هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
دوستان خواهشا راهنمایی کنید دیجی کالا تا 10 ساعت دیگه پیشنهاد ویژه گذاشته مدل cuh1200 با قیمت 1329. اول اینکه الان زمان مناسبی برای خرید کنسول هست یا نه و اینکه قیمتی که گذاشته منصفانه ست؟ اگه صبر کنم تا چند وقت دیگه اوضاع برای خرید کنسول از حیث قیمت و کیفیت بهتر نمیشه؟ cuh 11 با هارد یک ترا هم تقریبا همین قیمته خرید کدومشو توصیه میکنید؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
نه داداش.رو Upload Files - 4upld - File Sharing Made Simple ریموت میکنم.حالا اسم فایلو به اسم اصلی تغیر بدم مشکلی بوجود نمیاد؟

آره فکر میکنم با این کارت درست میشه

1 فایل 4گبگ رو بگیر امتحان کن ولی اگه اسمش عوض کنی به همون اسم اصلی میشکلی نداره
از اون سایت هم که گفتم استفاده کنی مشکلی نداره

A-L-I_REZA

کاربر سایت
Jan 21, 2013
69
نام
ALIREZA
من امروز رفتم توپخونه و جمهوری قیمت ps4-1200 حداقل قیمت 1345 بود تا حدود 1400 تومن میانگین قیمت هم 1370 بود اینایی ک قصد خریدن ps4 دارن شک نکنید از همین پیشنهاد ویژه دیجیکالا بخرید من که سفارش دادم

Frozen Flame

کاربر سایت
Dec 26, 2014
795
نام
دانیال
بچه ها یه مشکلی برای من پیش اومده... :( البته نمیدونم که آیا من زیادی حساس شدم یا اینکه واقعاً کنسولم مشکلی داره! یه مدتیه که احساس میکنم صدای فن کنسولم خیلی بالاست. از وقتی Batman: Arkham Knight بازی میکنم اینجوری شده. بعدش گفتم شاید بخاطر اینه که بازی سنگینه و گرافیکش بالاست و از این حرفا... ولی وقتی MGS PP هم بازی میکنم همینطوره. حدود 10 دقیقه از بازی کردنم نمیگذره که صدای فن در میاد و با شدت کار میکنه و بعد دوباره آروم میشه و به همین ترتیب صداش میره بالا و میاد پایین. با The Evil Within و Until Dawn هم همین مشکل رو دارم :(

مسئله اینجاست که روی کنسولم حسابی گرم میشه و همینطور زیرش. جای مناسبی هم قرارش دادم، پشتش امکان تهویه هوا هستش! همینطور زیرش هم از زمین فاصله داره.

خواهشاً اگه چیزی میدونید بگید، نگرانم. از روی نگرانی بیشتر از دو ساعت نمیتونم بازی کنم :| بعدش PS4 رو خاموش میکنم که مبادا مشکلی براش پیش نیاد.

ring

کاربر سایت
Mar 26, 2014
69
نام
حجت
بچه ها یه مشکلی برای من پیش اومده... :( البته نمیدونم که آیا من زیادی حساس شدم یا اینکه واقعاً کنسولم مشکلی داره! یه مدتیه که احساس میکنم صدای فن کنسولم خیلی بالاست. از وقتی Batman: Arkham Knight بازی میکنم اینجوری شده. بعدش گفتم شاید بخاطر اینه که بازی سنگینه و گرافیکش بالاست و از این حرفا... ولی وقتی MGS PP هم بازی میکنم همینطوره. حدود 10 دقیقه از بازی کردنم نمیگذره که صدای فن در میاد و با شدت کار میکنه و بعد دوباره آروم میشه و به همین ترتیب صداش میره بالا و میاد پایین. با The Evil Within و Until Dawn هم همین مشکل رو دارم :(

مسئله اینجاست که روی کنسولم حسابی گرم میشه و همینطور زیرش. جای مناسبی هم قرارش دادم، پشتش امکان تهویه هوا هستش! همینطور زیرش هم از زمین فاصله داره.

خواهشاً اگه چیزی میدونید بگید، نگرانم. از روی نگرانی بیشتر از دو ساعت نمیتونم بازی کنم :| بعدش PS4 رو خاموش میکنم که مبادا مشکلی براش پیش نیاد.
کنسول من هم تو صحنه های سنگین دور فن میره بالا.مال من سری اوله وحتی وقتی تو منوی خود کنسول هستم داغه.روزی 6 ساعت بازی میکنم بوده که 8 ساعت یه ریز بازی کردم.الان 2 ساله کار میکنم خیلی هم سالمه.مال بقیه دوستامم داغ میشه.کلا انتظار نداشته باش کنسول همیشه یخ باشه.....

codename 48

کاربر سایت
Apr 18, 2009
237
دوستان خواهشا راهنمایی کنید دیجی کالا تا 10 ساعت دیگه پیشنهاد ویژه گذاشته مدل cuh1200 با قیمت 1329. اول اینکه الان زمان مناسبی برای خرید کنسول هست یا نه و اینکه قیمتی که گذاشته منصفانه ست؟ اگه صبر کنم تا چند وقت دیگه اوضاع برای خرید کنسول از حیث قیمت و کیفیت بهتر نمیشه؟ cuh 11 با هارد یک ترا هم تقریبا همین قیمته خرید کدومشو توصیه میکنید؟

خواهشا جواب ما رو هم بدید تا این پیشنهاد ویژه برداشته نشده.
یه سوال دیگه هم دارم: من کد دیجیتالی tlou رو از خود بازیسنتر خریدم دیتای بازی رو با حجم 40 گیگ ریجن یک دانلود کردم. اگه کنسولی که میگیرم ریجن 2 باشه بازی با دیتای ریجن 1 نصب و اجرا میشه؟

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا

طبیعیه عزیز نگران نباش همه دستگاه ها همینجوریه
اگه با این گیم هایی که گفتی سرعت فنش نره بالا باید نگران باشی
هیچ مشکلی برای دستگاه پیش نمیاد خیالت راحت باشه

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
خواهشا جواب ما رو هم بدید تا این پیشنهاد ویژه برداشته نشده.
یه سوال دیگه هم دارم: من کد دیجیتالی tlou رو از خود بازیسنتر خریدم دیتای بازی رو با حجم 40 گیگ ریجن یک دانلود کردم. اگه کنسولی که میگیرم ریجن 2 باشه بازی با دیتای ریجن 1 نصب و اجرا میشه؟

ریجن کنسول هیچ ربطی به بازی نداره !!!! صد بارررررررررررررررررررررررررررر:d

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام
دوستان ظاهرا پلاس ژاپن که رایگان بود برداشته شده یا اینکه من اشتباه شنیدم
در این مورد کسی میتونه یه خبر دقیق بده؟
با تشکر

در ضمن آپدیت جدید کنسول چه زمانی میاد؟

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
با سلام
دوستان ظاهرا پلاس ژاپن که رایگان بود برداشته شده یا اینکه من اشتباه شنیدم
در این مورد کسی میتونه یه خبر دقیق بده؟
با تشکر

در ضمن آپدیت جدید کنسول چه زمانی میاد؟

سلام.بله هم پلاس 14 روز ژاپن برداشته شده هم پلاس 2 روزه اکانت های امریکا.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام
مرسی بابت پاسخ در مورد پلاس رایگان

فقط یه سوال داشتم اگر دوستان میتونن یه راهنمایی مفصل بکنن

من دو تا بازی از استور امریکا خریدم و دیتای اونم دارم
یکی از دوستانم این دو بازی رو میخواد و میگه بیا با هم شیر کنیم و مشترک استفاده کنیم
خواستم یه راهنمایی بکنید اصلا چنین چیزی شدنی هست یا خیر؟
اگر من دیتای اون بازیها رو به دوستم بدم اون میتونه راحت دیتا رو بریزه و بدون دردسر بازی کنه یا خیر؟
در صورت شدنی بودن کار ایا هر دو میتونیم همزمان با هم بازی کنیم مخصوصا انلاین اون بازیها رو؟
مثلا بازی نید فور اسپید که بخش انلاین داره رو میشه همزمان با هم بازی کرد یا خیر؟
خلاصه یه راهنمایی دقیق میخوام چرا که اگر شدنی هست این کار رو انجام بدم

با تشکر

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
با سلام

یکی از دوستانم این دو بازی رو میخواد و میگه بیا با هم شیر کنیم و مشترک استفاده کنیم
اگر من دیتای اون بازیها رو به دوستم بدم اون میتونه راحت دیتا رو بریزه و بدون دردسر بازی کنه یا خیر؟
در صورت شدنی بودن کار ایا هر دو میتونیم همزمان با هم بازی کنیم مخصوصا انلاین اون بازیها رو؟
مثلا بازی نید فور اسپید که بخش انلاین داره رو میشه همزمان با هم بازی کرد یا خیر؟

با تشکر

بله میتونید این کار رو بکنید.
به این صورت که اکانت خودتون رو به دوستتون میدید و وارد کنسولش میکنه.بعد از اون اکانت شما رو روی کنسولش اکتیو میکنه و با استفاده از دیتای بازی و نرم افزار psx اون رو به کنسولش انتقال میده.
الان دوستتون میتونه روی اکانت خودش و شماهم روی اکانت خودتون بازی کنید.فقط این نکته رو بگم که شما برای اجرای بازی نیاز به اتصال چند ثانیه ای به اینترنت دارید تا لایسنستون چک بشه و بعد بازی کنید.هردوتون هم میتونید چه افلاین و چه انلاین بازی کنید.

- - -ویرایش - - -

با سلام

با تشکر

به این صورت که اکانت خودتون رو به دوستتون میدید و وارد کنسولش میکنه.بعد از اون اکانت شما رو روی کنسولش اکتیو میکنه و با استفاده از دیتای بازی و نرم افزار psx اون رو به کنسولش انتقال میده.
الان دوستتون میتونه روی اکانت خودش و شماهم روی اکانت خودتون بازی کنید.فقط این نکته رو بگم که شما برای اجرای بازی نیاز به اتصال چند ثانیه ای به اینترنت دارید تا لایسنستون چک بشه و بعد بازی کنید.هردوتون هم میتونید چه افلاین و چه انلاین بازی کنید.

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,337

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
مرسی
فقط یه سوال
من باید برای بازی کردن به اینترنت متصل بشم یا اینکه دوستم که بازی رو بهش دادم باید برای بازی کردن به اینترنت متصل بشه؟

و اینکه گفتید به صورت افلاین هم میتونیم بازی کنیم یعنی چی ؟
یعنی در حالت افلاین هم دوستم باید به اینترنت متصل باشه؟

و اینکه برای شیر کردن پلاس هم همین روند باید طی بشه؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
مرسی
فقط یه سوال
من باید برای بازی کردن به اینترنت متصل بشم یا اینکه دوستم که بازی رو بهش دادم باید برای بازی کردن به اینترنت متصل بشه؟

و اینکه گفتید به صورت افلاین هم میتونیم بازی کنیم یعنی چی ؟
یعنی در حالت افلاین هم دوستم باید به اینترنت متصل باشه؟

و اینکه برای شیر کردن پلاس هم همین روند باید طی بشه؟
ببین کسی که اکانتش رو کنسولش primary نیست باید به نت وصل باشه برایه license check.
کسی هم که Primary هست اصلا لازم به LIcense check نداره.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر