنم تا آثار انتخاب قبلیم که سینگل بود از بین بره یا از طریق اپدیت با فلاش و دان فایل ۹۰۰ مگا بایتی این کار رو بکنم؟
چون یک بار هم برای امتحان هارد رو تعویض کردم که ببینم مشکل از هارد نیست که مشکل از هارد نبود و با هارد جدید هم ارور میداد
ممنون میشم راهنمایی بکنید...

سلام.بازی رو کامل پاک کنید و دوباره نصب کنید و جدیدترین اپدیت روهم نصب کنید.
سلام منم همین ارور رو بعد از دان فریمور ۳/۵۵ و انهم نوع اپدیت انترنتی کنسول و انتخاب گزینه single پیدا کردم و همه راه حل ها رو انجام دادم ولی حل نشد فقط منظرم فریمور ۴ هستم که بلکه درست بشه
فقط یه سوال داشتم ایا من بایستی برای رهایی از انتخاب گزینه قبلیم که سینگل بود بایستی یه بار دیگه با همون روش و انتخاب گزینه publicاز شرش خلاص بشم یا بایستی از طریق اپدیت با فلاش و دان فایل ۹۰۰ مگا بایتی ( بدلیل در اوردن هارد و تست آن )و انهم در محیط safemode بایستی دان کنم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید.

Last edited by a moderator:

hamed619

کاربر سایت
Jun 22, 2008
185
نام
حامد
سلام من تازه ps4 خریدم میخواستم بدونم چطوری دیسک بازی رو روی هارد دستگاه نصب کرد که مثل xbox موقع بازی دیسک بازی کار نکنه ممنون میشم جواب بدید

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
دوستان تو ps3 وقتي فايلي با كنسول دانلود مي كرديم يه گزينه داشت براي خاموش شدن خودكار كنسول بعد از اتمام دانلود فايل ، چنين چيزي تو ps4 نيست ؟ رست مود به دردم نمي خوره اين گزينه رو ps4 چرا نداره ؟

reza7272

کاربر سایت
Dec 15, 2013
329
نام
علیرضا
سلام من تازه ps4 خریدم میخواستم بدونم چطوری دیسک بازی رو روی هارد دستگاه نصب کرد که مثل xbox موقع بازی دیسک بازی کار نکنه ممنون میشم جواب بدید
همچین امکانی نیست متاسفانه
فعلا البته

دوستان تو ps3 وقتي فايلي با كنسول دانلود مي كرديم يه گزينه داشت براي خاموش شدن خودكار كنسول بعد از اتمام دانلود فايل ، چنين چيزي تو ps4 نيست ؟ رست مود به دردم نمي خوره اين گزينه رو ps4 چرا نداره ؟
نداره دیگه تعبیه نشده شاید تو آپدیتای بعد بیاد رست مود مشکلی نداره که
البته منم خودم مشکل دارم باهاش :D
امیدوارم فریمور ۴ داشته باشه این امکانو اگه بشه بهش تایمر(برای خاموش شدن سر موقع) اضافه کنن که فوق العادس (برای استفاده از نتای شبانه)

Last edited by a moderator:

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,235
نام
Mohammad
رفقا نمیدونم چرا یه مدتی هست که این کنسول ما یخورده همچین بگی نگی با دیسک مشکل پیدا کرده
کم پیش میاد اما بعضی وقتا وسط بازی یدفعه کنسول دیسک رو میده بیرون :|
امروز برای اولین بار یه صحنه عجیب تر رخ داد کنسول اصلا خاموش بود یهو روشن شد دیسک رو داد بیرون :|
بعد از اینکه دیسک رو بیرون هم میده یه چند دقیقه ای دیسک رو نمیپذیره که البته معمولا دستگاه رو یه ری استارت میکنم درست میشه
این داستانش چیه ؟ کسی اطلاع داره ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان من دکمه ضربدر دستم مشکل پیدا کرده و باید خیلی فشارش بدم تا کار کنه قبلا که x360داشتم خیلی راحت دسترو باز میکردم با اسپری کف بورد و دکمه هارو تمیز میکردم و باز میبستم مشکلی هم نداشتم ولی این دسته به نظرم سیستمش یکمی پیچیده تر میاد کسی هست که بازش کرده باشه به نظرتون اصلا بازش کنم یا ببرم تعمیر بهتره؟

کسی قیمت دسته نو رو نداره؟

باز کردن دسته خیلی راحت هست. پیچها رو باز میکنی و یه مقدار فشار میدی که باز بشه. یه صدایه تق مانند میده تا باز باشه D: در مورده تعمییر اگر چیزه جزعی باشه میتونی درست کنی . اگر میخوای میتونی بازی کنی ببینی مشکل کار از کجاست !

سلام دوستان نمی دونم ارور ce 34878-0 کنسول این دوستمون رفع شده یا نه منم این ارور رو دارم و از زمانی آغاز شد که فریمور ۳/۵۵ رو از طریق اپدیت انترنتی کنسول دان کردم البته در این نوع اپدیت دو گزینه میاره یکی single و دیگری public و من ندونسته گزینه single رو زدم بعد ها یه جایی خوندم که نوشته بود کسایی که در این نوع اپدیت گزینه single رو میزنن دچارش میشند خلاصه تمام راه حل ها از جمله intialing رو امتحان کردم ولی ارور از بین نرفت
حالا منتظرم فریمور ۴ بیاد که بلکه درست بشه
فقط یه سوال داشتم به نظرتون چون یک بار گزینه سینگل رو زدم باز بایستی از طریق اپدیت انترنتی کنسول بعد از امدن فریمور ۴ گزینه public رو انتخاب کنم تا آثار انتخاب قبلیم که سینگل بود از بین بره یا از طریق اپدیت با فلاش و دان فایل ۹۰۰ مگا بایتی این کار رو بکنم؟
چون یک بار هم برای امتحان هارد رو تعویض کردم که ببینم مشکل از هارد نیست که مشکل از هارد نبود و با هارد جدید هم ارور میداد
ممنون میشم راهنمایی بکنید...
اون ارور یکی از common ترین ارورها هست تو 4 که به هر دلیلی میتونه پیش بیاد حالا یا اشکال از خوده بازی هست یا سیستم دچار باگ میشه

سلام چجوری فیلم dvd رو اجرا کنم برا من اجرا نمیشه؟
احتمالا مشکل از region locked بودن هست اگر اجرا نمیشه

رفقا نمیدونم چرا یه مدتی هست که این کنسول ما یخورده همچین بگی نگی با دیسک مشکل پیدا کرده
کم پیش میاد اما بعضی وقتا وسط بازی یدفعه کنسول دیسک رو میده بیرون :|
امروز برای اولین بار یه صحنه عجیب تر رخ داد کنسول اصلا خاموش بود یهو روشن شد دیسک رو داد بیرون :|
بعد از اینکه دیسک رو بیرون هم میده یه چند دقیقه ای دیسک رو نمیپذیره که البته معمولا دستگاه رو یه ری استارت میکنم درست میشه
این داستانش چیه ؟ کسی اطلاع داره ؟
این مشکل میتونه نرمه افزاری هم باشه که برایه یه سری ممکنه هرزگاهی پیش بیاد. راه چارش این هست که همه کابلها رو از کنسول جدا کنی و بزاری همینطوری واسه 15 دقیقه بمونه. احتماله خیلی زیاد مشکل حل میشه.
اگر چیزی غیر از این باشه میتونه اشکال سخت افزار باشه که اونم با تعمییر قابل حل هست.

• Like
Reactions: reza7272

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
دوستان کدوم یک از حالت های زیر رو پیشنهاد میکنید و دلیل علمیش چیه :
1. قرار دادن دیسک داخل دستگاه و خارج نکردن اون تا زمانی که بازی رو تمام کنیم حتی اگه یک ماه زمان ببره. خاموش کردن کنسول بعد از اتمام هر دفعه بازی کردن در حالی که دیسک داخل دستگاه باقی مونده
2. خارج کردن دیسک بعد از هر بار بازی کردن و قبل از خاموش کردن دستگاه که میتونه مستلزم بیشتر از 20 بار خارج و داخل کردن دیسک تا زمان کامل کردن بازی باشه.

کددم روش به دیسک و خود دستگاه آسیب کمتری وارد میکنه؟

• Like
Reactions: shahriyar_pc

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان کدوم یک از حالت های زیر رو پیشنهاد میکنید و دلیل علمیش چیه :
1. قرار دادن دیسک داخل دستگاه و خارج نکردن اون تا زمانی که بازی رو تمام کنیم حتی اگه یک ماه زمان ببره. خاموش کردن کنسول بعد از اتمام هر دفعه بازی کردن در حالی که دیسک داخل دستگاه باقی مونده
2. خارج کردن دیسک بعد از هر بار بازی کردن و قبل از خاموش کردن دستگاه که میتونه مستلزم بیشتر از 20 بار خارج و داخل کردن دیسک تا زمان کامل کردن بازی باشه.

کددم روش به دیسک و خود دستگاه آسیب کمتری وارد میکنه؟
امار و ارقامی نیست که استناد کنه کدوم بهتره
سواله شما جوابی نداره
لول
فرقی هم نداره
من الان از زمانه رلیزه doom دیسک رو در نیاوردم ×_×

« Lions Gate »

کاربر سایت
Aug 9, 2014
444
نام
سام
اقا دستگاه رو روشن کردم دیدم نیمتونم به PSN وصل شم و این error رو میده
access to playstation network form this ps4 has been banned or temporarity suspended
دستگاه بن شده ؟؟ به سونی ایمیل زدم فعلا که هنوز چوابی دریافت نکردم . یعنی به چه دلیلی میتونه کنسول رو بن کنه ؟؟ کار خلافی انجام ندادم کلان سونی بدجوری با من چپ افتاده :|

XboxLiveVirus

کاربر سایت
Sep 2, 2012
1,427
نام
علی
اقا دستگاه رو روشن کردم دیدم نیمتونم به PSN وصل شم و این error رو میده
access to playstation network form this ps4 has been banned or temporarity suspended
دستگاه بن شده ؟؟ به سونی ایمیل زدم فعلا که هنوز چوابی دریافت نکردم . یعنی به چه دلیلی میتونه کنسول رو بن کنه ؟؟ کار خلافی انجام ندادم کلان سونی بدجوری با من چپ افتاده :|
ممکنه موقتی باشه :(

• Like
Reactions: « Lions Gate »

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر