هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

sina818

کاربر سایت
Aug 14, 2007
113
بچه ها بازی های قدیمی تر مثل Call of Duty : Ghosts رو هنوز مردم آنلاین بازی میکنن؟
می خوام ببینم اگر این بازی رو بخرم می تونم آنلاین بازی کنم یا اینکه چون ورژن های جدید تر اومده دیگه کسی این قدیمی تر ها رو بازی نمیکنه؟
ممنون

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
فقط اونایی رو که 0 درصد باشن رو می تونی پاک کنی

- - -ویرایش - - -

بچه ها چطور میتونم رمز اکانتم رو عوض کنم؟؟؟؟؟
از قسمت setting و بخشه psn یا از قسمت browser و سایت sonny account manager
سلام دوستان من بخش اول رزیدنت ایول رولیشن2 که رایگان شده رو از psn ریجن1 دانلود کردم 6 گیگ حجم داشت بعد بازی کرم یکم بعد چند ساعت اینترنت رو بستم تا افلاین بازی کنم دیدم یه قفل روشه زدم گفن باید ps4 رو اکتیو پرایمری کنید ؟؟؟؟؟؟لطفا کمکم کنید
setting > PSn > Activate primary

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
بچه ها بازی های قدیمی تر مثل Call of Duty : Ghosts رو هنوز مردم آنلاین بازی میکنن؟
می خوام ببینم اگر این بازی رو بخرم می تونم آنلاین بازی کنم یا اینکه چون ورژن های جدید تر اومده دیگه کسی این قدیمی تر ها رو بازی نمیکنه؟
ممنون

اگه میخای بازی قدیمی آنلاین بازی کنی، به نظرم Battle Field 4 بگیر :d هنوز هم سرورهاش شلوغه

birjand_1371

کاربر سایت
Dec 16, 2011
115
سلام دوستان. یه FIFA 16 ظرفیت 2 داشتم که اکانتش چند روز پیش Suspend شد ولی بازی هنوز قفل نشده برام و هنوز میشه انلاین بازی کرد. الان میخوام بدونم بازی برام باقی میمونه یا چند روز دیگه از کار میفته؟ کسی تجربه ای نداره در این زمینه؟

hat3ck

کاربر سایت
Nov 19, 2011
615
نام
امیر حسین
دوستان پستونکهای زیر دکمه های دسته کنسول چقد دوام میارن؟کیفیتشون چطوره؟
بستگی به نوع استفادت داره ولی اگه از من میپرسی کیفیت چندان مناسبی ندارن علل خصوص شوک ها حالا باز اونا یکم دوامشون بیشتره .
1hoqcu1n1codew6o18bx.jpg

:d

آخرین ویرایش:

capitan milan

کاربر سایت
Apr 18, 2008
486
سلام
دوستان من پسورد اکانتم فراموش کردم راهی برای بازیابی پسوردم نیست ؟ موقعی که هم برای بازیابی پسورد اقدام می کنم تاریخ تولد می خواهد که ان هم را فراموش کردم درضمن ساپورت سونی کاری می تواند برام انجام بدهد

pouyapro

کاربر سایت
Nov 23, 2008
224
دوستان بهترین بازی شوتر انلاین از نظر سروراش چیه؟ ؟ کیفیت بازی و گیمپلی و... مهم نیست؛ فقط سروراش خوب باشه
راحت و بی دردسر بشه با نت معمولی رو به بیخود بازی کرد :d
الان که بتای انچارتد اذیت میکنه هم کلی طول میکشه یه بازی پیدا کنه، هم وضع پینگ خرابه

fifa13

کاربر سایت
Jan 5, 2012
918
سلام
دوستان این داداش ما با کنسول ۵۰۰ گیگابایتی به شدت مشکل کمبود حافظهٔ خالی‌ داره
حافظهٔ خارجیه ۲ ترابایتی خریدیم با کنسول سازگار نبود
از طرفی‌ باندل بتمن رو داره دلش نمیاد بفروشدش
شما چه پیشنهاد می‌کنید؟
باندل ۱ ترا بایتی بخره؟
یا راه حل دیگری هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند