هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Shr776

کاربر سایت
Aug 24, 2006
1,216
نام
Shrh
با سلام
من اکانت ژاپن ساختم و 14 روز پلاسش رو فعال کردم و الان میتونم تو اکانت امریکام آنلاین بازی کنم
سوالم اینه که اگر بازی درایو کلاب رو از استور امریکا دانلود کنم ایا بخش انلاین داره یا خیر و اگر انلاین داشته باشه میتونم از با ایدی اصلیم انلاین بازی کنم یا خیر؟
البته ظاهرا بازی درایو کلاب یک نسخه اروزن مربوط به پلاس داره و یه نسخه دمو

گیم وان

کاربر سایت
Oct 1, 2014
321
نام
ادریس
با سلام
من اکانت ژاپن ساختم و 14 روز پلاسش رو فعال کردم و الان میتونم تو اکانت امریکام آنلاین بازی کنم
سوالم اینه که اگر بازی درایو کلاب رو از استور امریکا دانلود کنم ایا بخش انلاین داره یا خیر و اگر انلاین داشته باشه میتونم از با ایدی اصلیم انلاین بازی کنم یا خیر؟
البته ظاهرا بازی درایو کلاب یک نسخه اروزن مربوط به پلاس داره و یه نسخه دمو

دوست خوبم آره میتونی تو اکانت آمریکا آنلاین بازی کنی و با خریدش قسمت آنلاین داره و بازی رو با اکانت اصلی خودت بخر و با اون بازی کن البته اگه با یه اکانت دیگه گرفتی اون رو پریماری کن

James Bond

کاربر سایت
Sep 22, 2010
2,317
نام
حسين
راسته که هدفون های غیر از هدفون های خود سونی صداشون خیلی کمه ؟ مثل اینکه تا قبل از آپدیت 2.0 درست بودن هدفون ها ولی از بعد از این آپدیت مشکل پیدا کردن ! الان درست شدن ؟ چون میخوام Razer Kraken بگیرم ولی خوندم بعد از این آپدیت ، به این مشکل دچار شده و الان نمیدونم درست شده یا نه .

MRfarcry3

کاربر سایت
Jun 17, 2015
18
سلام دوستان
بالاخره منم ps4 خریدم ;)
باز ی سوال دارم، امروز فهمیدم دوست منم ps4 خریده میخواستم بدونم میشه بازی فبفا 15 هم رو برا اون شیر کنم؟ بعد انگار اون یه بازی ظرفیت 2 داره؟ اگر میشه لطفا بگید چکار باید بکنم؟
خیلی ممنون

ArAg

کاربر سایت
Jul 9, 2008
471
نام
Armin
سلام دوستان
چطوری میشه یک speaker با بلوتوث به ps4 وصل کنم و ازش صدا بگیرم؟ با کابل که به دسته وصل میشه راحت ولی با بلوتوث میخوام

king_nigh

کاربر سایت
Nov 2, 2012
17
نام
امیر
سلام دوستان، ps4 هم مثل xbox 360 نرمفزار مشابه horizon داره برای دستکاری سیو بازی یا نه؟

- - -ویرایش - - -

ببخشید راجب خرید دیتای بازی ها اگه کسی اطلاعی داره لطفا بده من اسم سایت نمیخام فقط بگید بعد ریختن دیتای بازی تو کنسول در چه صورت بن میشم، اخه شنیدم اگه انلاین بشم بن میشم و من نمیخام انلاین بازی کنم فقط میترسم موقع اپدیت کنسول بن بشم،هر کی اطلاعات راجب بازی های دیتا داره لطفا بگه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان، ps4 هم مثل xbox 360 نرمفزار مشابه horizon داره برای دستکاری سیو بازی یا نه؟

- - -ویرایش - - -

راسته که هدفون های غیر از هدفون های خود سونی صداشون خیلی کمه ؟ مثل اینکه تا قبل از آپدیت 2.0 درست بودن هدفون ها ولی از بعد از این آپدیت مشکل پیدا کردن ! الان درست شدن ؟ چون میخوام Razer Kraken بگیرم ولی خوندم بعد از این آپدیت ، به این مشکل دچار شده و الان نمیدونم درست شده یا نه .
اره درسته این مسعله پیش اومد
قبلا تو سایته خودشون تو صفحه اصلیش زده بود که رو 4 ساپورت میشه و بعده این قضیه که پیش اومد دیگه ساپورت نیست. تا الانم نخوندم جایی که بگه این قضیه فیکس شده .
اونطوری که تو کامنتها خوندم وصل میشه ولی صداش خیلی کمه . برا همین قابل استفاده نیست
ریسک نکن واسه خریدش !

infernal-sAs

کاربر سایت
Nov 20, 2014
135
دوستان خواهشاااا منو راهنمایی کنین اولین باره به همچین مشکلی بر میخورم... من 10 گیگ آپدیت یه بازی رو با خود کنسول گرفتم ولی وقتی میخواد نصب شه ارور میده!!!!!! مربوط به چیه.. چرا اینجوریه چیکار کنم

Cannot install
(CE-37732-2)

Parham_007

کاربر سایت
May 12, 2011
35
سلام دوستان
اینکه میگن همش میتونی 14 روز تا 14 روز تا رایگان پلاس بگیری استفاده کنی درسته؟ یا فقط 1 بار میشه استفاده کرد؟
و شرط خاصی برای گرفتن 14 روز رایگان پلاس هست؟(ریجن کنسول یا ریجن اکانت یا ...)
و اگه من 14 روز رایگان رو بگیرم بعد بازی های رایگانشو دانلود کنم بعد 14 روز از بین میرن ؟ یا اگه دوباره 14 روز مجانی رو فعال کنم میتونم استفاده کنم؟ درباره بازی های سنگین که تو 14 روز دانلودشون تموم نشده چی؟
و بجز از دست رفتن تروفی ها بعد از 14 روزه اگه دوباره بگیرم همون امکانات قبلی رو داره(مگه میشه؟)

اینجوری باشه مفتی مفتی همه رایگان استفاده میکنن که!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام دوستان
اینکه میگن همش میتونی 14 روز تا 14 روز تا رایگان پلاس بگیری استفاده کنی درسته؟ یا فقط 1 بار میشه استفاده کرد؟
و شرط خاصی برای گرفتن 14 روز رایگان پلاس هست؟(ریجن کنسول یا ریجن اکانت یا ...)
و اگه من 14 روز رایگان رو بگیرم بعد بازی های رایگانشو دانلود کنم بعد 14 روز از بین میرن ؟ یا اگه دوباره 14 روز مجانی رو فعال کنم میتونم استفاده کنم؟ درباره بازی های سنگین که تو 14 روز دانلودشون تموم نشده چی؟
و بجز از دست رفتن تروفی ها بعد از 14 روزه اگه دوباره بگیرم همون امکانات قبلی رو داره(مگه میشه؟)

اینجوری باشه مفتی مفتی همه رایگان استفاده میکنن که!
بله میشه. اکانت japan نیازی به اطلاعات credit card نداره برای همین میتونی بسازی و 14 روز رو استفاده کنی منتهی از بازیهای پلاسش نهایتا 42 روز میشه استفاده کرد ( زمانی که عوض بشه دیگه نمیشه استفاده کرد )
فقط باید اکانت japan باشه .
کلا نهایتا 42 روز میتونی استفاده کنی
بله همون امکانات رو داره ولی هی باید اکانت جدید بسازی !

Parham_007

کاربر سایت
May 12, 2011
35
بله میشه. اکانت japan نیازی به اطلاعات credit card نداره برای همین میتونی بسازی و 14 روز رو استفاده کنی منتهی از بازیهای پلاسش نهایتا 42 روز میشه استفاده کرد ( زمانی که عوض بشه دیگه نمیشه استفاده کرد )
فقط باید اکانت japan باشه .
کلا نهایتا 42 روز میتونی استفاده کنی
بله همون امکانات رو داره ولی هی باید اکانت جدید بسازی !
با تشکر.

و اونوقت بعد از 2 چند بار مفت خوری میشه اکانت آمریکا یا اروپا ساخت؟ یا جداگانه هردورو داشت؟
بعد از 42 روز غیر قابل استفاده میشه پس بعدش اگه دوباره بخوام بازی کنم باید دانلود شه؟ یا کلا بازی بی بازی!؟
تشکر فراوان

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
با تشکر.

و اونوقت بعد از 2 چند بار مفت خوری میشه اکانت آمریکا یا اروپا ساخت؟ یا جداگانه هردورو داشت؟
بعد از 42 روز غیر قابل استفاده میشه پس بعدش اگه دوباره بخوام بازی کنم باید دانلود شه؟ یا کلا بازی بی بازی!؟
تشکر فراوان
ربطی نداره به اکانت اروپا و امریکا .
هر کنسول میتونه 16 تا اکانت داشته باشه
از اکانت امریکا و اروپا نمیتونی پلاس مجانی بگیری. "فقط" و "فقط" از japan . ولی هر 14 روز باید بری از سایت سونی یا از کنسول اکانت جدید بسازی
اون قضیه که گفتم به خاطره این هست که بازیهایه پلاس عوض میشه . وقتی بازیا عوض میشه دیگه اون اکانتی که با ماه جدید پلاس میسازی License مربوط به ماه قبل رو نداره برای همین به اون بازیا نمیتونی دیگه دسترسی داشته باشی. بازیهای پلاس ماهانه عوض میشن
( البته در صورتی که مثلا پلاس 1 سال بخری برای اکانتت میتونی به همه بازیهای برای همیشه تا زمانی که پلاس داری دسترسی داشته باشی )

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
من بازی متاگیر رو دانلود کردم و دارم بازی می کنم....10 روز دیگه پلاسم تمام میشه...دیگه نمیخوام بگیرم تا بعد ما رمضان (به خاطر سرعت داغون اینترنت توی این ماه)...بعدش که دوباره پلاس بگیرم بازی مشکلی پیدا نمیکنه که ؟؟؟

فقط توی اون مدت که پلاس ندارم قفل میشه و نمیشه بازیش کرد ,درسته ؟؟؟؟

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,307
نام
Farzad
من بازی متاگیر رو دانلود کردم و دارم بازی می کنم....10 روز دیگه پلاسم تمام میشه...دیگه نمیخوام بگیرم تا بعد ما رمضان (به خاطر سرعت داغون اینترنت توی این ماه)...بعدش که دوباره پلاس بگیرم بازی مشکلی پیدا نمیکنه که ؟؟؟

فقط توی اون مدت که پلاس ندارم قفل میشه و نمیشه بازیش کرد ,درسته ؟؟؟؟
بله همینطوره بعدش دوباره میتونید بازی کنید

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر