هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

adel3532

کاربر سایت
Mar 7, 2009
898
نام
عادل
دوستای عزیز بهترین مودم موجود تو بازار برای کاربر خانگی برای استفاده از Live و PSN و دانلود زیاد و کمترین میزان قطع و وصلی چه مارکیه به نظرتون؟
هیچ امکانات جانبی ای هم مد نظرم نیست و اصلا هم مهم نیست
میخام از دردسر Port forwarding و هزارتا کوفت و زهرمار دیگه که برای وصل شدن به Live و PSN هست راحت شم

Shayanrko

کاربر سایت
Sep 19, 2013
76
البته سايت گيم شيرينگ هم اكانت هاي ظرفيت دومش قانونيه و مشكلي نداشتن.

در مورد بعضی بازی ها که بخش انلاین ندارن و کلا افلاین هستن میخوام همون ظرفیت 1 بگیرم که ارزون تره
ولی برا شوترهای انلاین میخوام ظرفیت دو قانونی بگیرم ، اتفاقا منظورم برا اکانت ظرفیت دوم همین سایتی بود که گفتی . یه چند وقتیه زیر نظر دارم این فروشگاهشو، از این سایت بگیریم اوکیه ؟ چون ظاهر سایتش اوکی میزنه . ساز و کار خرید اینجوری چجوریه

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام دوستان من تازه ps4 خریدم و خیلی مبتدی هستم . وقتی میخوام وارد ps stor یا هر چی دیگه ای که مربوط به انلاین یا psn میگه باید ادرس ایمیل و پسوورد بدی گزینه اخری هم میگه میخوای اکانت بسازی که من اون اخری یعنی اکانت انتخاب میکنم وقتی انتخاب میکنم میره رو حالت لطفا صبر کنید و همونجا میمونه تا 10 دقیقه هم صبر میکنم ولی هیچ اتفاقی نمیوفته. حالا از شما خواهش میکنم یه راهکار بدید برای ساختن اکانت ؟؟؟؟؟؟؟؟

THE BEST BOY

کاربر سایت
Aug 14, 2011
802
نام
امير
در مورد بعضی بازی ها که بخش انلاین ندارن و کلا افلاین هستن میخوام همون ظرفیت 1 بگیرم که ارزون تره
ولی برا شوترهای انلاین میخوام ظرفیت دو قانونی بگیرم ، اتفاقا منظورم برا اکانت ظرفیت دوم همین سایتی بود که گفتی . یه چند وقتیه زیر نظر دارم این فروشگاهشو، از این سایت بگیریم اوکیه ؟ چون ظاهر سایتش اوکی میزنه . ساز و کار خرید اینجوری چجوریه

آره خريد از سايتش مشكلي نداره و كلا يه بخشي هم داره كه وقتي بازي را نخواستي ميتوني دوباره تو همون سايت بفروشيش.

خريد اينجوري هم خيلي راحته. بعد خريد، بهت ايميل و رمز عبور ميدن و فقط كافيه بري تو اكانت مورد نظر و از بخش library بازي مورد نظر را به ليست دانلودهات اضافه كني و در آخر با اكتيو كردن اكانت، بازي را ميتوني تو اكانت اصليت بازي كني.

andyr

کاربر سایت
Sep 16, 2009
70
سلام دوستان
میخوام ps4 بخرم الان 3 ساله که ps3 دارم چون فقط افلاین بازی میکردم کنسولم هم از اول کپی خور نرم افزاری بود و از این بازیهای دونه ای 5 هزار تومنی میخریدم :d
چند تا سوال دارم ممنون میشم که راهنماییم کنین
من اگه بخوام از سرویسهای انلاین استفاده کنم مثلا از سرویس پلاس که تا به حال اصلا نه استفاده کردم و نه میدونم چیه !! لطفا به من بگین از سرویس پلاس میشه استفاده کرد و مجانی بازی رو دانلود کرد برای استفاده افلاین؟

اگه از این بازیهایی که توی بازار میفروشن دونه ای 25 تا 30 تومن ؟ مثلا میگن 10 تا بازی 300 تومن اینها رو میشه مثلا دو تا خرید؟ برای ریختنشون رو کنسول دستگاه باید باز بشه؟
الان بخرم یا صبر کنم اواخر سال بخرم ؟ کنسول ps3 من با گارانتی لادیز هست البته تا الان موردی پیش نیومده که ببرمش گارانتی صلاح میدونین که ps4 رو هم با گارانتی لادیز یا بانیان بخرم؟
ممنون از راهنمایی های شما دوستان

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
اينترنتت اوكيه ؟
Wifi يا lan
اگر هم همه چي درسته مشكلي نيست اين چند هفته سرورهاي سوني شلوغه

اره داداش اکی wifi هست

- - -ویرایش - - -

از مخابرات سرویس داری؟
از طریق وب سایتش اقدام کنید

نه از هایوب . میشه توضیح بدید چه طوری باید اقدام کنم؟؟؟؟

- - -ویرایش - - -

اعصابم داغونه با هزار تا شوق و امید رفتیم اکانت بسازیم که این مشکل بوجود اومد

GameMasterr

کاربر سایت
Feb 2, 2008
2,205
نام
على

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
سلام.چجوری میتونم آهنگای مورد علاقه خودم رو بریزم رو کنسول؟
مدیا پلیری که خود سونی داره رو از استور دانلود کردم فلشمو وصل کردم و فقط فیلم های توی فلش رو نشون داد،چنتا آهنگ هم توش بودن که اصلا نشون نداد.چیکار باید بکنم؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر