هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
از قسمت safe mode یه rebuilt database بزن ببین درست میشه

مرسی از دوستان
چند باری خاموش کردم مشکل برطرف شد و فضای هارد برگشت

یه سوال از دوستان دارم

من بازی درایو کلاب رو از استور ژاپن که پلاس رایگانش فعال بود دانلود کردم ولی میخوام از اکانت امریکام استفاده کنم و تروفی ها بره داخل اون
راهی وجود داره که بشه از طریق اکانت امریکا بازی کرد و تروفی ها رو گرفت؟
الان فقط میتونم از طریق اکانت ژاپن بازی رو به صورت کامل انجام بدم
البته اون قسمتهایی رو که جزو پلاس رایگان هست

TOMAS MILIAN

کاربر سایت
May 27, 2015
33
سلام به همه...
این مبدل یا هر چی که اسمشه، کارش دقیقا چیه؟ (کناره کنسول سمت راست)
80

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام دوستان لطفا اگه میشه بگید قیمت بازی های ظرفیت 1.2.3 چنده؟ تشکر
1 حدود ۳۰
۲ حدود ۱۰۰
۳ حدود ۵۰

- - -ویرایش - - -

مرسی از دوستان
چند باری خاموش کردم مشکل برطرف شد و فضای هارد برگشت

یه سوال از دوستان دارم

من بازی درایو کلاب رو از استور ژاپن که پلاس رایگانش فعال بود دانلود کردم ولی میخوام از اکانت امریکام استفاده کنم و تروفی ها بره داخل اون
راهی وجود داره که بشه از طریق اکانت امریکا بازی کرد و تروفی ها رو گرفت؟
الان فقط میتونم از طریق اکانت ژاپن بازی رو به صورت کامل انجام بدم
البته اون قسمتهایی رو که جزو پلاس رایگان هست
اکانت زاپن رو اکتیو پرایمری کن و ریستوری لایسنس بزن بازی میاد توی اکانت اصلیت
ی سوال دیتاش همون دیتای بازی اصلی هست یا فرق داره؟

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
دوستان من انقدر آروم بازی میکنم که دسته PS3 ام موقع فروش خریداره میگفت مثل نو میمونه و تعجب کرده بود

ولی حالا دکمه R2 دسته ام بی خود بی جهت یه جوری شده و روون نیست ، انگار گیر داره :| حالمو گرفته

چه کارش کنم ؟ خودم میتونم درستش کنم ؟

باز و بسته کردن دسته آسونه ؟

آموزش تصویری جایی هست که راحت بتونم درستش کنم ؟؟؟؟؟؟

ممنون

یکی از بزرگترین معضلات DS4 همین R2 هست که خیلی خیلی آمار خرابیش بالا بوده. دسته من همینطور شد، باز کردم و دیدم یه پین خیلی نازک پلاستیکی با جنس خیلی بد هست که شکسته. خودم یه پلاستیک کوچولو گیر اوردم کمی سوهان کاری کردم و و گذاشتم توی دسته. به روونیه روز اولش نشد چون سایزش با سایز پلاستیک اصلیش یکسان نبود ولی جواب میداد. آخرم دسته رو دادم به تعمیرکار تو وسایلش اون قطعه رو داشت و ربع ساعت نشد برام تعویض کرد. 25 تومن هم گرفت.
باز کردن دسته هم خیلی راحته، 4 تا پیچ داره (اون قسمت که برچسب زده زیرش جای پیچ نیست بیخود برچسب رو نکنی). فقط وقتی میخوای دسته رو باز کنی از قسمت بالای دسته باید کمی فشار وارد کنی. سوسول بازی در بیاری باز نمیشه :D
R2 و L2 هم مکانیزم کارشون خیلی سادست، یه پین استوانه ای هست و یه فنر خیلی کوچیک. احتمالاً یا اون فنر مشکل پیدا کرده یا پین شکسته.

پ ن: بعضی از دوستان گفتن اون حالت دسته طبیعیه، منظورشون اینه که R2 روزای اول یه مقدار صدا از خودش تولید میکنه و با اسپری خوب میشه اون صدا. ولی من فکر کنم مشکل شما همونه که توضیح دادم.

Darkside Fury

کاربر سایت
Nov 23, 2007
2,606
نام
Sadegh
یکی از بزرگترین معضلات DS4 همین R2 هست که خیلی خیلی آمار خرابیش بالا بوده. دسته من همینطور شد، باز کردم و دیدم یه پین خیلی نازک پلاستیکی با جنس خیلی بد هست که شکسته. خودم یه پلاستیک کوچولو گیر اوردم کمی سوهان کاری کردم و و گذاشتم توی دسته. به روونیه روز اولش نشد چون سایزش با سایز پلاستیک اصلیش یکسان نبود ولی جواب میداد. آخرم دسته رو دادم به تعمیرکار تو وسایلش اون قطعه رو داشت و ربع ساعت نشد برام تعویض کرد. 25 تومن هم گرفت.
باز کردن دسته هم خیلی راحته، 4 تا پیچ داره (اون قسمت که برچسب زده زیرش جای پیچ نیست بیخود برچسب رو نکنی). فقط وقتی میخوای دسته رو باز کنی از قسمت بالای دسته باید کمی فشار وارد کنی. سوسول بازی در بیاری باز نمیشه :D
R2 و L2 هم مکانیزم کارشون خیلی سادست، یه پین استوانه ای هست و یه فنر خیلی کوچیک. احتمالاً یا اون فنر مشکل پیدا کرده یا پین شکسته.

پ ن: بعضی از دوستان گفتن اون حالت دسته طبیعیه، منظورشون اینه که R2 روزای اول یه مقدار صدا از خودش تولید میکنه و با اسپری خوب میشه اون صدا. ولی من فکر کنم مشکل شما همونه که توضیح دادم.

خیـــــــــــلی ممنون ! خیلی خوب توضیح دادی :x
فقط میشه ببینید این رو اگه بخرم و عوضش کنم درسته یا نه ؟ دکمه R و L
یعنی این قطعه شامل همون پینی که شما میگید شکسته میشه ؟
اگه نه ، میشه ببینید از توی همون سایت یا هر جای دیگه ، که آیا اون پین رو داره یا نه ؟ و لینکش رو بهم بدید
مرسی

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
خیـــــــــــلی ممنون ! خیلی خوب توضیح دادی :x
فقط میشه ببینید این رو اگه بخرم و عوضش کنم درسته یا نه ؟ دکمه R و L
یعنی این قطعه شامل همون پینی که شما میگید شکسته میشه ؟
اگه نه ، میشه ببینید از توی همون سایت یا هر جای دیگه ، که آیا اون پین رو داره یا نه ؟ و لینکش رو بهم بدید
مرسی

دقیقاً همینه. من اون موقع هرچی گشتم تو نت پیدا نکردم. خوبه خیالم راحت شد، دفعه بعد خراب شد خودم عوض میکنم :D
منظورم از پین همون لاک استوانه ای کوچیکی هست که توی تصویر میبینید.
البته باید قبلش چک کنید فنر دسته خراب نشده باشه. بهتره دسته رو باز کنید، و ببینید فنر حالت الاستیکی خودشو از دست نداده باشه (بعیده مشکل از فنر باشه، ولی چک کردنش ضرری نداره). موقعی که دارید دسته رو باز میکنید مواظب باشید فنر نپره بیرون، خیلی ریزه و ممکنه گم و گور شه :D

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
سلام

خسته نباشید و طاعت و عبادتون مورد حق واقع بشه ...

دو و سه روزی هست که داخل سایت همسایه ****per خبری مبنی بر اینکه یه نفر PS4 رو هک کرده شنیده میشه .....
و اینکه جلبریک نرم افزاری هست و با داخل دستگاه کاری نداره و از ورژن 2.51 به پایین مورد استفاده قرار میگیره هست

حال این سوال پیش میاد آیا واقعا همچین چیزی وجود دارد ! چگونه و با چه روشی ؟

نظر دوستان در این مورد چیست ...؟

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
سلام
J
خسته نباشید و طاعت و عبادتون مورد حق واقع بشه ...

دو و سه روزی هست که داخل سایت همسایه ****per خبری مبنی بر اینکه یه نفر PS4 رو هک کرده شنیده میشه .....
و اینکه جلبریک نرم افزاری هست و با داخل دستگاه کاری نداره و از ورژن 2.51 به پایین مورد استفاده قرار میگیره هست

حال این سوال پیش میاد آیا واقعا همچین چیزی وجود دارد ! چگونه و با چه روشی ؟

نظر دوستان در این مورد چیست ...؟
چند بار یه سوال رو میپرسن؟ http://forum.bazicenter.com/thread97058/

خیر از این خبرها نیست
خیلی دوست داری اطلاعات بگیری از همون سایت همسایه پیگیر بشو لطفا
اون کسی که ادعای هک کردن کرده باید جواب سوالاتتون رو بده یا ما؟

DAVINCI

کاربر سایت
Jun 16, 2006
63
نام
javad
چند بار یه سوال رو میپرسن؟ http://forum.bazicenter.com/thread97058/

خیر از این خبرها نیست
خیلی دوست داری اطلاعات بگیری از همون سایت همسایه پیگیر بشو لطفا
اون کسی که ادعای هک کردن کرده باید جواب سوالاتتون رو بده یا ما؟
شایدازنااگاهی بعضی ها اسمشو گداشته هک کردن.من خودم چندتا بازی این شکلی گرفتم دونه ای 10-15تومن درمیاد میریزه تو هارد کنسولت فقط نباید انلاین بشی به نظرم خیلی به صرفه است واسه کسی که انلاین نمی شه

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
اکانت زاپن رو اکتیو پرایمری کن و ریستوری لایسنس بزن بازی میاد توی اکانت اصلیت
ی سوال دیتاش همون دیتای بازی اصلی هست یا فرق داره؟
والا اکانت ژاپن رو پرایمری کردم و الان بازی جی تی ای رو هم از طریق همون پلاس ژاپن بازی میکنم ولی در اکانت امریکام عکس پلاس نیست ولی میتونم بازیهای دیگر رو انلاین بازی کنم ولی برای بازی درایو کلاب ظاهرا اینطور نیست
حالا علتش چیه نمیدونم

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,753
نام
وحید
شایدازنااگاهی بعضی ها اسمشو گداشته هک کردن.من خودم چندتا بازی این شکلی گرفتم دونه ای 10-15تومن درمیاد میریزه تو هارد کنسولت فقط نباید انلاین بشی به نظرم خیلی به صرفه است واسه کسی که انلاین نمی شه
روی 2.55 عملی نمیشه؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر