هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mac man

کاربر سایت
Nov 2, 2010
3,521
یعنی اینقدر دسته ps4 بد کیفیته که بعد از یه سال دسته خراب شده :| یادش بخیر با دسته 360 7 سال کمبت بازی کردم آخ نگفت
تو توپخونه جایی هست که بشه درستش کرد ؟؟؟؟

خودت هم میتونی درستش کنی....تو پرشین تولز یه نفر هست که تمام چیز های مربوط به کنسول ها رو میفروشه ازش دکمه رو بگیر و خودت عوضش کن واسه دسته PS4 ام مشکلی تا حالا درست نشده ولی ماله PS3 رو خودم عوض کردم ...فقط موقع برداشتن قاب یه مقدار آروم برش دار تو یوتوب هم فیلم هاش هست.
دست مغازه دار بدی معلوم نیست چقدر ازت بگیره یا اگه خوب بگیره بهتره جلو خودت درستش کنه

ERFAN BAHRAMI

کاربر سایت
Apr 20, 2015
148
نام
عرفان
تو اروپا عرضه شده دیروز حالا نمیدومنم ایران کی بیاد
وزن کمتر و میزان استفاده کمتر برق -
میتونه وایسه این جدیده بیاد بخره

بله توی سوعد هستش من می خوام بخرم ولی چون باندل بتمن نخفیف خورده یکم دودل شدم
میگم10درصد سبک تره و 8درصد کمتر داغ میکنه!شایعه شده بود کنسول کاملا مات هست ولی من دیدم قسمت براق بود
قیمتش توی سوعد4290کرون هستش

- - -ویرایش - - -

سلام
امروز 15 جولای و طبق گفته سونی ps 4 یک ترابایتی باید اومده باشه,سوالم اینه کی وارد ایران میشه؟

داداش بنده اشناهام توی خارج هستن/الان توی اونجا موجوده و قمیتش 390کرون فرق داره.ولی اگر بیاد ایران یکی دوماه دیگه فراگیر میشه
و شما خودت بهتر می دونی فروشنده های عزیز ایران قیمتارو چجوری فضایی می کنن
من می گم توی این1600قیمتش میشه اگر بیاد

arvin_666

کاربر سایت
Feb 7, 2006
3,102
نام
Rwin
دوستان بازی دیجیتالی رو چجوری میشه با دوستت شیر کرد برای مولتی بازی کردن؟؟ (مثلا بازی Helldivers )
مشکل بن و این صحبتا پیش نمیاد

Ghost2000

کاربر سایت
Jan 1, 2015
51
سلام
دوستان من ميخوام يك دسته ps4 بخرم. ولي يكمي گيج شدم! هر مغازه يك قيمت ميده و ميگه ماله من اورجيناله!!! قيمت دسته مشكي يكي گفت ٢٦٥ يكي گفت ٢٥٠ دسته هاي رنگي هم مثال كامو فلاژ و سفيد ٢٨٥. و سايت ديجي كالا هم رنگ مشكي زده ١٨٥!! حالا من موندم از كجا بخرم كه سرم كلاه نره و اصل باشه. بيشتر رنگ كامو و سفيد رو دوست دارم.

Sent from my iPhone using Tapatalk

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دیروز داشتم بازی میکردم دستگاه روشن بود بعد 30 مین یهو دیدم دستگاه 2 تا بوق میزنه ...بعد دیسک چرخید !! دیسکی توش نیسا چون بازی ندارم فعلا دیجیتالی یه بتل نصبه فقط..بعد 5 مین دوباره بوق زد...هر 30 ثانیه بوق میزد دو تا..مثل حالتی که میره استندبای ها دو تا بوق میزنه..اونطوری دقیقا
بعد خاموش کردم کابلشو کندم روشن کردم اوکی بود تا اینکه دوباره امروز همینطوری شد...به نظرتون مشکل چیه ؟؟
چراغای دستگاه هیچ تغییری نمیکنه فقط مشکل بوقیه که میزنه
الان دیگه دوباره خاموش کردم...جتی الان خاموش شد باز بوق میزد دو تا!!!! تا اینکه دوباره کابلارو کندم فعلا
چی کنم دوستان ؟!
به نظرتون از چیه ؟

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
دیروز داشتم بازی میکردم دستگاه روشن بود بعد 30 مین یهو دیدم دستگاه 2 تا بوق میزنه ...بعد دیسک چرخید !! دیسکی توش نیسا چون بازی ندارم فعلا دیجیتالی یه بتل نصبه فقط..بعد 5 مین دوباره بوق زد...هر 30 ثانیه بوق میزد دو تا..مثل حالتی که میره استندبای ها دو تا بوق میزنه..اونطوری دقیقا
بعد خاموش کردم کابلشو کندم روشن کردم اوکی بود تا اینکه دوباره امروز همینطوری شد...به نظرتون مشکل چیه ؟؟
چراغای دستگاه هیچ تغییری نمیکنه فقط مشکل بوقیه که میزنه
الان دیگه دوباره خاموش کردم...جتی الان خاموش شد باز بوق میزد دو تا!!!! تا اینکه دوباره کابلارو کندم فعلا
چی کنم دوستان ؟!
به نظرتون از چیه ؟
مشکل auto eject هست احتمال فراوان رفع مشکلش تو فروم بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر