هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

nzehtabvar

کاربر سایت
Sep 13, 2014
124
سلام!
یه سوال وقتی یه بازی رو pre order میکنی یه expected time مینویسه! اون منظورش زمان شروع پریلود هست؟ چون فیفا رو گرفتم و نوشته15/9 یعنی دو روز دیگه! اینقد زود شروع میشه پریلودش؟

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
به هر حال اگر امکانش هست شما این تاپیک رو ایجاد کنید یا حداقل پیشنهاد ایجادش رو بدید
دوست عزیز
در این مورد نظر خاصی ندارید؟
ایجاد چنین تاپیکی اصلا شدنی هست ؟
اصلا علت نبودن چنین تاپیکی چیه؟
احساس میکنم مدیران سایت تمایلی ندارن چنین تاپیکی وجود داشته باشه و علتش رو هم میشه تا حدودی حدس زد

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید رجین چند بخرم الان بهتره ؟ 1 یا 2 ؟ واینکه موقع خرید کنسول وقتی که روشنش کنم آپدیت اولیه حجمش چقدره ؟

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,721
دوستان عزیز لطفا راهنمایی کنید رجین چند بخرم الان بهتره ؟ 1 یا 2 ؟ واینکه موقع خرید کنسول وقتی که روشنش کنم آپدیت اولیه حجمش چقدره ؟

شما کلا بیخیال ریجن بازی شو هر ریجنی بگیری هیچ فرقی نداره فقط ریجن ژاپن جای دایره و ضربدر عوض میشه
اپدیت اولیه فکن کنم 400 تا 500 مگ باشه

@mahmoud

کاربر سایت
May 22, 2009
1,080
نام
Mahmoud
كسي ميدونه خروجي hdmi كنسول ps4 چند هرتس هستش؟؟
رزوليشن شو ميدونم ١٠٨٠ هستش هرتس شو ميخام بدونم چنده

Sent from my iPhone using Tapatalk

به بازی بستگی داره که روی چند فریم تنظیم شده باشه ولی از نظر فنی میتونه ۶۰ hz رو پشتیبانی کنه.

Mahib

کاربر سایت
Feb 15, 2015
58
دوستان یه سوال داشتم خواهشا هرکی که تاطلاعات دقیق داره جواب بده.

اگه من از psn یه بازی بخرم ، توجه داشته باشید گفتم psn با چند نفر میتونم به صورت قانونی استفادش کنم؟ کدوم ظرفیتش بهتره و چرا؟

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
دوستان یه سوال داشتم خواهشا هرکی که تاطلاعات دقیق داره جواب بده.

اگه من از psn یه بازی بخرم ، توجه داشته باشید گفتم psn با چند نفر میتونم به صورت قانونی استفادش کنم؟ کدوم ظرفیتش بهتره و چرا؟

دو نفر. شما یه اکانت میسازید بازی رو از استور میخرید. حالا یه نفر میتونه اکانت رو پرایمری کنه و بازی رو روی اکانت خودش استفاده کنه. میتونه به صورت آفلاین و آنلاین استفاده کنه و تروفی ها هم برای خودش ثبت میشه. نفر دوم باید توی همون اکانت بازی رو انجام بده. برای چک کردن لایسنس هم باید آنلاین باشه و تروفیا برای خودش ثبت نمیشه.
اما اگه مثلا شما بازی رو با اکانت خودتون بخرید و ایمیل و رمز اکانتتون رو هم به نفر دوم بدید میتونن هر دو از تروفی های بازی توی اکانت خودتون بهره مند بشید. منتهی شمایی که بازی رو روی اکانت خودت خریدی، برای استفاده از همه محتواهای دیجیتالی خودتون انلاین باشید.

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
425
نام
حامد
سلام دوستان.
چند صفحه قبل و چند صفحه از یه تاپیک دیگه رو که خوندم یه چیزایی متوجه شدم ولی واسه اطمینان خاطر میپرسم.
من یه بازی ریجن دو دارم ولی اکانتم ریجن یک هست.باید یه اکانت ریجن دو بسازم و پرایمریش کنم و اون دی ال سی رو با همین اکانت(ریجن دو)دانلود کنم و بعد با اکانت ریجن یک بازی کنم.درسته؟کار دیگه ای نیاز هست انجام بدم؟؟؟

Farhad1363

کاربر سایت
Jan 3, 2015
237
سلام دوستان.
چند صفحه قبل و چند صفحه از یه تاپیک دیگه رو که خوندم یه چیزایی متوجه شدم ولی واسه اطمینان خاطر میپرسم.
من یه بازی ریجن دو دارم ولی اکانتم ریجن یک هست.باید یه اکانت ریجن دو بسازم و پرایمریش کنم و اون دی ال سی رو با همین اکانت(ریجن دو)دانلود کنم و بعد با اکانت ریجن یک بازی کنم.درسته؟کار دیگه ای نیاز هست انجام بدم؟؟؟
منم همین سوال دارم! اینکه با اکانت هم مدل با بازی signin کنم و DLC دانلود کنم و بعدش sighout کنم و با اکانت اصلی خودم که با ریجن بازی یکی نیست signin کنم و بازی کنم! شدنی هست؟

sosolaz

کاربر سایت
Sep 29, 2012
931
دو نفر. شما یه اکانت میسازید بازی رو از استور میخرید. حالا یه نفر میتونه اکانت رو پرایمری کنه و بازی رو روی اکانت خودش استفاده کنه. میتونه به صورت آفلاین و آنلاین استفاده کنه و تروفی ها هم برای خودش ثبت میشه. نفر دوم باید توی همون اکانت بازی رو انجام بده. برای چک کردن لایسنس هم باید آنلاین باشه و تروفیا برای خودش ثبت نمیشه.
اما اگه مثلا شما بازی رو با اکانت خودتون بخرید و ایمیل و رمز اکانتتون رو هم به نفر دوم بدید میتونن هر دو از تروفی های بازی توی اکانت خودتون بهره مند بشید. منتهی شمایی که بازی رو روی اکانت خودت خریدی، برای استفاده از همه محتواهای دیجیتالی خودتون انلاین باشید.

سلام شرمنده يه كم ساده تر توضيح ميدين؟اولا كه خريد از استور پي اس ٤ مثل ايكس باكس راحته؟

من با اكانتم بازي ميخرم و ميخوام سيزن برم با فيفا.دوستم هم ميتونه همزمان با من از خونش و با اكانتم با من فرندلي بازي كنه؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
سلام شرمنده يه كم ساده تر توضيح ميدين؟اولا كه خريد از استور پي اس ٤ مثل ايكس باكس راحته؟

من با اكانتم بازي ميخرم و ميخوام سيزن برم با فيفا.دوستم هم ميتونه همزمان با من از خونش و با اكانتم با من فرندلي بازي كنه؟

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

سلام. خرید از استور راحته. دوستتون هم میتونه اکانت شما رو توی کنسولش اکتیو پرایمری کنه و بازی کنه. منتهی تا وقتی که اکتیو کرده شما باید همیشه انلاین باشین تا بتونین از بازی استفاده کنین.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
منم همین سوال دارم! اینکه با اکانت هم مدل با بازی signin کنم و DLC دانلود کنم و بعدش sighout کنم و با اکانت اصلی خودم که با ریجن بازی یکی نیست signin کنم و بازی کنم! شدنی هست؟

اصلا Sign In و Sign out لازم نیست ، با اکانت ریجن 2 DLC و دانلود کن بعد اکانت ریجن 2 رو اکتیو پرایمری کن دیگه هیچ کاری لازم نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر