هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

TinyMan

کاربر سایت
Aug 9, 2015
35
سلام
تا حالا کسی بوده بازی ریجن 2 بخره اما اکانتش مال ریجن 1 باشه بعد بخواد dlc اون بازی رو بخره
مسلما نمیتونه / یه سری میگن در این موارد باید طرف بره اکانت ریجن 2 بسازه و ...
من مراحل بعدی رو نمیدونم چیه ؟ ممنون میشم اگه کسی قبلا سابقه چنین کاری داشته بیاد یه توضیحی بده
اگه هم جایی آموزش داره بگید فقط جوری باشه که تروفی ها تو اکانت اصلی که 1 هست سیو بشه نه اکانت ریجن 2
ممنون

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
سلام
تا حالا کسی بوده بازی ریجن 2 بخره اما اکانتش مال ریجن 1 باشه بعد بخواد dlc اون بازی رو بخره
مسلما نمیتونه / یه سری میگن در این موارد باید طرف بره اکانت ریجن 2 بسازه و ...
من مراحل بعدی رو نمیدونم چیه ؟ ممنون میشم اگه کسی قبلا سابقه چنین کاری داشته بیاد یه توضیحی بده
اگه هم جایی آموزش داره بگید فقط جوری باشه که تروفی ها تو اکانت اصلی که 1 هست سیو بشه نه اکانت ریجن 2
ممنون
اکان ریجن 2 می سازی Primary اش می کنی روش DLC رو می خری
با اکانت ریجن 1 ات بازی رو اجرا کنی DLC رو می بینی
تمام.....

Selfmijen

کاربر سایت
Nov 5, 2015
15
دوستانی که بازی های ps4رو به صورت ظرفیت میخرن:
الان شما ظرفیت دو بخری٬(که گرونترین و بهترینشون از بین سه ظرفیته)فقط دونفر ازش استفاده میکنن؟(که اگه اینطوری باشه با استاندارد سونی همخونی داره)حالا فرض کنید اون سایت یا شخص فروشنده ارتباطش با شمای خریدار قطع شه(مثلا سایتو ببنده بره)بعد شما که رمز اکانتو نداری طرف دومم که همراه تو شیر کرده بازی رو نمیشناسی!خب اینجا چطور میشه قضیه؟یعنی بطور کلی من اگه الان یه بازی ظرفیت دو بخرم شیش سال دیگه هم اون بازی رو سیستمم قابل اجراست و مشکلی واسم پیش نمیاد؟(سوالم فقط راجع به ظرفیت دو هست با یک و سه کاری ندارم)اگه دوستان کامل و مشروح بگن ممنون میشم .

Sent from my Hol-U19 using Tapatalk

emperaturs

کاربر سایت
Aug 1, 2015
886
نام
Joel
دوستانی که بازی های ps4رو به صورت ظرفیت میخرن:
الان شما ظرفیت دو بخری٬(که گرونترین و بهترینشون از بین سه ظرفیته)فقط دونفر ازش استفاده میکنن؟(که اگه اینطوری باشه با استاندارد سونی همخونی داره)حالا فرض کنید اون سایت یا شخص فروشنده ارتباطش با شمای خریدار قطع شه(مثلا سایتو ببنده بره)بعد شما که رمز اکانتو نداری طرف دومم که همراه تو شیر کرده بازی رو نمیشناسی!خب اینجا چطور میشه قضیه؟یعنی بطور کلی من اگه الان یه بازی ظرفیت دو بخرم شیش سال دیگه هم اون بازی رو سیستمم قابل اجراست و مشکلی واسم پیش نمیاد؟(سوالم فقط راجع به ظرفیت دو هست با یک و سه کاری ندارم)اگه دوستان کامل و مشروح بگن ممنون میشم .

هر اکانت سه تا ظرفیت داره . ظرفیت اولش آفلاینه که هیچ میمونه دو و سه . ظرفیت دو رو شما یوزرنیم و پسورد رو که گرفتی روی کنسول خودت اکتیو پریماری میکنی و از اکانت بازی که گرفتی ساین اوت میکنی و خارج میشی در این حالت اگر اون طرف مقابل رومز رو هم عوض کنه برای شما هیچ مشکلی پیش نمیاد و میتونید تو اکانت اصلی خودتون بازی کنید . اما برای اکانت ظرفیت سوم باید همیشه آنلاین باشید تا لایسنس رو چک کنه .

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,578
سلام. هاردps4من 500گیگه اما کم نشون میده.کلا 145 گیگ هارد پره اما میزنه 35 گیگ خالی ،چرا؟
بخشهایی از هارد Save بازیها و سیستم عامل رو شامل میشه، سیوها رو پاک کنید بازتر بشه.
پیشنهاد میکنم از هارد با حجم بالاتر استفاده کنید...

- - -ویرایش - - -

سلام
دوستان تعمیرات دسته ps4 رو تو تهران جایی هست انجام بده ؟؟؟؟
ممنون میشم جواب بدید
پشت شهرداری انجام میدن ولی در کل کار به صرفه نیست پیشنهاد میکنم یکی دیگه بخرید.

FreeGamer

کاربر سایت
Sep 17, 2011
248
نام
آزاد
سلام من دیروز یه cuh 12 1tb گرفتم فقط یه مشکلی دارم نگرانم کرده .....
دیروز با hdmi که به تلویزیون وصل شدم تصوریر noise زیاد داشت هی قطع و وصل میشد ... با کابل دیگه امتحان کردم درست شد ولی امروز یهو دستم خورد کنترل تلوزیون شبکه عوض شد بعد که برگشتم همون شبکه تصویر بازم هی قطع و وصل میشد تا این که یه بار ریستارت کردم درست شده فعلا .اول فک میکردم از کابل اما حالا نمیدونم چیه .... نکنه سخت افزاری باشه .....:-o

Selfmijen

کاربر سایت
Nov 5, 2015
15
ممنون از پاسخ سوال قبلیم..کسی از دوستان با این مشکل مواجه شده؟؛
هدفون رو که به دسته میزنم هر حدودا سی ثانیه یه قطع و وصل کوچیک میشه صدا..کنسولم chu 1216.

hosein128

کاربر سایت
Nov 12, 2015
7
سلام من دیروز یه cuh 12 1tb گرفتم فقط یه مشکلی دارم نگرانم کرده .....
دیروز با hdmi که به تلویزیون وصل شدم تصوریر noise زیاد داشت هی قطع و وصل میشد ... با کابل دیگه امتحان کردم درست شد ولی امروز یهو دستم خورد کنترل تلوزیون شبکه عوض شد بعد که برگشتم همون شبکه تصویر بازم هی قطع و وصل میشد تا این که یه بار ریستارت کردم درست شده فعلا .اول فک میکردم از کابل اما حالا نمیدونم چیه .... نکنه سخت افزاری باشه .....:-o

سلام
ایشالله که مشکل سخت افزاری نداره :)
منم اول که خریده بودم تصویرم نویز داشت قطع میشد اصلا نشون نمیداد یه طرف کابلم خراب بود وقتی عوض کردم درست شد
فقط کابلا باید قشنگ تو جاشون باشه

- - -ویرایش - - -

ممنون از پاسخ سوال قبلیم..کسی از دوستان با این مشکل مواجه شده؟؛
هدفون رو که به دسته میزنم هر حدودا سی ثانیه یه قطع و وصل کوچیک میشه صدا..کنسولم chu 1216.

سلام
فقط رو دسته اینطوره ؟تست کنید شاید رو دستگاهای دیگه هم همین مشکل باشه ؟ سیمش قطعی نداره ؟
من یکی از هدفونام روی دسته ps4 صدا درست نمیاد یکم فیشش رو میارم بیرون درست میشه

آخرین ویرایش:

Selfmijen

کاربر سایت
Nov 5, 2015
15
سلام
ایشالله که مشکل سخت افزاری نداره :)
منم اول که خریده بودم تصویرم نویز داشت قطع میشد اصلا نشون نمیداد یه طرف کابلم خراب بود وقتی عوض کردم درست شد
فقط کابلا باید قشنگ تو جاشون باشه

- - -ویرایش - - -

سلام
فقط رو دسته اینطوره ؟تست کنید شاید رو دستگاهای دیگه هم همین مشکل باشه ؟ سیمش قطعی نداره ؟
من یکی از هدفونام روی دسته ps4 صدا درست نمیاد یکم فیشش رو میارم بیرون درست میشه
والا هدفون که سالمه ...چون با لب تاپ همه ش کار میکنم...اگه قطعی داشت سیمش این وضعیت نامنظم بود ولی تقریبا تو یه سیکل مشخص قطع میشه(خیلی منظم نه ..تقریبا همون سی ثانیه اندازه یه ثانیه قطع میشه)حالا اگه از دسته باشه مهم نیس یه دسته دیگه ..ترسیدم ایراد کنسول باشه.

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان من میخوام ps4 به 3.11 اپدیت کنم میخواستم بدونم حجمش چقدره ؟؟؟؟ بعد این که قبل اپدیت نیاز به انجام کاری نیست؟؟؟؟

THE CORRE

کاربر سایت
Jun 13, 2011
619
نام
MojtabA
سلام

دوستان من اگه قبلا ریجن دو بازی ایی رو انجام داده بودم و بعدش فروختمش,اگه باز برم یه ریجن دو همون بازی رو بخرم,سیو قبلی رو میاره؟

چون سیو بازی ها کد داره.
واسه یه بازی 100% کد سیو ریجن 1 با دوش فرق داره.چون تست کردم.ولی واسه یه بازی دو دیسک مختلف هم ریجن رو تست نکردم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر