هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ismael_73_hz

کاربر سایت
Sep 29, 2011
343
نام
اسماعیل
سلام . سوال درمورد ریموت پلی ویتا داشتم موقعی که به ریموت پلی وصل هستم و بازی مثلا tlou انجام میدم هر 20 یا 30 دقیقه تقریبا صفحه گیر میکنه و بمدت تقریبا 2 ثانیه کیفیت پایین میاد و بعد خوب میشه میخواستم بدونم دلیلش چیه ؟

با تشکر

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام . سوال درمورد ریموت پلی ویتا داشتم موقعی که به ریموت پلی وصل هستم و بازی مثلا tlou انجام میدم هر 20 یا 30 دقیقه تقریبا صفحه گیر میکنه و بمدت تقریبا 2 ثانیه کیفیت پایین میاد و بعد خوب میشه میخواستم بدونم دلیلش چیه ؟

با تشکر
از connection

دوستان من Ps4 رو به تلویزیون وصل کردم و بازی Batman Arkham Knight رو اجرا کردم اما مشکلم اینه که شخصیت های بازی صدا ندارن.همه ی حالت های Large,Normal Speaker,TV و حالت های هدفون رو هم امتحان کردم اما باز صدا نداره.و یه سوال دیگه.چه جوری باید اکانت ساخت؟؟؟
یعنی خوده بازی صدا داره ولی شخصیتاش نه ؟ به نظر میرسه باگی چیزی باشه . اپدیت کردی بازی رو ؟
هم از خوده دستگاه میشه هم از طریقه نت.

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
شرمنده دیگه نمیدونم چرا دقیق
شخص دیگه ای هم اینطور شده ؟
البته شاید مشکل از خود psn باشه که به زودی حل میشه احتمالا
نمیدونم والا تو ایران هیچ چی مشخص نیس چون الان از شما وصل بوده و من الان بن کل قطعه. پس نتیجه اینه که مشکل از ماست که بر ماست.
کلا دمت گرم باز ببینم چه کنم.یا میشه کرد.

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
سلام
یکی از رفیقام بازی دیجیتالی 70تومنی داده بود براش ریختن بعد یارو گفته به نت وصل نشه بازی ها قفل میشن کسی میدونه واقعیه یا نه؟اخه حالب اینجاس تو بازی نمیره میگه باید اپدیت شه اینم وصل شده به نت بازیاش قفل
شدن ولی دوباره ازاد شدن فرداش:|
کسی اینجا دیجیتالی بازی میکنه؟
البته فروشنده میگف چون به نت وصل شدی گفته آپدیت اره؟

vgfa.ir

کاربر سایت
Mar 18, 2015
13
سلام دوستان
من می خوام از یکی از بچه ها ظرفیت 3 بازی ویچر رو بخرم . بنده قبلا این بازی روو نسخه ی فیزیکیش رو اجاره کردم و خیلی رفتم.
الان اگه بنده این بازی رو خریداری کنم اولا می تونم ادام سیو خودم رو با این پروفایل برم؟ اگر نه راهی هست برای اینکه سیوم رو بر روی این پروفایل انتقال بدم؟
سوال دومم اینه که احتیاجی به خرید دیتا هست؟ چون بازی الان 40 گیگ روی ps4 جا گرفته و نصب شده!
سوال سوم ایا ریجن ها دو بازی باید یکسان باشن؟

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
سلام
یکی از رفیقام بازی دیجیتالی 70تومنی داده بود براش ریختن بعد یارو گفته به نت وصل نشه بازی ها قفل میشن کسی میدونه واقعیه یا نه؟اخه حالب اینجاس تو بازی نمیره میگه باید اپدیت شه اینم وصل شده به نت بازیاش قفل
بله این اکانت ها هک شده هست تا وصل شی قفل میشه.پس اصلا نباید on شید

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
بله عزیز بنده همش dns هام set. هست
شما موقع ساخت کانکشن جدید کاستوم رو انتخاب کن و DNS ها رو دستی وارد کن. دی ان اس اول 8.8.8.8 و دومی 8.8.4.4...
سلام
سلام. والا مشخص نیست. این که لاک شده و فردا درست شده عجیبه. تنها ظرفیتی که باید همیشه آفلاین باشین 1 هست و اونم در صورت لاک شدن میره پی‌ کارش. دوستتون تو اکانت خودش بازی می‌کنه یا طرف یه یوزر پسورد داده گفته برین تو این اکانت بازی کنین؟
سلام دوستان
من می خوام از یکی از بچه ها ظرفیت 3 بازی ویچر رو بخرم . بنده قبلا این بازی روو نسخه ی فیزیکیش رو اجاره کردم و خیلی رفتم.
الان اگه بنده این بازی رو خریداری کنم اولا می تونم ادام سیو خودم رو با این پروفایل برم؟ اگر نه راهی هست برای اینکه سیوم رو بر روی این پروفایل انتقال بدم؟
سوال دومم اینه که احتیاجی به خرید دیتا هست؟ چون بازی الان 40 گیگ روی ps4 جا گرفته و نصب شده!
اگر اشتباه نکنم سیوهای هر پروفایل فقط روی اون کار می‌کنه و قابل انتقال نیست و با توجه به این که بازیِ ظرفیت سه باید تو یه اکانت غیر از اکانت اصلیتون Play بشه فکر نمیکنم بتونین از سیواتون استفاده کنین. [MENTION=12818]Triangels[/MENTION]
درست میگم؟:D
در مورد دیتا: دیتای بازیِ فیزیکی با دیجیتالی فرق داره. من خودم سره TLOU همین مشکل رو داشتم. بازی رو ریجن یک خریده بودم فیزیکی ولی فروختم و یکی دو ماه بعد دوباره کد دانلودش رو خریدم. نمیشد بازی رو پلی کرد و نیاز به دانلود از استور داشت.
میشه یکی توضیح بده و بگه پلاس تو چه کارای استفاده میشه و چطوری باید آون 14 روز پلاس مجانی رو گرفت
برای آنلاین بازی کردن حتما باید پلاس داشته باشین. قابلیت آپلود سیوها رو پلاس هم وجود داره + این که هر ماه 2-3 بازی رایگان برای اعضای پلاس وجود داره و میتونن از تخفیف‌ها هم برای خرید بازی‌ها از استور استفاده کنن. برای 14 روز مجانی هم باید اکانت ژاپن بسازید و فعالش کنید بعد هم پلاس چهارده روزه رو از استور اون اکانت فعال کنین. بعد هم مسیرِ زیر رو طی کنین:
Settings < PSN < Activate as Your Primary PS4
بعد از پرایمری کردن اکانت از اون ساین اوت کنین و برین توی اکانت اصلی خودتون آنلاین بازی کنین. نکته‌ای که هست اینه که قرار نیست لوگوی پلاس کنار اکانت اصلیتون بیاد. شما فقط میتونین از قابلیت های اون پلاس 14 روزه استفاده کنین.

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
سلام دوستان
اگه ریجن یکی نباشه سیو، لود نمیشه.به هیچ عنوان

میشه یکی توضیح بده و بگه پلاس تو چه کارای استفاده میشه و چطوری باید آون 14 روز پلاس مجانی رو گرفت
فقط برای بازی آنلاین مناسبه.شما باید اکانت ژاپن بسازی.

Last edited by a moderator:

noorihamid99

کاربر سایت
Mar 16, 2012
1,647
نام
hamid
سلام..

من پي سي بازم و ميخام يه كنسول پي اس ٤ بگيرم به خاطر انحصارياش فقط

سوالم اينه كه ارزش داره ؟

و ليست انحصاريايي كه قراره بيان خواهشا همينجا بترتيب بگين تا بدونم ممنونتون ميشم

٣- واسه بازي ميشه با مانيتور بازيش كرد ،؟؟

Delgo

کاربر سایت
Aug 31, 2014
313
سلام..

من پي سي بازم و ميخام يه كنسول پي اس ٤ بگيرم به خاطر انحصارياش فقط

سوالم اينه كه ارزش داره ؟

و ليست انحصاريايي كه قراره بيان خواهشا همينجا بترتيب بگين تا بدونم ممنونتون ميشم

٣- واسه بازي ميشه با مانيتور بازيش كرد ،؟؟
Uncharted Nathan Collection
Uncharted 4
Horizen
The Last Guardian
Until Dawn
Dreams
Tearaway
No Man's Sky
Heavy Rain
Beyond Two Souls
و ...
ارزش که 100% داره.