هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
سلام.حافظه کنسول من کلا با بازی و تصاویر و ویدئوها 100 گیگش مورد استفاده قرار گرفته.الان که میرم نگاه میکنم نوشته حافظه خالی 100 گیگ.پس اون 300 گیگ باقی مونده چی شده؟

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
1. برای 3 اومده بود. این collection اون 3 تا قبلیا هست به صورت HD
2. بله
3. باید یه اکانت japan دیگه بسازی و یه پلاس دیگه فعال کنی و این بازی رو ad کنی دوباره
تو اکانته اصلیت بازی رو ادامه بده
میزانه پلاس باقی مانده رو باید از داخله اکانتی ببینی که پلاس بهش تعلق داره.
در مورد جواب 1 این کالکشنی که شما میگی برای پلی 4 هست دیگه؟
در مورد جواب سوم ،اینی که الآن دارم رو اگه اکانت جدید بسازم باید از نو داخل اکانت جدید بنصبم یا نه همون اد کردنی که شما میگی؟اگه بنصبم که دو تا بازی میشه.نه؟تو اکانت جدید چطوری اد کنم؟منظور شما از اد کردن همون نصب جدید هست؟اینجارو متوجه نشدم شرمنده
در مورد جواب آخرم ،تو اکانت خود ژاپن میرم اما نشون نمیده.اینم بگم که رو اکانت ژاپن قعلا بازیی نصب ندارم و بازی بقیه اکانتهارو نشون میده.راه دیگه ای نیست برا فهمیدنش؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
در مورد جواب 1 این کالکشنی که شما میگی برای پلی 4 هست دیگه؟
در مورد جواب سوم ،اینی که الآن دارم رو اگه اکانت جدید بسازم باید از نو داخل اکانت جدید بنصبم یا نه همون اد کردنی که شما میگی؟اگه بنصبم که دو تا بازی میشه.نه؟تو اکانت جدید چطوری اد کنم؟منظور شما از اد کردن همون نصب جدید هست؟اینجارو متوجه نشدم شرمنده
در مورد جواب آخرم ،تو اکانت خود ژاپن میرم اما نشون نمیده.اینم بگم که رو اکانت ژاپن قعلا بازیی نصب ندارم و بازی بقیه اکانتهارو نشون میده.راه دیگه ای نیست برا فهمیدنش؟
بله قراره برای 4 عرضه بشه
لازم نیست دوباره نصب کنی . همون بازی رو از استوره اکانت جدید که add کنی به Lib در نتیجه License هم تعلق میگیرن. data ماله digital یکی هست پس لزومی برای نصب تا جایی که میدونم نیست.
در مورده این قضیه اخری کلا قاطی کردم چی شد D: . یه بار بیشتر توضیح بده یا رو wall ام بزن ببینم قضیه چیه ×_×

سلام.حافظه کنسول من کلا با بازی و تصاویر و ویدئوها 100 گیگش مورد استفاده قرار گرفته.الان که میرم نگاه میکنم نوشته حافظه خالی 100 گیگ.پس اون 300 گیگ باقی مونده چی شده؟
با ریست و rebuild درست میشه

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
بله قراره برای 4 عرضه بشه
لازم نیست دوباره نصب کنی . همون بازی رو از استوره اکانت جدید که add کنی به Lib در نتیجه License هم تعلق میگیرن. data ماله digital یکی هست پس لزومی برای نصب تا جایی که میدونم نیست.
در مورده این قضیه اخری کلا قاطی کردم چی شد D: . یه بار بیشتر توضیح بده یا رو wall ام بزن ببینم قضیه چیه ×_×
در مورد قضیه اول ینی همین اکانت ژاپنی که دارم و بازی رو روش نصب میکنم رو پس نباید حذفش کنم؟درسته؟
فقط یه اد کردن به لایبرری کافیه؟اکتیو پرایمری نکنم؟
در مورد قضیه آخر ،روی اکانت پلاس که ژاپن باشه هیچ بازیی نصب ندارم.بازیها برای اکانتهای دیگست.داخل اکانتهای خود بازی که اطلاعات رو میزنم اصلا چیزی بعنوان منقضی شدن پلاس نمینوسه.فقط تاریخ آخرین آپدیت هست
داخل اکانت ژاپن هم رو همین بازیهای اکانتهای دیگه که اطلاعات رو میزنم بازم همچین گزینه ای نیست.اگه شما میتونی یه شات بده ببینم شما کجارو میگی
فقط از همینجا میشه فهمید؟از جای دیگه نمیشه فهمید؟

farbodkain

کاربر سایت
Mar 10, 2007
2,281
نام
farbod
ببخشید دوستان من یک سئوالی تکراری داشتم قبلا داخل همین تاپیک پاسخ را دیده بودم اما الان نتواستم پیداش کنم

دستگاه من R1 است اکانتم هم US است الان اگر من بازی که R2 را بگیرم ، نمی توانم از DLC های بازی استفاده کنم؟ بعنوان مثال Assassin Creed Unity R2 و استفاده از DLC Free Dead Kings.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
گوش کن لازم نکرده شما جواب بدی !!!!
نمی خوای جواب نده من از شما سوال نکردم ...
قصد من این بود که چطور اینکارو میکنن و با چه روشی و با چه کیتی ناند و نور دستگاه رو عوض میکنن ...
کسی آموزش با چیزی داره بگه
مرسی
با حرف شما کاملا موافقم
متاسفانه برخی دوستان بجای دادن اطلاعات فقط توهین و مسخره میکنن
خب اگر نمیخوای اطلاعات بدی دیگه چرا دیگران رو تمسخر میکنید؟

به هر حال چه خوشمون بیاد چه خوشمون نیاد این موضوعی هست که چند هفته ای هست در سایتهای مختلف مطرح شده
راست یا دروغش رو هم باید با منطق جواب داد
چه نرم افزاری و یا چه دیجیتالی این موضوع مطرح بشه به هر حال کاری هست که دارن انجام میدن

به شما هم توصیه میکنم که زیاد با این دوستان وارد بحث نشید که چیزی جز اعصاب خوردی برای شما نداره چرا که منطق برخی دوستان برای راهنمایی فقط منطق تمسخر هست
وگرنه دلیلی نداره به کسی که یه سوال ساده میپرسه اینگونه پرخاش بشه

با تشکر

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ببخشید دوستان من یک سئوالی تکراری داشتم قبلا داخل همین تاپیک پاسخ را دیده بودم اما الان نتواستم پیداش کنم

دستگاه من R1 است اکانتم هم US است الان اگر من بازی که R2 را بگیرم ، نمی توانم از DLC های بازی استفاده کنم؟ بعنوان مثال Assassin Creed Unity R2 و استفاده از DLC Free Dead Kings.
برای نصب dlc ریجن اکانت و بازی ( فیزیکی ) باید یکی باشه.

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
برای نصب dlc ریجن اکانت و بازی ( فیزیکی ) باید یکی باشه.
یه تشکر ویژه دارم از این دوستمون جناب آرمان خان
انشاالله هر چی از خدا میخوای بهت بده
شما بدون منت و با کمال ارامش و متانت از وقتت و زمانت گذشتی و داری در این سایت بدون چشمداشتی به دوستان کمک میکنی
بارها شده یه سوال تکراری رو صد ها بار پاسخ دادی ولی هرگز ناراحت نشدی
بر خلاف شما برخی دوستان هستند که متاسفانه بجای راهنمایی کردن دیگرن فقط از جاده خاکی میرن و فقط باعث بهم خوردن نظم تاپیک میشن
امیدوارم که مدیریت سایت قدر زحمات شما و امثال شما رو بخوبی بدونن
با آرزوی موفقیت بیشتر برای شما دوست عزیز
با تشکر

ASHKAN KING

King in The North
کاربر سایت
Oct 29, 2013
509
نام
اشــــکـــــان
[MENTION=2952]Shr776[/MENTION] [MENTION=12818]Triangels[/MENTION]

منم یه تشکر میکنم از آرمان که با 2039 پست در این تاپیک،جواب خیلی از مشکلات یوزرهای سایت رو داده و خسته نباشید میگم بهش...........

Mahdi_Mansouri

کاربر سایت
Feb 26, 2011
597
نام
محمد مهدی
ببخشید که یه سوال تکراری میپرسم ولی میخوام مطمئن شم.
کسی تا حالا از ... شیرینگ بازی خریده؟
مطمئنن؟؟
سلام.من اکثر بازی هام رو به همین روش میگیرم.اگه شخصی که ازشون بازی رو میخرید مطمعن باشند، طرح شیرینگ هیچ مشکلی نداره.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

rohallah_tavakoli

کاربر سایت
Mar 28, 2008
59
نام
روح الله
یه تشکر ویژه دارم از این دوستمون جناب آرمان خان
انشاالله هر چی از خدا میخوای بهت بده
شما بدون منت و با کمال ارامش و متانت از وقتت و زمانت گذشتی و داری در این سایت بدون چشمداشتی به دوستان کمک میکنی
بارها شده یه سوال تکراری رو صد ها بار پاسخ دادی ولی هرگز ناراحت نشدی
بر خلاف شما برخی دوستان هستند که متاسفانه بجای راهنمایی کردن دیگرن فقط از جاده خاکی میرن و فقط باعث بهم خوردن نظم تاپیک میشن
امیدوارم که مدیریت سایت قدر زحمات شما و امثال شما رو بخوبی بدونن
با آرزوی موفقیت بیشتر برای شما دوست عزیز
با تشکر

سلام و عرض ادب

دوست گرامی فعلا خبری از هک (جیلبریک) PS4 نیست! اما گویا فروشنده ایی سود جود و فوق العاده متوهم اقدام به فریب اذهان عمومی کرده! (ادعای جیلبریک کردن PS4)
این هم لینک ادعای این آقای متوهم که خودش رو نماینده رسمی سونی در ایران جا زده :

کافیه به متن پست اول و آخرش دقت کنید تا تناقض گویی ایشون رو متوجه شوید!

در حال حاضر تنها روش استفاده از اکسپلویت و روش کلون بازی های توسط متد تیم برزیلی میباشد!

هیچ هک یا جیلبریکی در کار نیست!!!

miliii09

کاربر سایت
May 29, 2015
27
سلام دوستان
من آپدیت بازی ها رو از خود دستگاه دانلود میکنم میخواستم بدونم اون آپدیت هایی که حجمشون زیاده مشکلی برای کنسول بوجود نمیاره؟
و اینکه اگه کنسول تو تایم زیاد(12 ساعت) تو حالت استندبای باشه چی؟مشکلی واسه کنسول نداره؟
ممنون

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
درود
دوستان یه سوال فوری!
من اخرین اپدیتی که واسه بازی بتمن ارکهام نایت دانلود کرده بودم 1.03 بود . امروز متوجه شدم 1.04 اومده . بعد زدم دانلود شه تو کنسول بعد مرحله preapering to download دیدم نوشته 3.501 gb از 3.721 gb دانلود شده در صورتی که من هیچ مقداری از این اپدیت رو دانلود نکردم !! :D
بعد همین چند دقیقه پیش هم وسط دانلود یه دفعه به حالت preapering download در اومد و شروع کرد از همون 3.501 gb دانلود کردن اپدیت .
الان قضیه چیه ؟

mamad2010

Google Search:Yanet Garcia
کاربر سایت
May 3, 2010
1,762
نام
ممد
درود
دوستان یه سوال فوری!
من اخرین اپدیتی که واسه بازی بتمن ارکهام نایت دانلود کرده بودم 1.03 بود . امروز متوجه شدم 1.04 اومده . بعد زدم دانلود شه تو کنسول بعد مرحله preapering to download دیدم نوشته 3.501 gb از 3.721 gb دانلود شده در صورتی که من هیچ مقداری از این اپدیت رو دانلود نکردم !! :D
بعد همین چند دقیقه پیش هم وسط دانلود یه دفعه به حالت preapering download در اومد و شروع کرد از همون 3.501 gb دانلود کردن اپدیت .
الان قضیه چیه ؟
تا 1.03 حجم اپدیت 3.500 بوده که دانلود کرده بودی حالا که اپدیت جدید اومده از ادامه همون قبلی دانلود میکنه و چیز عجیبی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر