هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

1028

کاربر سایت
Apr 26, 2010
9
نام
حسین
سلام من امروز میخوام برم بازار بعد از 2هفته فیفا 16 رو بگیرم ؟
ولی هنوزم گیجم
خواهشا راهنماییم کنید دیجیتالی بگیرم ؟ خور اصل بازی رو به صورت فیزیکی ؟؟؟

Viktor Reznov

کاربر سایت
Nov 28, 2010
192
نام
علی
سلام . من می خوام ps4 بگیرم انشاالله سوالم اینه که این مدل های جدید 1200 تو کارایی و پرفورمنس بازی ها فرق دارن با سری قبلی چون می خوام سری قبلی ریجن 2 بگیرم 500 گیگ ایا انتخاب درستی هست ؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام . من می خوام ps4 بگیرم انشاالله سوالم اینه که این مدل های جدید 1200 تو کارایی و پرفورمنس بازی ها فرق دارن با سری قبلی چون می خوام سری قبلی ریجن 2 بگیرم 500 گیگ ایا انتخاب درستی هست ؟

مبارک باشه

نه تو کارایی و اجرای بازی هیچ فرقی باهم ندارند فقط مصرف برق کمتر شده و دستگاه بهینه تر شده، خود سونی پیشنهاد کرده اگر میخاید PS4 بگیرید بهتره سری جدید بخرید ولی اگر PS4 سری های قبلی دارید لازم نیست عوض کنید!
یه فرق هم داره ، قسمت براق سری قبل در سری جدید مات شده

اگر قصد داری بازهای زیادی بخری و همزمان بازی کنید سری 1ترا بگیر ولی اگر حداکثر 5-6 بازی میخری و یا بازیهای دیجیتالی نمیخری همون 500گیگ کفایت میکنه

orbis

کاربر سایت
Jun 11, 2013
291
نام
محمد رضا
دوستان بنده بعد از ابدیت 3 یه مشکلی برام پیش اومده اونم اینه که بعضی اوقات وقتی بازی tlou رو میزارم تو دستگاه (فقط این بازی با بازی های دیگه مشکلی نداره) وقتی میرم داخل بازی رو همون تصویر ابتدای بازی گیر میکنه و جلو تر نمیره بعد از یه مدت که از بازی خارج میشم هر کاری میکنم بازی از دستگاه خارج نمیشه حتی کنسول هم خاموش نمیشه مجبور میشم از برق بکشم بعدش که روشن میکنم کنسولو خودش درست میشه کسی میدونه مشکل از کجاست؟

Grand Theft

کاربر سایت
Dec 16, 2013
814
نام
علی
دوستان بنده بعد از ابدیت 3 یه مشکلی برام پیش اومده اونم اینه که بعضی اوقات وقتی بازی tlou رو میزارم تو دستگاه (فقط این بازی با بازی های دیگه مشکلی نداره) وقتی میرم داخل بازی رو همون تصویر ابتدای بازی گیر میکنه و جلو تر نمیره بعد از یه مدت که از بازی خارج میشم هر کاری میکنم بازی از دستگاه خارج نمیشه حتی کنسول هم خاموش نمیشه مجبور میشم از برق بکشم بعدش که روشن میکنم کنسولو خودش درست میشه کسی میدونه مشکل از کجاست؟
بله ورژن3 با این بازی مشکل داره
بازی رو حذف کنید دوباره نصب کنید درست میشه

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,599
دوستان ps4 های 1tb از لحاظ کیفیت کلی نسبت به قبلی بهتره ؟ اگه کسی تست کرده بگه ..
گرمای سیستم کمتره
مشکل اتو اجکت به هیچ عنوان نمیخورند.
آنتن وای فای ضعیفتر شده.
هاردش به یک ترابایت ارتقا یافته.
-----------------------------------------
دوستان بازی SKYLANDERS SUPERCHARGERS سبکش چیه؟ چه جوریه؟ امتیازاتش چند بوده؟

Metalzadeh

کاربر سایت
Dec 11, 2007
136
نام
پدرام
سلام
اگر من برای اکانت ریجن 1 PSN+ بگیرم می تونم با اکانت اصلیم که رو همون دستگاه هست ولی ریجن 2 هست آنلاین بازی کنم؟
ممنون

afshinranj

کاربر سایت
Jun 13, 2015
136
سلام دوستان ایا ps4 به لپ تاب وصل میشه که ازش به عنوان صفحه نمایشگر استفاده کنم. . رمز اکانتم رو هم یادم رفته چن بار عوض کردم تاریخ تولد میخاس الان رفتن تاریخ بزنم گفت اشتباهه باید چیکار کنم؟ مرسی

M.A DARKNESS

کاربر سایت
Apr 13, 2007
225
نام
محسن
سلام دوستان ایا ps4 به لپ تاب وصل میشه که ازش به عنوان صفحه نمایشگر استفاده کنم. . رمز اکانتم رو هم یادم رفته چن بار عوض کردم تاریخ تولد میخاس الان رفتن تاریخ بزنم گفت اشتباهه باید چیکار کنم؟ مرسی
برای سوال 1» خیر نمیشه!
برای سوال رمزت هم ببین هم تاریخ تولد هست، هم یه سوال رمزی هستا که میپرسه مثلا میگه معلم سال اولت کی بود بعد تو جواب میدی، این هم هست.خلاصه میتونی برش گردونی.
اگر خیلی قدیمیه و چیزی رووش نخریدی، راحت یکی دیگه بساز خودت رو درگیر ForgotPassword نکن. والا :d

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
اکانت ریجن چند هست ؟
اگر 1 هست که راحت به Live chat میتونی وصل بشی و ازشون بخوای لینکه ریست کردن پسورد رو بفرستن به email آت.

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
دوستان من ۱ مشکل بزرگ دارم ! Ps4 من ۵۰۰ گیگ هارد داره! منم الان فقط ۳ تا بازی روی هاردم دارم که روی هم ۱۰۰ گیگ هم نمیشه! هیچی فیلم و آهنگ و .... ندارم ! فقط ۳ تا بازی با سیواشون و آپدیتهای بازی! ولی الان فقط ۷۰ گیگ فضای خالی دارم !!! کل فضای هاردم هم کمتر از ۲۰۰ گیگ نشون میده! پس بقیه هارد کجاست؟! حدودأ ۳۰۰ گیگ فضا گم شده!!!

hossein9898

کاربر سایت
Sep 26, 2014
217
دوستان من ۱ مشکل بزرگ دارم ! Ps4 من ۵۰۰ گیگ هارد داره! منم الان فقط ۳ تا بازی روی هاردم دارم که روی هم ۱۰۰ گیگ هم نمیشه! هیچی فیلم و آهنگ و .... ندارم ! فقط ۳ تا بازی با سیواشون و آپدیتهای بازی! ولی الان فقط ۷۰ گیگ فضای خالی دارم !!! کل فضای هاردم هم کمتر از ۲۰۰ گیگ نشون میده! پس بقیه هارد کجاست؟! حدودأ ۳۰۰ گیگ فضا گم شده!!!

منم اول همین مشکل داشتم
فکر میکردم هاردم 500 نیست :)
یکم باید بیشتر دقیت کنی تا بفهمی
اون خطی بالایی که چند تا رنگ داره
کل هاردت اونه
اون پر باید پر بشه که مال تو نشده

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
منم اول همین مشکل داشتم
فکر میکردم هاردم 500 نیست :)
یکم باید بیشتر دقیت کنی تا بفهمی
اون خطی بالایی که چند تا رنگ داره
کل هاردت اونه
اون پر باید پر بشه که مال تو نشده
من که نفهمیدم چی گفتی دوست عزیز ! ;) ولی کل هارد منو الان داره ۱۸۶ گیگ نشون میده! در صورتی که هارد ۵۰۰ گیگی باید ۴۰۳ گیگ قابل استفاده باشه که الان برای من فقط ۱۸۶ گیگ قابل استفاده هستش! غیر از ۳ تا بازی و سیواشون چیز دیگه هم روی هاردم نصب نیست! الان نمیدونم مشکل چی هست و باید چه کار کنم!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر