هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

unnam

کاربر سایت
Jan 25, 2013
9
چنت سوال داشتم
دوستان اگه یه بازی ظرفیت
۱ داشته باشه ولی با بازی
ضرفیت ۲ وصل شی نت ممکنه بپره؟
میشه از اکانت خارج شد یه بازی فیزکی رو انلاین بازی کرد؟
بعدش مشکلی پیش نمیاد برا اشتراکیا؟

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
دوستان چرا تاپیکی راجب نسخه جدید dishonored نیست!!!! نه نقد و بررسی نه تاپیکی نه هیچی....
من نسخه قبل رو روی pc بازی کردم واقعا لذت بردم، فقط موندم این نسخه جدیدی که 12 روز دیگه میاد ارزش 40 دلار هزینه رو داره یا نه.
اینقدر ها هم عنوان بدی نیست که اینقد بی توجهی میشه بهش :/

Democracy

Stay hungry. Stay foolish.
کاربر سایت
Feb 15, 2010
4,957
دوستان چرا تاپیکی راجب نسخه جدید dishonored نیست!!!! نه نقد و بررسی نه تاپیکی نه هیچی....
من نسخه قبل رو روی pc بازی کردم واقعا لذت بردم، فقط موندم این نسخه جدیدی که 12 روز دیگه میاد ارزش 40 دلار هزینه رو داره یا نه.
اینقدر ها هم عنوان بدی نیست که اینقد بی توجهی میشه بهش :/

http://forum.bazicenter.com/thread96669/

black_rose

کاربر سایت
Sep 10, 2007
87
سلام همگی
ایا دستگاه پلی4 هیچ نوع پلم خواصی نداره؟(چون دستگاهایی که من دیدم همگی با چسب نواری پلم شدن)یعنی کارخونه سونی دستگاهاشو با چسب نواری پلم میکنه؟؟؟:-o

ایا کسی جایی رو میشناسه که کنسولps4 با پلم خود سونی رو با قیمت خوب بده؟

hd_asghary

کاربر سایت
Nov 10, 2007
19
نام
Hadi HitcheR
دوستان يه سوالي دارم كه شايد قبلا هم مطرح شده باشه ولي من نديدم
چن روز پيش بنده پي اس خريدم و متوجه شدم كه قبل اجراي بازي حتما بايد نصب بشه رو دستگاه و واسه بازي كردن ديسكش تو دستگاه قرار بگيره، بنظرتون ميشه ديتا رو از ديسك اصلي نصب كرد و واسه اجراش از يه ديسك كپي شده از ديسك اصلي؟

منظورم اينه كه ما هم ديسك اورجينال بازي رو تهيه ميكنيم و هم يدونه ديسك كپي شده از ديسك اورجينال، ديتا از ديسك اصلي رو دستگاه نصب ميشه بعد واسه اجرا كردنش از ديسك كپي شده استفاده ميكنيم، اينطوري ميشه بنظرتون؟ كسي امتحان كرده؟

ata2000

کاربر سایت
Mar 30, 2014
86
چن روز پيش بنده پي اس خريدم و متوجه شدم كه قبل اجراي بازي حتما بايد نصب بشه رو دستگاه و واسه بازي كردن ديسكش تو دستگاه قرار بگيره، بنظرتون ميشه ديتا رو از ديسك اصلي نصب كرد و واسه اجراش از يه ديسك كپي شده از ديسك اصلي؟

منظورم اينه كه ما هم ديسك اورجينال بازي رو تهيه ميكنيم و هم يدونه ديسك كپي شده از ديسك اورجينال، ديتا از ديسك اصلي رو دستگاه نصب ميشه بعد واسه اجرا كردنش از ديسك كپي شده استفاده ميكنيم، اينطوري ميشه بنظرتون؟ كسي امتحان كرده؟
فکر نکنم جواب بده دیسک رو واسه این میخواد که چک کنه بازی شما ارجینال یا نه (فکر کنم واسه این میخواد وگرنه بازی رو که نصب میکنه دیسک می خواد چی کار:d) . دیسک دارای کد هایی هست که اگه کپی بشن دستگاه میفهمه

farzad7056

کاربر سایت
Mar 28, 2008
54
سلام
دوستان من خیلی رو قابلیت ریموت پلی ps4 حساب می کردم اما وقتی امروز تست کردم خیلی افت فریم رو گوشیم داشتم دلیلش چی می تونه باشه wifi strength حدود 65 بود از وایفایه یا قدرت گوشیم کمه؟
اینم بگم که گوشیم سونی نیست و galaxy s4
از دوستانی که تجربه خوبی رو تو استریم ps4 داشتن راهنمایی می خوام!

messi138

کاربر سایت
Jun 5, 2014
40
نام
محمد
سلام
کسی از دوستان تا حالا تو پلی 4 تجربه تعویض هارد رو داشته....؟؟؟؟
می خوام بدونم هارد رو عوض کنم و اون فایل ریکاوری رو بزنم اکانت ها پاک میشه یا نه...؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

اصلا دیسک رو نمیتونی copy کنی و چنین کاری هم امکان پذیر نیست
سونی قبلا فکره خیلی جاها رو کرده D:

سلام بچه ها مشکلی برام پیش اومده به این صورت که میخای بین یوزر ها سوییچ کنی با تاخیر انجام میشه یعنی یه مقدار گیر میکنه و یا از استور بک میزنی به منو اصلی چند ثانیه گیر میکنه یعنی تصویر ثابت میمونه البته اینم بگم تو افلاین امتحان کردم گیر نکرد...
rebuild database انجام بده شاید بهتر باشه
اما کلا ممکنه process سنگین یا ... باشه کند بشه دستگاه

ممنون از جوابتون سوال دیگه داشتم پشت دستگام نوشته class 1 laser product a5
یعنی چی بعدم باید سریال نامبر دسته روی دستگاه با خود دستگاه یکی باشه
با تشکر
اطمینان ندارم اون براه چی باشه . باز میتونه مربوط بشه به درجه استاندرهایی که برای منطقه که دستگاه به فروش میره

Erfan ninja

کاربر سایت
Dec 5, 2011
35
نام
عرفان
سلام
کسی از دوستان تا حالا تو پلی 4 تجربه تعویض هارد رو داشته....؟؟؟؟
می خوام بدونم هارد رو عوض کنم و اون فایل ریکاوری رو بزنم اکانت ها پاک میشه یا نه...؟؟؟
بله دوست عزیز همه چیز باک میشه مگر چیزایی که خرید کرده باشی که لاینسسشون با اکانتته.
برای مورد اکانت های ظرفیتی که دارید دقیقا نمیدونم اکانتا بشه یا نه ولی میدونم بک اب بگیری دیتا بازی های روی دستگاه رو میشه نگهداشت ولی اکانتا نمیدونم
فکر کنم باید دوباره وارد بکنی که اونم اگه رمز عوض شده باشه هیچ کاری نمیشه کرد راجب بازی های اکانتی.

hamidbehzadi

کاربر سایت
Feb 7, 2013
187
نام
حمید
سلام دوستان میخام از استور فیفا16 پری اوردر کنم تا حالا این کارو نکردم یه راهنمایی کنین دقیقا باید چکار کنم؟ باید اکانتمو اکتیو کنم و ....

vrp_vahid

کاربر سایت
Dec 15, 2013
1,060
برای اینکه فایل های دانلود شده تاپیک PSX رو به کنسول انتقال بدم حتما باید اون مراحل PSX رو انجام بدم ؟ یا راه اسونتری هم هست ؟

کنسول من با وای فای به نت وصله مشکلی نداره یا باید حتما کابل لن رو از مودم به کنسول وصل کنم

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
برای اینکه فایل های دانلود شده تاپیک PSX رو به کنسول انتقال بدم حتما باید اون مراحل PSX رو انجام بدم ؟ یا راه اسونتری هم هست ؟

کنسول من با وای فای به نت وصله مشکلی نداره یا باید حتما کابل لن رو از مودم به کنسول وصل کنم

همونم خیلی آسونه کلا 2 دقیقه هم نمیشه همه اون کارا

سرعت میاد پایین خیلی هم کمتر میشه خودت اذیت میشی موقع انتقال ، ولی اگه با لن وصل کنی خیلی بهتر میشه سرعت

NERO 7

سرباز ISA ، سر سپرده‌‌ رادك
کاربر سایت
Apr 10, 2011
4,669
سلام بچه ها مشکلی برام پیش اومده به این صورت که میخای بین یوزر ها سوییچ کنی با تاخیر انجام میشه یعنی یه مقدار گیر میکنه و یا از استور بک میزنی به منو اصلی چند ثانیه گیر میکنه یعنی تصویر ثابت میمونه البته اینم بگم تو افلاین امتحان کردم گیر نکرد...

نه هيچ مشكلي نداره همه همين مدلي اند
بعضي مواقع هم به خاطر سرعت اينترنت خودمونه

سلام
دوستان من خیلی رو قابلیت ریموت پلی ps4 حساب می کردم اما وقتی امروز تست کردم خیلی افت فریم رو گوشیم داشتم دلیلش چی می تونه باشه wifi strength حدود 65 بود از وایفایه یا قدرت گوشیم کمه؟
اینم بگم که گوشیم سونی نیست و galaxy s4
از دوستانی که تجربه خوبی رو تو استریم ps4 داشتن راهنمایی می خوام!

در چه حد افت فريم داشتي ؟ مثلا" 10-15 تصويري كه تيك تيك مي كنه ؟ من به ندرت يه مقدار اختلال داخلش ايجاد ميشه مثلا" 10-20 ثانيه توي 2 ساعت بازي ولي در كل مشكلي نداره
من خودم تا الان نزديك 20-30 ساعتي ريموت پلي بازي كردم اون هم بتل 4 و انلاين !
خوب مسلما" شايد نتونه 60 فريم خود بتل4 روي تلويزيون رو بهت بده ولي مطمئنم دست كم 30-40 رو به من ميداد
قابليت بدي هم نيست بعضي مواقع كار ادم رو راه مياندازه :d

من خودم روي HTC One E8 بازي مي كنم البته جايي كه بازي مي كنم نزديك مودم و قدرت سيگنال هم براي كنسول هم گوشي 100%

سلام دوستان میخام از استور فیفا16 پری اوردر کنم تا حالا این کارو نکردم یه راهنمایی کنین دقیقا باید چکار کنم؟ باید اکانتمو اکتیو کنم و ....

كاري نداره
اكانت كه داري ! اگر هم خودت اكانت رو ساختي و گزينه اكتيو رو زدي ميري به اندازه قيمت فيفا 16 PSN CARD ( دلار يا پوند بسته به ريجن ات ) ميخري و ميري داخل استور اقدام به خريد و پيش خريد بازي مي كني همين !

اره همش همون مراحله
سرعت با وايفاي من گرفتم حدود 1-2 مگ در ثانيه بوده ولي با كابل لن ( بسته به طول كابل از مودم تا كنسول ) نزديك 10 مگ بر ثانيه هم ميشه
با كابل كاري نداره !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر