هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
مرسی از توجهت، البته میدونی دکمه r2ش یکم لق میزنه ولی خب اگه مشکلی داشته باشه بقیه چیزاش چرا کار میکنه؟ حتما ریست میکنم خبر میدم چی شد ولی یه سوال: دکمه ی r2 مثل دکمه ی x یا o صفرو یکیه یا مثل جو استیک ها چند مرحله ایه؟شاید شلیک gta v رو آخرین مرحلهش تنظیم شده اینم به خاطر همون لق بودنش رسوندنش به اون مرحله سخت باشه.. ممکنه؟

باید R2 رو عوض کنی. لوازمش تو فروشگاه های اینترنتی هست. یا خودت عوض کن، یا اگه نمیتونی بده بیرون برات عوض کنن.

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark
دوستان من تازه ps4 خریدم میخوام بدونم چطوری اکانت ps4 آگه درست نوشته باشم. درست کنم بعد اینترنتم 512 هستم این اینترنت خوبی نامحدود

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من تازه ps4 خریدم میخوام بدونم چطوری اکانت ps4 آگه درست نوشته باشم. درست کنم بعد اینترنتم 512 هستم این اینترنت خوبی نامحدود
یا از خوده psn یا از طریقه وب هم میتونی راحت بسازی و بعد sing in کنی.
new USER+ رو باید از تو دستگاه بزنی تا بتونی بسازی
یادت باشه تاریخ تولدت رو به خاطر بسپاری .

soldierpars

کاربر سایت
Jun 19, 2015
27
نام
سینا
دوستان سلام.من یه مدت تقریبا طولانی (دو سه هفته) نیستم و میخوستم تو این مدت کنسول دانلود هارو انجام بده وآپدیت هارو دانلود کنه میخواستم بدونم اگه کنسولو تو این مدت تو رست مود بزارم به دستگاه فشار میاد و ممکنه آسیب ببینه ؟:-ss
روش دیگه ای هست که واسه این کار مناسب باشه ؟:-?

no noob

کاربر سایت
May 18, 2014
240
نام
lord dark
یا از خوده psn یا از طریقه وب هم میتونی راحت بسازی و بعد sing in کنی.
new USER+ رو باید از تو دستگاه بزنی تا بتونی بسازی
یادت باشه تاریخ تولدت رو به خاطر بسپاری .

آخه سرعت اینترنت تو دستگاه خیلی کمه اما تو کامپیوتر نه چرا؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
سلام
یه دسته جدید گرفتم روشنش کردم کار نکرد یه نیم ساعتی هست زدم به شارژ این چراغش از اون موقع تا حالا چشمک میزنه ولی هنوز کار نمیکنه الان مشکلی داره این یا باید حالاحالاها تو شارژ باشه؟

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
سلام
یه دسته جدید گرفتم روشنش کردم کار نکرد یه نیم ساعتی هست زدم به شارژ این چراغش از اون موقع تا حالا چشمک میزنه ولی هنوز کار نمیکنه الان مشکلی داره این یا باید حالاحالاها تو شارژ باشه؟

باید دسته رو بشناسونی به دستگاه! با سیم خودش وصلش که به USB دستگاهت بعدش هم با یه پروفایل Sign in کن که روشن بمونه

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
باید دسته رو بشناسونی به دستگاه! با سیم خودش وصلش که به USB دستگاهت بعدش هم با یه پروفایل Sign in کن که روشن بمونه

اخه مشکل اینه دسته اصلیم خرابه کار نمیکنه جدیدم فقط چشمک بخاطر همین دسته ای ندارم که با کنسول کار کنم اصلا!

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,250
نام
AliDEvil
اخه مشکل اینه دسته اصلیم خرابه کار نمیکنه جدیدم فقط چشمک بخاطر همین دسته ای ندارم که با کنسول کار کنم اصلا!

چشمک سفید میزنه دیگه؟ آخه کار کردن نمیخاد ، شما کنسول و روشن که بعد دسته جدید رو با کابلش به دستگاه وصل کن ، اون موقع با همین دسته میتونی کار کنی

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آخه سرعت اینترنت تو دستگاه خیلی کمه اما تو کامپیوتر نه چرا؟
DNS هات رو تغییر بده احتمالا کمک کنه

دوستان سلام.من یه مدت تقریبا طولانی (دو سه هفته) نیستم و میخوستم تو این مدت کنسول دانلود هارو انجام بده وآپدیت هارو دانلود کنه میخواستم بدونم اگه کنسولو تو این مدت تو رست مود بزارم به دستگاه فشار میاد و ممکنه آسیب ببینه ؟:-ss
روش دیگه ای هست که واسه این کار مناسب باشه ؟:-?
remote میشه روشن کرد و خاموش کرد یا کار کرد از طریقه Remote play ولی نته بسیار قوی میخواد. فک نمیکنم تو ایران کار بده
3 هفته شخصا توصیه نمیکن روشن باشه رو standby به dl ادامه بده . ولی به هر حال تو Standby باشه میتونه update ها رو بگیره.

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سلام.
این اکانت های ظرفیت 2 و 3 که میگن بازی رو واست میریزن 70 تومان بعدم می تونی DLC و انلاین بزنی چجورین؟؟ لطف کنید یکم در موردش توضیح بدید
و اینکه کسی تو سنندج یا کلا تو کردستان جایی رو سراغ داره لطف کنه واسم پ.خ کنه خیلی ممنون

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,607
دوستان این خبری که توی پرشین تولز زده که ps4 جیلربیک شده چیه؟؟؟

جیلبریک شدن PS4
منم دیدم اونجا
هکر (به ادعا خودش) که خیلی اولدرم بولدرم میکرد مادربزرگم میگفت درخت هرچی پربارتر سر به زیرتر.فیلمشم چیز خاصی نداره.ولی اگر تونسته باید صبر کنیم ببینیم چه جوری به ثمر میشونه وگرنه واسه خودش تو پستو خونش انجام بده به چه کار من و شما میاد.
فکر کنم خودشم گفته بود بتمن هم اجرا نشده چون دستگاه نباید آپدیت بشه که اینجوری هم فایده نداره همه بازیها جدید و بازیهای آینده بلا استفاده میشن.
در هر حال زمان همه چیزو مشخص میکنه.

- - -ویرایش - - -

کسی واقعا اینجا از هدست های سونی استفاده نکرده؟!
واقعاً ها ، تا حالا به این فکر نکرده بودم که چه مشتریش کمه. 8-|
گاهی قبل ارسال پست یه دور بخونیدش بد نیست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر