هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

iMahmoud

کاربر سایت
May 28, 2009
813
نام
محمودرضا
ساختار به طور کلی تغییر نکرده فقط جای قطعات عوض شده. کلا هرکدومو بگیرید ضرر نمیکنید. به نظر من کاملا سلیقه ایه. من خودم دوست داشتم قسمت Plate دستگام براق باشه که اونم میگفتن خش میوفته یه محافظ فقط 30 تومنی انداختم روش. از نظر من خیلی اینطوری زیباتره و همچنین دکمه های اجکت و پاور لمسی واسم جذابتره. ببنیید خوتون با کدوم بشتر حال میکنید. به شخصه تکی با 1116 تاحالا هیچ گونه مشکلی نداشتم خداروشکر و فقط و فقط صدای فنو موقعی میشنوم که سرمو ببرم کنار کنسول. گرمای خاصی هم احساس نشده تاحالا واسم غیرعادی به نظر بیاد و اونطوری نیس اصلا که دستو داغ کنه.
چیزی که تو بازار شدیدا به غلط مرسوم شده اینه که اسم سری 2000 رو گذاشتن NEW SLIM! یکی نیس بگه آخه مرد مومن این پلتفرم اسلیمش کجا بود که حالا نیو اسلیم ریلیز شده باشه؟! نذارید با این حرفا با قیمت گزاف بهتون بفروشن. از لحاظ ظاهری اصلا کوچیکتر نشده. ببینید سلیقتون به کدوم میل میکنه.
ساختار برد بطور کلی تغییر کرده عزیز
تو نت سرچ کنید

Inanc

DaYanc
کاربر سایت
Mar 28, 2014
356
نام
Alp
ساختار به طور کلی تغییر نکرده فقط جای قطعات عوض شده. کلا هرکدومو بگیرید ضرر نمیکنید. به نظر من کاملا سلیقه ایه. من خودم دوست داشتم قسمت Plate دستگام براق باشه که اونم میگفتن خش میوفته یه محافظ فقط 30 تومنی انداختم روش. از نظر من خیلی اینطوری زیباتره و همچنین دکمه های اجکت و پاور لمسی واسم جذابتره. ببنیید خوتون با کدوم بشتر حال میکنید. به شخصه تکی با 1116 تاحالا هیچ گونه مشکلی نداشتم خداروشکر و فقط و فقط صدای فنو موقعی میشنوم که سرمو ببرم کنار کنسول. گرمای خاصی هم احساس نشده تاحالا واسم غیرعادی به نظر بیاد و اونطوری نیس اصلا که دستو داغ کنه.
چیزی که تو بازار شدیدا به غلط مرسوم شده اینه که اسم سری 2000 رو گذاشتن NEW SLIM! یکی نیس بگه آخه مرد مومن این پلتفرم اسلیمش کجا بود که حالا نیو اسلیم ریلیز شده باشه؟! نذارید با این حرفا با قیمت گزاف بهتون بفروشن. از لحاظ ظاهری اصلا کوچیکتر نشده. ببینید سلیقتون به کدوم میل میکنه.
منکه گیج شدم .دوست گرامی یعنی هیچ صدایی رو از دور نمیشنوی که تقریبا هم مث صدای این کیس های قدیمیه؟
یعنی ممکنه صدای زیاد کنسول من هنگام بازی به دلیل فضای کم حدود ده پونزده سانتی که از دیوار داره باشه؟
اینم بگم که این صدا تنها موقع اجرای بازیه و حتی اگه توی بازی استاپ کنی هیچ صدایی به گوش نمیرسه.

masoud.speed

کاربر سایت
Jan 18, 2014
257
نام
مسعود
سلام دوستان فکر کنم یه تغییر دیگه رو از قلم انداختین من تو یه ویدئو مقایسه ای به زبان انگلیسی متوجه شدم پیچی که به کاربر امکان میداد که به طور دستی دیسک رو از درایو دستگاه خارج کنه هم در سری 1200 حذف شده درسته ؟؟

UnlovelyWriter

کاربر سایت
Sep 14, 2014
441
نام
رضا
منکه گیج شدم .دوست گرامی یعنی هیچ صدایی رو از دور نمیشنوی که تقریبا هم مث صدای این کیس های قدیمیه؟
یعنی ممکنه صدای زیاد کنسول من هنگام بازی به دلیل فضای کم حدود ده پونزده سانتی که از دیوار داره باشه؟
اینم بگم که این صدا تنها موقع اجرای بازیه و حتی اگه توی بازی استاپ کنی هیچ صدایی به گوش نمیرسه.
هميشه كنسول رو توي يه محيط باز بذاريد كه به راحتي بتونه تهويه كنه. از دور خير. توي شديد ترين حال ممكن ايمطوريه كه كل خونه سكوت مطلق باشه و به كنسول نزديك باشم. باز هم ممكنه به بازي اي انجام ميديد هم بستگي داشته باشه كه بر فرض مثال مملو او صحنه هاي پري رندر باشه يا حاصل استفاده ي تمام قدرت كنسول باشه كه طبيعتا توي حال دوم كاركرد كنسول بالاتر ميره و در نتيجه احتمال توليد صدا بيشتره.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
تنها مشکل در حال حاضر وصل نشدن به psn هست . اکثر کسانی که دستگاه تازه می خرن این مشکل please wait را دارند.
داداش مشکل please wait از دستگاه نیست.من که مدل سه ماه آخر 2014 رو دارم همین مشکلو دارم.از نته.با رایتل تست کردم اوکی بود

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,538
من بین ps4 cuh-1200 با ps4 1tb گیر کردم نمیدونم کدوم رو بگیرم از نظر قیمتی هم تقریبا فرقی با هم ندارن

1200 رو بگیر اگه بعدا کم اوردی خودت میتونی عوض کنی ...مطمعنم کم نمیاری الان روی کنسول خودم علاوه بر بازی های بزرگ مثل دیستینی ..بتمن..gow ..PvZ ...درایو کلاب...چند تا بازی رایگان و چند بازی PSN هم نصبه اما هنوز جا دارم.

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,697
نام
علی
دوستان جدیدترین مدلهای ps4 چیا هستن و چه فرقی با قبلیا دارن و قیمتشون چجوریاست حدودا؟و اینکه ایا ارزش دارن اگه گرونتر بودن یا نه.با تشکر

pouria_k

کاربر سایت
Jul 6, 2014
106
اره واقعا ادمو دو دل میکنن
از ی طرف جدیدتر بودن به روز بودن صدای کمتر ولی از یه طرف کلا مات شده و اینکه دکمه ها دیگه لمسی نیست واقعا سونی چرا اینکارارو تو هر نسل میکنه
اگه براق بده از اول مات بده دیگه یا دکمه های لمسی اگه خراب میشه خب تو نسل قبل بود درس میگرفت ازشون تو این نسی از اول همینجوری میزد اگر هم همشکلی نداره پس چرا عوض میکنه؟؟؟
به نظر من الان بهتر شده هم با براق بودنش مشکل داشتم هم با دکمه های لمسیش ... بعضیا می گفتن ما دستمال کشیدیم رو قسمت براقش خط و خش افتاده تا این حد حساس باید ضد خش حتما براش گرفت

سوني فقط توي كشور ژاپن قيمت كنسول رو كاهش داده پس در ايران تغييري فك نكنم ايجاد بشه
در مورد سري ها من سري ١١ شو دارم راضي هستم ازش
سري ١٢ شو نديدم
فك نكنم تو سخت افزارش تغييري ايجاد شده باشه
تا اونجايي كه شنيدم كليد هاي لمسي مكانيكي شدن
تو پست هاي قبل خوندم نوشته بودن كه تو سري ١٢ صداي فن يك چهارم شده
اصلا تو سري ١١ صداي فن قابل شنديدن هست كه تو سري ١٢ يك چهارم كمتر شده باشه؟؟
یه سری کشورا قیمت کاهش دادن مثل ژاپن، مالزی، سنگاپور و ... از 9 مهر قیمت کاهش میدن احتمالا بقیه جاها هم بعدا کاهش بدن
اگه کسی داره لزومی نداره به فکر عوض کردنش باشه اسلیم اومد یه چیزی اما این سری نه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام
یه سوال در مورد ساخت ای دی داشتم . میخواستم ببینم همین جا باید سوالم رو مطرح کنم یا نه
اگه آره . تو قسمت ریجن و کشور که آمریکا زدم ... شهر و آدرس و کد رو چی باید بزنم ؟
کسی آدرس واسه اد دی ساختن داره که مشکل نداشته باشه ؟
اگه ممکنه پ خ بدین
ممنون
از google map خیلی راحت میتونی ادرس و کده پستی پیدا کنی عزیز

سلام به دوستان خود بازیسنتر
رفقا همون سئوال تکراری رو میخوام بپرسم اینکه من دوماهی هست که سر به تاپیکو از بازار فروش کنسول یکن دور بودم ، انگاری دو-سه مدل به نسخه های Ps4 اضافه شده یکی اسلیم سفید 1ترا هست و یکی مدل بهینه شده ولی 500گیگ ... میخواستم بدونم دوستان با توجه به مدل های جدید کدوم مدل رو برای خرید توصیه میکنن. و اگر مدل عددی کنسول هم ذکر کنن واقعا ممنون میشم!

واینکه بین بازیهای آرکید بازی برای Camera چیزی اومده یانه و آیا ارزش خرید کمرا فعلا نیاز هست یا نه

مرسی
ارزشه خرید دوربینش نیست چون بازی نداره که قابل توجه باشه و استفاده خاصی هم نداره !

سلام دوستان ریجن کنسولم دو اروپاست و اکانتم هم اروپا ساختم ولی هر تمی که دانلود میکنم علامت قفل روش هست و اجازه استفاده از اون رو نمیده و خطای وریفی لایسنز میده، به نظرتون اشکال کار کجاست؟ ممنون میشم استادان راهنمایی کنند.
Setting - PSn و قسمت Restore license رو بزن احتمالا درست میشه.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
دوستان یه سوال شاید مبتدیانه
من وقتی از سرور سونی با دانلود منیجر دانلود میکنم سرعت دانلودم واقعی نیست.وقتی رو آپلود سنترها ریموت میکنم اسم فایل عوض میشه اما حجم و شماره پارتها درسته.حالا سوالم اینه که بعد دانلود اسم فایلو به نام خودش تغییر بدم تو ریختن تو کنسول با psx خللی وارد نمیشه که؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
دوستان یه سوال شاید مبتدیانه
من وقتی از سرور سونی با دانلود منیجر دانلود میکنم سرعت دانلودم واقعی نیست.وقتی رو آپلود سنترها ریموت میکنم اسم فایل عوض میشه اما حجم و شماره پارتها درسته.حالا سوالم اینه که بعد دانلود اسم فایلو به نام خودش تغییر بدم تو ریختن تو کنسول با psx خللی وارد نمیشه که؟

از سایت Mul استفاده میکنی؟

اگه آره ، نه خللی ایجاد نمیشه ، اسم اون فایل که دانلود میشه رو عوض نمیکنه و هیچ مشکلی نداره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر