هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
سلام
دوستان این داداش ما با کنسول ۵۰۰ گیگابایتی به شدت مشکل کمبود حافظهٔ خالی‌ داره
حافظهٔ خارجیه ۲ ترابایتی خریدیم با کنسول سازگار نبود
از طرفی‌ باندل بتمن رو داره دلش نمیاد بفروشدش
شما چه پیشنهاد می‌کنید؟
باندل ۱ ترا بایتی بخره؟
یا راه حل دیگری هست؟
هارد کنسولو عوض کنه، یه 2ترا بزاره حالشو ببره ;)

afshinranj

کاربر سایت
Jun 13, 2015
136
سلام دیروز وقتی من کنسولو روشن کردم رفته بود رو تنظیمات کاروخونه گفت دسته رو وصل کن وصل کردم ولی یوزر ها و دیتا ها سرجاشون بودن اپدیت کنسول هم پرید الان هر چی میام به نت وصلش کنم ارور میده میگه cannot sigin to psn الان چیکتر کنم لطفا زود جواب بدین

Sent from my HUAWEI G750-U10 using Tapatalk

.:AC MilaN:.

کاربر سایت
Sep 12, 2009
2,535
نام
ایلیا
دوستان بهترین بازی شوتر انلاین از نظر سروراش چیه؟ ؟ کیفیت بازی و گیمپلی و... مهم نیست؛ فقط سروراش خوب باشه
راحت و بی دردسر بشه با نت معمولی رو به بیخود بازی کرد :d
الان که بتای انچارتد اذیت میکنه هم کلی طول میکشه یه بازی پیدا کنه، هم وضع پینگ خرابه

Star Wars Battlefront
Battlefield 4

milad.ps4

کاربر سایت
Aug 5, 2014
3,657
نام
milad
با سلام من ps3 slim320 gb orginal رو تازi از دیجی کالا خریدم وقتی بازی فیف استریت رو میزارم هی صدای تک تک میاد این طبیعیه یا نه انچارتد 3 میزارم بعضی موقع ها اینجور میشه یا مثلا اساسین کرید 3 رو میزارم هر 5 دقیقه یکبار میشه یا وقتی بازی دیجیتالی می کنم اصلا این صدا نمیاد روزا اگه بیاد هم زیاد نمیشنوم اما شبا بعض موقع ها میره رو مخ فکر کنم صدای بلوریه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ چیکار کنم ؟؟؟؟؟این امر طبیعیه ؟؟؟؟؟میدونم مربوط به این پست نیست ولی تو اون پست جواب نمیدن

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
چطوری؟
یعنی‌ بازش کنه؟
جایی ببره واسش بندازند؟
اینطور ضمانت از بین نمیره؟
نه بابا ضمانتش چطو باطل شه
همون روکش براق هستا،بالای دیسک خوان،اون کاور بالای دیسک خوان راحت میره کنار،از اینترنت سرچ کنی قشنگ میفهمی.بعد زیرش هارده.یه پیچ باز میکنی هارد میاد دستت.هارد نو میندازی،این قدیمیه هم میزاری مثلن واسه هارد اکسترنال و اینا.
large.jpg

راحته سرچ کنی قشنگ متوجه میشی.اصن کنسول باز نمیشه فقط روکشه بصورت کشویی میاد کنار.

Ehsanna

کاربر سایت
May 29, 2009
386
نام
احسان
نه بابا ضمانتش چطو باطل شه
همون روکش براق هستا،بالای دیسک خوان،اون کاور بالای دیسک خوان راحت میره کنار،از اینترنت سرچ کنی قشنگ میفهمی.بعد زیرش هارده.یه پیچ باز میکنی هارد میاد دستت.هارد نو میندازی،این قدیمیه هم میزاری مثلن واسه هارد اکسترنال و اینا.
large.jpg

راحته سرچ کنی قشنگ متوجه میشی.اصن کنسول باز نمیشه فقط روکشه بصورت کشویی میاد کنار.
سلام.ممنون .استفاده کردم.فقط یه سوال چه هاردی ؟ چه برندی؟ با چه فرمتی؟؟اطلاعات بازهای قبلی چی میشه؟؟اگه ممکنه توضیح کامل بده.ممنون میشم. چون منم هارد500 دارم احتمالا به همین مشکل میخورم.ممنون.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان شما بین کال آف دیوتی بلک آپس3 و راین بو سیکس سیج کدوم رو انتخاب میکنید؟؟من توان خرید یکیشو بیشتر ندارم...دوستان کدوم رو توصیه میکنن؟؟؟

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
سلام دوستان
من امروز داشتم با پلی بازی میکردم بعد موقع بازی دستگاه هی دوتا بوق میزد یا صدا میکرد دوستان نمیدونید مشکلش چیه یا دستگاه خراب میشه آگه جواب بدید ممنون میشم من طی ۲ ساعت که بازی کردم این اتفاق رخ داد یعنی ۴ بوق زد تازه این مشکل براش پیش آومده

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
سلام دوستان
من امروز داشتم با پلی بازی میکردم بعد موقع بازی دستگاه هی دوتا بوق میزد یا صدا میکرد دوستان نمیدونید مشکلش چیه یا دستگاه خراب میشه آگه جواب بدید ممنون میشم من طی ۲ ساعت که بازی کردم این اتفاق رخ داد یعنی ۴ بوق زد تازه این مشکل براش پیش آومده
بعد از بوق زدن عکس العمل دیگه ای نداشت؟ چون این بوق شخصا واسه من زمانی بود که مشکل اتو رست مود برام پیش اومده بود و دستگاه وسط بازی ۲ تا بوق میزد و میرفت رو رست مود و برای اتواجکت هم همین طوری بوق میزنه... شما یه بار کلا تمام اتصالات دستگاه رو ازش جدا کنید و بعد تست کنید.

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
سلام دوستان

دستگاهتون برای کدوم سری ساخت هستش ؟ چه سالی ؟

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
سلام.ممنون .استفاده کردم.فقط یه سوال چه هاردی ؟ چه برندی؟ با چه فرمتی؟؟اطلاعات بازهای قبلی چی میشه؟؟اگه ممکنه توضیح کامل بده.ممنون میشم. چون منم هارد500 دارم احتمالا به همین مشکل میخورم.ممنون.

- - -ویرایش - - -

سلام دوستان شما بین کال آف دیوتی بلک آپس3 و راین بو سیکس سیج کدوم رو انتخاب میکنید؟؟من توان خرید یکیشو بیشتر ندارم...دوستان کدوم رو توصیه میکنن؟؟؟

هر مدل هارد 2.5 اینچی (اندازشون در حد هارد های اکسترنال هست،در واقع هارد اکسترنال دقیقن همون هارد 2.5 اینچی هست.به هارد های 2.5 اینچی میگن هارد لپ تاپ!)
اصلن تو میتونی هارد اکسترنال بخری بازش کنی خود هارد رو در بیاری بزاری تو پلی4!
یا بلعکس!یعنی هارد 500 پلی4 رو در بیاری یک عدد هارد باکس بخری تبدیلش کنی به هارد اکسترنال!

خب شما هارد 2.5 اینچی بخر، 2ترابایت حداکثر، ضخامتش هم کمتر از 9.5 میلی متر باشه که اکثرن زیر 9.5 میلیمتر هستند بخصوص از 2014 به بعد اگر مدلش جدید باشه اکثرن کوچیک ساخته شدند.
اینا همشون میخورن.هر مارکی دوست داشتی بخر بنظرم سیلیکن پاور و سامسونگ خوبن! سی گیت هم توپه.

برای بدست آوردن اطلاعات قبلی تو باید از هاردی که الآن داری یک بک آپ تهیه کنی (تاپیکش هست یه نگاهی بندازی پیداش میکنی)
بعد بک آپ رو به یک هارد اکسترنال انتقال بدی (به جز مال پلی4 و این 2ترا جدیده ک خریدی!)
حالا هارد 500 رو در بیاری.هارد 2ترا جدید رو بندازی،بک آپ رو از هارد دیگه به جز این 2تا، انتقال بدی روی 2ترا جدید.تمام.
حله.

خلاصه راحت و شدنیه هر موقع نیاز به حجم داشتی سر فرصت ارتقا بده.

موفق باشی :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر