هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

misagh72

کاربر سایت
Sep 7, 2013
1,722
دوستان یه سوال در مورد ظرفیت 2
وقتی فروشنده یوزر و پس رو میده و اکانت رو پرایمری کنیم و بازی رو تو لیست دانلود بذاریم بعد میتونیم دیتاشو بعدا دانلود کنیم؟یا نه حتما باید دیتارو همون موقع و تا زمانی که اکانت دست ماست بریزیم؟

می تونید هر موقع که دیتا رو داشتین بریزین

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بی زحمت راهنمایی کنید:d

1- آقا کد آنلاین بازی که توی بازارچه واسه بعضی بازی ها استفاده شده وبعضی ها هم استفاده نکردن چیه؟؟

2- اگه بازی دسته دوم بخریم و نفر قبل بازی رو آنلاین باز کرده باشه ، ما هم میتونیم اون بازی رو آنلاین بازی کنیم یا دیگه نمیتونیم؟؟

3- چون من تا الان یه عمره دارم با موس بازی میکنم به نظرتون چن روز طول میکشه تا بتونم با آنالوگ ها راحت کارکنم (و دیگه مث دختر بچه ها ک اولین بار موس میگیرن دستشون نباشم:)))

4- به عنوان اولین بازی چی رو پیشنهاد میکنید بخرم؟(خودم دوست دارم بتمن رو بخرم ولی گذاشتمش واسه خرید دوم چون خیلی اعصابم خورد میشه اگه بتمن رو رو ک دذارم بازی میکنم نتونم با آنالوگ ها خوب کار کنم.) به بازی ای رو معرفی کنید که کنترلش زیاد سخت نباشه:d

5- الان حجم بازی ها حدود 50 گیگه ، بنظرتون تا آخر نسل حجم بازی ها چند گیگ میشه(میخوام اینو بدونم تا بعدش تضمیم بگیرم که 1 ترا رو بخرم یا 500گیگرو)'

6- واسه اولین بار و ساخت اکانت باید به اینترنت وصل باشیم؟؟
سلام عزیز

1. کده انلاین اصولا میتونه چیزهایه مختلفی باشه. از ایتم برایه بازی گرفته تا لباس و مرحله و ... این تیپ چیزا . کدها یه بار مصرف هستن برایه همین اگر استفاده شده دیگه نمیشه استفادش کرد . برایه همین ارزشش از بین میره
2. مشکلی نداره. انلاین بازی کردن فقط نیاز هست شما PLUS داشته باشی
3. عادت میکنی
4. عادت میکنی !!!
5. هیچ اصوله خاصی نداره حجمه بازی. همین الان مثلا MGS با اون عظمتش 30 گیگ هم نیست !! - مشکلی نداره میتونی هارد رو اپگرید کنی .
6. بله.

hossein9898

کاربر سایت
Sep 26, 2014
217
سلام دوستان
یه کسی تاپیک درباره اکانت های هکی و شارز اکانت و نمیدونم این چیزا میزنه یه توضیحی بده؟
اینجا هم یه توضیحی بدید که یه سایت معتبر میگه
شما اکانت کاندا بخیر یوزر و پسورد بدید 80 تومن بدید 60 تومن شارز کنیم
خطری داره؟
بن شدنی
چیزی ...؟

PRINCE.OF.IRAN

کاربر سایت
May 27, 2014
364
سلام عزیز

1. کده انلاین اصولا میتونه چیزهایه مختلفی باشه. از ایتم برایه بازی گرفته تا لباس و مرحله و ... این تیپ چیزا . کدها یه بار مصرف هستن برایه همین اگر استفاده شده دیگه نمیشه استفادش کرد . برایه همین ارزشش از بین میره
2. مشکلی نداره. انلاین بازی کردن فقط نیاز هست شما PLUS داشته باشی
3. عادت میکنی
4. عادت میکنی !!!
5. هیچ اصوله خاصی نداره حجمه بازی. همین الان مثلا MGS با اون عظمتش 30 گیگ هم نیست !! - مشکلی نداره میتونی هارد رو اپگرید کنی .
6. بله.

ممنون بابت پاسخگویی:)
هارد داخلی یه هارد معمولی اینترنال HDD هست دیگه؟ هارده نکته خاصی نداره که؟

fermium100

کاربر سایت
Jan 28, 2014
17
میخواستم بدونم آیا میشه آپدیت و DLC باری ها رو با PC دانلود کرد بعد ریخت رو کنسول یا حتما باید با خود کنسول دان بشه؟؟؟؟ اگه راهی هست آموزشش از کجا ببینم؟
مرسی

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
میخواستم بدونم آیا میشه آپدیت و DLC باری ها رو با PC دانلود کرد بعد ریخت رو کنسول یا حتما باید با خود کنسول دان بشه؟؟؟؟ اگه راهی هست آموزشش از کجا ببینم؟
مرسی
سلام. بله. با برنامه PSX. تو همین تالار تاپیکش هست.

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
ی سوال دیگه واسه آپدیت ی بازی با این برنامه، بازی از اول دانلود میشه یا فقط ی حجم کمتر دانلود میشه؟
اگه منظورتون اپدیتایی هست که مثلا ممکنه سه گیگ حجم داشته باشن ولی شما لازمه مثلا نیم گیگشو بگیری باید بگم که فکر کنم با Psx باید این مدل چیزا رو کامل بگیرین.

havax2010

کاربر سایت
Nov 9, 2010
272
نام
مهدی
سلام خسته نباشید
سوال من درباره بازی متال گیر فانتوم پین
من تا الان اصلا سری متال گیر رو بازی نکردم
حالا سوال:تو همون لول اول بازی تو نقشه یه مکان رو خودش داره نشون میده
اما هزار تا جای دیگه وجود تو نقشه
میخام بدونم باید تو نقشه ها بریم یه راست طرف همون محلی که نشون داده که لول بگذره
یا نه باید جاهای دیگه رو ببینیم بعد برسیم به همون جایی که نشون میده
امیدوارم منظورمو رسونده باشم
ممنون

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
تاپیکه مبادلها مدتها پیش بود که دیگه بسته شد .
ارمان جان
شما جزو پیشکسوتها و با تجربه های سایت هستی
الان اگر ما چیزی رو پیشنهاد بدیم فورا رد میشه ولی ازت درخواست دارم تا شما یه تاپیکی بزنی که بچه ها بتونن توی اون در مورد بازیهای مختلف تبادل نظر کنن
مثلا بتونن به هم اطلاع رسانی کنن که چه بازی خوبه چه بازی بهتره یا چه بازی تو استور تخفیف خورده
مثلا یادمه ماه پیش نید فور اسپید تخفیف خوبی خورد و 8 دلار شده بود و اگر تاپیکی باشه که بقیه زودتر با خبر بشن به نفع همه هست
به هر حال اگر امکانش هست شما این تاپیک رو ایجاد کنید یا حداقل پیشنهاد ایجادش رو بدید
ممنون شما میشیم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام خسته نباشید
سوال من درباره بازی متال گیر فانتوم پین
من تا الان اصلا سری متال گیر رو بازی نکردم
حالا سوال:تو همون لول اول بازی تو نقشه یه مکان رو خودش داره نشون میده
اما هزار تا جای دیگه وجود تو نقشه
میخام بدونم باید تو نقشه ها بریم یه راست طرف همون محلی که نشون داده که لول بگذره
یا نه باید جاهای دیگه رو ببینیم بعد برسیم به همون جایی که نشون میده
امیدوارم منظورمو رسونده باشم
ممنون
سوالات مربوط به یک بازی رو تو تاپیکه خودش مطرحی کنی به جواب میرسی خیلی سریع. مخصوصا الان که بازی عرضه شده و تاپیک فعال هست
http://forum.bazicenter.com/thread83861/

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر