هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
راستی دوستان ریجن اکانت چطوری تعیین میشه؟! من مثل توصیه تمام سایتها موقع ساخت اکانت محل سکونت و آدرس رو florida و کدپستی رو 32118 وارد کردم. این یعنی الان اکانت من ریجن1 هستش؟
آدرس ربطی به رجیون نداره، اکانت خوده من انگلیس ریجن 2 هست ولی آدرس رو فلوریدا دادم
رجیون دقیقا جلوی Contry/Region نوشته شده، موقع ساخت اکانت هم همون جا رجیون رو تعیین میکنند
برا دونستن رجیون اکانت از طریق سایت Playstation store برو تو قسمت Accont Setting اونجا جلوی County /Region نوع رجیون نوشته شده

Arash Moghadas

کاربر سایت
Aug 30, 2011
29
آدرس ربطی به رجیون نداره، اکانت خوده من انگلیس ریجن 2 هست ولی آدرس رو فلوریدا دادم
رجیون دقیقا جلوی Contry/Region نوشته شده، موقع ساخت اکانت هم همون جا رجیون رو تعیین میکنند
برا دونستن رجیون اکانت از طریق سایت Playstation store برو تو قسمت Accont Setting اونجا جلوی County /Region نوع رجیون نوشته شده

کشور رو آمریکا زده پس باید برای کنسول بازیهای ریجن1 رو دانلود کنم که بتونم DLCها رو هم استفاده کنم؟ در ضمن کنسول 1216 هست و بلوری بازی که استفاده میکنم The Order ریجن2 هست اینها از نظر آپدیت و غیره مشکلی ایجاد نمیکنه؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
کشور رو آمریکا زده پس باید برای کنسول بازیهای ریجن1 رو دانلود کنم که بتونم DLCها رو هم استفاده کنم؟ در ضمن کنسول 1216 هست و بلوری بازی که استفاده میکنم The Order ریجن2 هست اینها از نظر آپدیت و غیره مشکلی ایجاد نمیکنه؟
بازیهای دیجیتالی که از اکانت خودتون میخرید که طبیعتا رجیون 1 میشه ، در مورد خرید بازیهای فیزیکی هم اگه قصد دارید برا بازی DLC بخرید بله باید بازیتون رجیون 1 یا همون All باشه
تو آپدیت بازیها ، رجیون بازی و اکانت متفاوت باشه مشکلی نیست

• Like
Reactions: hrm

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
این ریجن ها جز اینکه بازی ها براشون دیرو زود میاد چه فرقی دارن کلا میشه یه راهنمایی جامع کنید اخه هیچ اطلاعاتی ندارم ؟
موس کیبورد میتونم بهش وصل کنم ؟
بدون موس کیبورد چطور میتونین بازی گنین ؟

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,592
من Needforspeed دیجیتالی خریده بودم و تا دیروز بازی میکردم الان دیدم خودبخود پاک شده و تو لایبری بود و باید باز دانلود بشه.!!
چرا اینجوری شده؟ هک شده اکانتم؟

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
این ریجن ها جز اینکه بازی ها براشون دیرو زود میاد چه فرقی دارن کلا میشه یه راهنمایی جامع کنید اخه هیچ اطلاعاتی ندارم ؟
موس کیبورد میتونم بهش وصل کنم ؟
ریجن یعنی کشوری که شما هستی و داری بازی میکنی چون ما ایرانی ها تحریمیم هر کسی ی کشوری رو انتخاب میکنه وگر نه قانونا باید کشور خودمون رو انتخاب کنیم
بهترین ریجن ریجن ۱ هست زیرا پولش به واحد پول ما ارزون تر هست
موس و کیبورد قفط برای تایپ استفاده میشه توی بازی نمیشه استفاده کرد
یک دسته بازی توی بسته بندی هست با اون معمولا بازی میکنن!!!!!!!!!!!!!(شوخی)
بازی کردن با دسته بنظر من خیلی راحت تر از موس هست ادم راحت تکیه میده بازی میکنیه
نگران هم نباشید کمی بازی کنی عادت میکنی اصلا سخت نیست

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
ریجن یعنی کشوری که شما هستی و داری بازی میکنی چون ما ایرانی ها تحریمیم هر کسی ی کشوری رو انتخاب میکنه وگر نه قانونا باید کشور خودمون رو انتخاب کنیم
بهترین ریجن ریجن ۱ هست زیرا پولش به واحد پول ما ارزون تر هست
موس و کیبورد قفط برای تایپ استفاده میشه توی بازی نمیشه استفاده کرد

یک دسته بازی توی بسته بندی هست با اون معمولا بازی میکنن!!!!!!!!!!!!!(شوخی)
بازی کردن با دسته بنظر من خیلی راحت تر از موس هست ادم راحت تکیه میده بازی میکنیه
نگران هم نباشید کمی بازی کنی عادت میکنی اصلا سخت نیست
هیچ راهی نداره موس و کیبورد رو بتونیم بهش وصل کنیم ؟
عادت میکنیم که نشد حرف عزیز !

hojjjat2

کاربر سایت
Feb 19, 2016
516
هیچ راهی نداره موس و کیبورد رو بتونیم بهش وصل کنیم ؟
عادت میکنیم که نشد حرف عزیز !
!
دوست عزیز چ ربطی ب عادت کردن و کشور داره؟؟!!!!
اصلا موس و کیبورد واسه بازی ساخته نشده واسه کار با کامپیوتر و تایپ هست
برای مثال توی موس و کیبورد چیزی ب اسم پدال گاز یا ترمز نداریم که به بیشتر فشار دادن بیشتر عمل کنه!! یا ژست های حرکتی و...

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: iranmahdi1372

ahmad72ad

کاربر سایت
Dec 23, 2015
173
راستی ایا کنسول بازی های شوتینگ هم ساپورت میکنه ؟
عنوان مطرحی براش ساختن ؟
اگه اره چطور بدون موس میتونن بازی کنن واقعا واسم سوال بزرگیه
ادم با موس ریزر dpi 400 به مشکل میخوره دیگه چه برسه به دسته ی بازی

alocersade

کاربر سایت
Mar 27, 2015
47
نام
علی
دعوا نكنيد
من يه بار كيبورد و موس وصل كردم شد
تونستم كار كنم اما بازي ساپورتشون نمي كرد

شوتر را تو كنسول حرفهه اي تر بازي مي كنن :-)
تو توييچ ps4 را يه نگاه بنداز

Sent from my iPhone using Tapatalk

victor hogo

کاربر سایت
Dec 20, 2011
3,749
نام
علی
من از طریق ps app تو گوشی عکس پروفایلم رو عوض کردم و نمی دونستم که اگه request real name رو اکسپت کنی این عکس پروفایل رو اون فرندها می دونن ببینن!
این عکس هم کاملا شخصی بود و الان هم که گوشیم سوخته و بدون گوشی موندم راهی نیست این عکس پروفایل رو عوض کنم؟!؟!

Arash Moghadas

کاربر سایت
Aug 30, 2011
29

داداش من هم وقتی میخواستم PS3 بخرم همین سوال برام پیش اومده بود تا اینکه Dual Shock3 رو واسه اولین بار دست گرفتم اون موقع تازه فهمیدم چقدر از موس و کیبورد بهتره الانم که PS4 دارم همون حس رو دارم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر