هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
سلام به همه
امیدوارم تا اینجا تعطیلات به همه خوش گذشته باشه:wink::kissingheart:

1- من tlou remastered رو دارم ، تمومش هم کردم ؛ ریجن بازیه 2 هست ولی ریجن آکانت من 1 توی قسمت دانلود dlc بازی که میرم میزنه چیزی یافت نشد ؛ احتمالا" بخاطر همین تفاوت ریجن بازی باشه ؛ امکانش هست که من برم یه آکانت ریجن 2 بسازم از اون آکانته dlc ها رو دانلود کنم؟؟ بعد اگه این جوری بشه ؛ آیا از طریق این آکانت جدیده سیو های روی اون یکی آکانتم هم قابل استفاده هست ؟

2- یه سایت تست سرعت اینترنت میدید برم سرعت نتم رو آزمایش کنم نتیجش رو بهتون بدم شما ببینید آیا بدرد آنلاین بازی کردن tlou میخوره یا نه
؟؟

پیشاپیش ممنونم

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
داداش من هم وقتی میخواستم PS3 بخرم همین سوال برام پیش اومده بود تا اینکه Dual Shock3 رو واسه اولین بار دست گرفتم اون موقع تازه فهمیدم چقدر از موس و کیبورد بهتره الانم که PS4 دارم همون حس رو دارم.
یه عمر از وقتی سونی یک (ps1) فوتبال داشت با دوال شوک پلی میکردم
هنوزم به نظرم بهترین دسته واسه ی فوتبال همین دسته های پلی استیشنه و رو دستش هم نمیاد
اما واسه بازی خیلی دو دلم
اخه من فقط یه موس ریزر dpi 400 و یه پد موس دارم دارم که پولش تقریبا برابر با یه کنسول ps4 نو با همه ی لوازم جانبیاشه اونوقت بنظر شما چطور میتونم با یه دسته ی فوق العاده معمولی بازی های شوتینگ هم انجام بدم

• Like
Reactions: Arash Moghadas

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
یه عمر از وقتی سونی یک (ps1) فوتبال داشت با دوال شوک پلی میکردم
هنوزم به نظرم بهترین دسته واسه ی فوتبال همین دسته های پلی استیشنه و رو دستش هم نمیاد
اما واسه بازی خیلی دو دلم
اخه من فقط یه موس ریزر dpi 400 و یه پد موس دارم دارم که پولش تقریبا برابر با یه کنسول ps4 نو با همه ی لوازم جانبیاشه اونوقت بنظر شما چطور میتونم با یه دسته ی فوق العاده معمولی بازی های شوتینگ هم انجام بدم

دوست عزیز شما بیخیال خرید PS4 و کنترلر فوق العاده معمولی اون بشو و از همون ماوس و ماوس پد خودتون لذت ببرید. نیاز نیست اینقدر توی این تاپیک این موضوع رو تکرار کنید. تا جایی که به سوال شما مربوط میشد دوستان جوابتون رو دادن و دیگه نیازی نیست در این مورد صحبت کنید. لطفا دیگه ادامه ندهید. سپاس

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام
از کجا میشه فهمید کد های داخل بازی (کارکرده) قبلا استفاده شدن یا نه؟
کد رو بزنید اگه استفاده شده باشه خطا میده اگر هم نشده باشه اعلام میکنه میخواهید از این کد استفاده کنید یا خیر

• Like
Reactions: sinart7

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
دوست عزیز شما بیخیال خرید PS4 و کنترلر فوق العاده معمولی اون بشو و از همون ماوس و ماوس پد خودتون لذت ببرید. نیاز نیست اینقدر توی این تاپیک این موضوع رو تکرار کنید. تا جایی که به سوال شما مربوط میشد دوستان جوابتون رو دادن و دیگه نیازی نیست در این مورد صحبت کنید. لطفا دیگه ادامه ندهید. سپاس
اره بیخیال شدم چون فعلا بازی کرک شده ی افلاین هم براش ممکن نیست
از اون دوستی که واقعا راهنمایی کردن ممنونم

راستی کسی میدونه ram و gpu پلی استیشن فور چنده ؟
میشه دسته ی پی اس 4 جدا بخرم برای فوتبال و Gta به سیستم وصل کنم ؟

REKATREDNU

کاربر سایت
Dec 14, 2014
25
بازیهای free demoکه در بخش free ps4 هست ودانلودش هم برای همه رایگان هست چه مقدار از بازیهایی که می خریم فرق دارد یعنی چه مراحل یا چند مرحله بازیهای اصلی کم داره مثلآ pes 2016 زدم دانلود destiny....blacklight.retribution..... بنظر خودم ارزش دانلود را داره تا اینکه براهر کدام 150یا بیشتر هزینه کنیم.....سوال بعدی .....ایا بخش یا تاپیکی هست کاربران اسم یا ایدی که بازیهای انلاین انجام می دن ایدی همدیگه رو بدیم و ادد کنیم تا چند نفره انلاین بازی کنیم.....کالاو ادوانس وارفار.....pes2015.....gta v..... بازیهای اورجینالشو دارم ولی تو انلاین همه خارجی هستند ایرانی ندیدم.....ایدیتونو بدین باهم بجنگیم حال کنیم

Democracy

کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
سلام
این دیتای بازی های ps4 رو که میفروشن به چه دردی میخوره و نحوه عملکردش چطوریه؟

درود. برای وقتی که شما بازی رو به صورت دیجیتالی از استور سونی خرید میکنید و دیتای بازی را باید با نرم افزار PSX بریزید روی کنسول میتونید از این دیتاها استفاده کنید

بازیهای free demoکه در بخش free ps4 هست ودانلودش هم برای همه رایگان هست چه مقدار از بازیهایی که می خریم فرق دارد یعنی چه مراحل یا چند مرحله بازیهای اصلی کم داره مثلآ pes 2016 زدم دانلود destiny....blacklight.retribution..... بنظر خودم ارزش دانلود را داره تا اینکه براهر کدام 150یا بیشتر هزینه کنیم.....سوال بعدی .....ایا بخش یا تاپیکی هست کاربران اسم یا ایدی که بازیهای انلاین انجام می دن ایدی همدیگه رو بدیم و ادد کنیم تا چند نفره انلاین بازی کنیم.....کالاو ادوانس وارفار.....pes2015.....gta v..... بازیهای اورجینالشو دارم ولی تو انلاین همه خارجی هستند ایرانی ندیدم.....ایدیتونو بدین باهم بجنگیم حال کنیم

بازیهای Free Demo از اسمش هم معلوم هست یعنی Demo در نتیجه محدودیت زیاد هست و فقط برای تست بازی هست. در مورد سوال دومتون هم برید به تاپیک زیر

http://forum.bazicenter.com/threads/89604/

• Like
Reactions: Demon.Hunter

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
سلام دوستان خسته نباشید.
من میخواستم هارد کنسولمو ارتقا بدم و یه هارد ۲ ترابایتی بگیرم.هارد فعلی کنسولم ۵۰۰ و خیلی کمه و جوابگو نیست.چنتا سوال داشتم:
۱.اول اینکه چه هاردی بگیرم چه مارکی؟که هم به کنسول بخوره و هم سریع باشه.و قیمت احتمالیش چقدر هست.
۲.سیو بازیا و اکانتم و خریدهایی که تو psnکردم چی میشه و چطور باید اونهارو دوباره بیارم.اخه من کلی از سونی خرید کردم.
۳.و اینکه اگر هارد ۲ تراباینی رو کنسول بزارم مشکل ایجاد نمیکنه و سرعتش پایین نمیاد ممنون میشم پاسخ بدید خیلی از لطفطون ممنونم.

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام دوستان خسته نباشید.
من میخواستم هارد کنسولمو ارتقا بدم و یه هارد ۲ ترابایتی بگیرم.هارد فعلی کنسولم ۵۰۰ و خیلی کمه و جوابگو نیست.چنتا سوال داشتم:
۱.اول اینکه چه هاردی بگیرم چه مارکی؟که هم به کنسول بخوره و هم سریع باشه.و قیمت احتمالیش چقدر هست.
۲.سیو بازیا و اکانتم و خریدهایی که تو psnکردم چی میشه و چطور باید اونهارو دوباره بیارم.اخه من کلی از سونی خرید کردم.
۳.و اینکه اگر هارد ۲ تراباینی رو کنسول بزارم مشکل ایجاد نمیکنه و سرعتش پایین نمیاد ممنون میشم پاسخ بدید خیلی از لطفطون ممنونم.
علیک سلام
1.من خودم Samsug 2TB SATA3 2.5Inch هارد لبتاب خریدم هیچ مشکلی نداره و از همه نظر مشابه هارد اصلی PS4 هستش و کندی نداره قیمتش حدود 300 بود
2.سیو بازیها رو دو کار میتونی بکنی، کپی کنی تو فلش یا از تو پلاس آپلود کن بعد که هارد جدید رو بستی رو اون دانلود کن، اکانت هم که اول روکنسول Deactive کن و بعد از بستن هارد جدید اکانت رو از ‌ PSN بگیر و Active کن
3.جواب تو 1 دادم

• Like
Reactions: farbodkain

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر