هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
علیک سلام
1.من خودم Samsug 2TB SATA3 2.5Inch هارد لبتاب خریدم هیچ مشکلی نداره و از همه نظر مشابه هارد اصلی PS4 هستش و کندی نداره قیمتش حدود 300 بود
2.سیو بازیها رو دو کار میتونی بکنی، کپی کنی تو فلش یا از تو پلاس آپلود کن بعد که هارد جدید رو بستی رو اون دانلود کن، اکانت هم که اول روکنسول Deactive کن و بعد از بستن هارد جدید اکانت رو از ‌ PSN بگیر و Active کن
3.جواب تو 1 دادم
سلام ممنون دوست عزیز خیلی لطف کردی.من نت جالبی ندارم مجبورم همون روش فلش رو انتخواب کنم.حالا راهی هست که ابدیتا رو از روی هارد قبلی بریزم تو هارد حدید که دیگه نخوام ابدیت کنم؟شما واسه این مشکل چیکار کردی؟دوباره بازیا رو ابدیت کردی؟میشه ابدیت بازیا رو ریجت رو فلش؟و بعداز نصب هارد جدید کپی کرد رو هارد جدید؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام ممنون دوست عزیز خیلی لطف کردی.من نت جالبی ندارم مجبورم همون روش فلش رو انتخواب کنم.حالا راهی هست که ابدیتا رو از روی هارد قبلی بریزم تو هارد حدید که دیگه نخوام ابدیت کنم؟شما واسه این مشکل چیکار کردی؟دوباره بازیا رو ابدیت کردی؟میشه ابدیت بازیا رو ریجت رو فلش؟و بعداز نصب هارد جدید کپی کرد رو هارد جدید؟
آپدیت خالی رو نمیشه ‌‌Backup گرفت، چون وقتی دیتای بازی پاک میکنی آپدیت هم باهاش پاک میشه پس باید با دیتای بازی باهم Backup بگیری که واقعا زمان بر هست خیلی زمان بر پس یه جورایی شدنی نیست البته شاید با هارد اکسترنال USB 3 شاید کمی زمان کمتری ببره
همون شما دوباره آپدیت کنی برا کنسولت بهتره
من خودم چون آپدیت های سنگین. رو با PC دانلود میکنم مشکلی نداشتم فقط دوباره باید منتقل میکردم به کنسول با برنامه PSX

Demon.Hunter

کاربر سایت
Feb 10, 2012
424
نام
محمد حسین
درود. برای وقتی که شما بازی رو به صورت دیجیتالی از استور سونی خرید میکنید و دیتای بازی را باید با نرم افزار PSX بریزید روی کنسول میتونید از این دیتاها استفاده کنید

بازیهای Free Demo از اسمش هم معلوم هست یعنی Demo در نتیجه محدودیت زیاد هست و فقط برای تست بازی هست. در مورد سوال دومتون هم برید به تاپیک زیر

http://forum.bazicenter.com/threads/89604/

ممنون.بعدش اگه مثلا دیتای یه بازی رو بخریم اونوقت با این برنامه میشه ریخت رو کنسول؟باید با کنسول دیتا رو دانلود کنیم یا چیز دیگه؟شرمنده سوالام زیاد شد.:D

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان عزیز قضیه این Ps4.5 چیه ؟ حقیقت داره ؟ رسمی شده ؟ خیلی بده اگه همچین کاری کرده باشن واقعا

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
ممنون.بعدش اگه مثلا دیتای یه بازی رو بخریم اونوقت با این برنامه میشه ریخت رو کنسول؟باید با کنسول دیتا رو دانلود کنیم یا چیز دیگه؟شرمنده سوالام زیاد شد.:D

بله. به تاپیک زیر مراجعه کنید

دانلود و نصب بازی و آپدیت های PS4 با استفاده از نرم افزار PSX DOWNLOAD HELPER

• Like
Reactions: Demon.Hunter

keyvan1985

کاربر سایت
Aug 28, 2008
142
سلام فضای که هارد ps4 به ما میده دقیق واسه نصب بازی چقدره
واسه من اولین گزینه زده 255GB دوتا بازی ریختم division و bo3 تو application نوشته 83GB و پایین نوشته فضای آزاد 170GB به نظرتون کم نیست ؟

sagtule

کاربر سایت
Aug 4, 2011
1
سلام
خواهش میکنم در صورت امکان سوالات من را جواب بدهید

من ریجن دستگام 2 هست بازیهایی که میگیرم هم ریجن دو هست و ساخت اکانت psn هم از طریق اموزش این سایت http://shopps4.ir/2015/09/آموزش-ساخت-اکانت-در-psn-عضویت-در-شبکه-پلی-ا/
انجام دادم
سوال 1 ____________>رجن دستگاه من چند هست
http://forum.bazicenter.com/threads/74854/page-2098#post-3981428 از این طریق هم نتونستم account setting رو پیدا کنم
چون من الان اپدیت متاگیر فانتوم برای انلاین رو همش روی update waiting گیر میکنه

برای بازی خریدن بصورت دسته دوم فرق فول پک با ساده که فقط سیدی داره چی هست این کدی که با بعضی از بازیها ارائه می شود به چه دردی میخوره
این مپ به چه درد می خوره

از لحاظ قیمتی چطوری قیمت گذاری می شود

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
دوستان من COD BOIII رو قبلا خریدم و سیوشو دارم میخواستم بدونم الان که دیسکشو ندارم از کجا بفهمم چه ریجنی خریدم؟ توی خود دستگاه جایی نیست ببینیم؟

kent470

کاربر سایت
Jul 11, 2008
88
سلام
من میخوام یک PS4 بگیرم نظر خودم روی ریجین 2 هست و تا انجا که تحقیق کردم 1216a بعد میخواستم ببینم 1T بگیرم یا 500G بعد از کجا بدونم کنسول برای چه تاریخی تولید شده و قدیمی نباشه یا چجوری میشه بفهمی کار کرده نباشه کلا دوستان فکر کنید یک ادم ناشی میخواد بره بخره چه مواردی را باید مد نظر بگیره که فروشنده سرش کلاه نزاره.

Saint475

کاربر سایت
Jun 13, 2012
488
نام
ابوالفضل خزائی
سلام سال نوی همگی مبارک
حال کردم یه چند تا جواب بدم؛

سلام فضای که هارد ps4 به ما میده دقیق واسه نصب بازی چقدره
واسه من اولین گزینه زده 255GB دوتا بازی ریختم division و bo3 تو application نوشته 83GB و پایین نوشته فضای آزاد 170GB به نظرتون کم نیست ؟

دستگاه رو روشن کنید یا ریست کنید بدون این که برید داخل بازی یا برنامه باز کنید، از داخل تنظیمات چک کنید ببینید چقدر زده، همون مقدار فضای آزادتون هست.
لیست دانلودیتون به همراه آپدیت ها فیلم و تصاویر رکورد شده و ... جزو فضای مصرف شده هستند.

سلام
خواهش میکنم در صورت امکان سوالات من را جواب بدهید

من ریجن دستگام 2 هست بازیهایی که میگیرم هم ریجن دو هست و ساخت اکانت psn هم از طریق اموزش این سایت http://shopps4.ir/2015/09/آموزش-ساخت-اکانت-در-psn-عضویت-در-شبکه-پلی-ا/
انجام دادم
سوال 1 ____________>رجن دستگاه من چند هست
http://forum.bazicenter.com/threads/74854/page-2098#post-3981428 از این طریق هم نتونستم account setting رو پیدا کنم
چون من الان اپدیت متاگیر فانتوم برای انلاین رو همش روی update waiting گیر میکنه

برای بازی خریدن بصورت دسته دوم فرق فول پک با ساده که فقط سیدی داره چی هست این کدی که با بعضی از بازیها ارائه می شود به چه دردی میخوره
این مپ به چه درد می خوره

از لحاظ قیمتی چطوری قیمت گذاری می شود

شما الان دستگاهت رجیون 2 هست، بازی هایی هم که میخری رجیون دو هست، چرا رفتی اکانت آمریکا ساختی؟ آمریکا رجیون 1 حساب میشه
بهتره همه رو هم رجیون بزنید؛ برای گرفتن DLC ها رجیون حتما باید یکی باشه، آپدیت نیازی نیست حتما یکی باشه و فرقی زیادی هم بین رجیون 1 تا 3 نیست. (بجز چند مورد مثل ارز و زبان)

برای فول پک و پک ساده اطلاعی ندارم، نشنیدم شاید بازاریا مد کردن دوباره واسه خودشون؛ بعضی بازیا دارای محتوی اضافه هستند شاید این اونه، حقیقتا نمیدونم؛ بعد از این همه سال گیمینگ کار کردن تا بوده بازی بازی بوده فول پک و... مهم خود بازی هست حالا باندل قضیه اش فرق میکنه، جو داره حس داره
کد های داخل بازی ها بسته به نوعشون یا پلاس هست یا DLC رایگان هست یا دموی یک بازی دیگه است یا .... بعضیاشونم کاغذ تبلیغات چیزی نیست.
مپ بازی مال افرادی هست که میخوان استراتژیک بیشتری به خرج بدن، میتونید از اینترنت مپ ها رو بگیرید.

دوستان من COD BOIII رو قبلا خریدم و سیوشو دارم میخواستم بدونم الان که دیسکشو ندارم از کجا بفهمم چه ریجنی خریدم؟ توی خود دستگاه جایی نیست ببینیم؟

شما فلش وصل کن سیو رو بریز رو فلش، فلش رو وصل کامپوتر کن فولدر سیو آیدی خود بازی هست یا سرچ کن رو نت یا بذار اینجا بهت بگم رجیون چند بوده بازیت

m.77

کاربر سایت
Nov 7, 2012
96
نام
mahdi
سلام.من داشتم بازی میکردم یکدفعه صفحه کمکم تاریک شد دستگیره هم عمل نمیکرد ولی بازی در جریان بود بعد برگشت به
صفحه اول ps4 بعد دوباره بازیو زدم برگشت همونجا بازی هم ادامه پیدا کرده بود.برای کسی همچین اتفاقی افتاده؟از hdmi بوده؟؟

arash_sard

کاربر سایت
Mar 31, 2013
246
سلام دوستان . من میخوام صدا از خود اسپیکرهای دسته پخش بشه . هدفون میزنم صدا از هدفون میاد وقتی هدفون میکشم بیرون دوباره صدا میره روی تلوزیون . باید چه کنم . کسی راهمایی دقیق میکنه مارو ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام دوستان . من میخوام صدا از خود اسپیکرهای دسته پخش بشه . هدفون میزنم صدا از هدفون میاد وقتی هدفون میکشم بیرون دوباره صدا میره روی تلوزیون . باید چه کنم . کسی راهمایی دقیق میکنه مارو ؟

اون اسپیکر های دسته واسه بعضی از صداهای بازیه، و همه صداها رو نمیشه از دسته پخش کرد داداش :)

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
سلام دوستان
بعضی از این اکانتهای هکی وقتی بازی رو دانلود میکنی میخواد نصب بشه ارور میده که Cannot Install
حتی بازی رو از خود کنسول و اکانت طرف دانلود میکنی باز این ارور موقع نصب دیده میشه
راه حلی برای برطرف شده مشکل هست؟
حتی با ریستور کردن لایسنس هم مشکل برطرف نشد

با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر