هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

moeeein

کاربر سایت
Jul 1, 2015
2
سلام
یکی از دوستام پلاس 1 ساله گرفته... الان من اکانت دوستمو وارد کنسولم کنم میتونم با اکانت اصلیم از پلاس اون استفاده کنم؟

farhankhosravi

کاربر سایت
Mar 19, 2015
49
نام
فرحان
سلام دوستان.
ببخشید، من اگه سیو دیتای بازی های ps4 همسایم رو بریزم رو فلش، میتونم اونارو روی ps4 خودم بیارم؟ یا مثلا از شما بگیرم، و بریزم رو فلش که داخل ps4 خودم از ادامه بیاد؟(چجوری وار کنسول خودم کنم؟)
در‌ضمن، میشه یه سایت معرفی کنید که از اون save game دانلود کرد و روی ps4 ریخت؟
ممنون

آخرین ویرایش:

hojjjat

کاربر سایت
Mar 17, 2015
447
سلام
یکی از دوستام پلاس 1 ساله گرفته... الان من اکانت دوستمو وارد کنسولم کنم میتونم با اکانت اصلیم از پلاس اون استفاده کنم؟
بشرطی که اکانت دوستت توی کنسول خودش پرایمری نباشه و شما توی کنسول خودت پرایمریش کنی

- - -ویرایش - - -

یکی هم جواب منو بد خب :(
اگه علامت ب علاوه اومد کنار اکانت یعنی پلاس روش فعالع

Chainsaw1994

کاربر سایت
Nov 30, 2014
174
دوستان ببخشيد من دوباره اين سوال ميپرسم ، من الان روي كنسول اكانت خودم پرايمري شده الان اگه اكانت شيرينگ ظرفيت ٢ يا ٣ بگيريم ميشه تروفي ها روي اكانت اصلي خودم ثبت شه؟

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,428
یه دوست عزیزی بیاد جامع توضیح بده من الآن بخوام بازی رو با اکانت ظرفیت ۲ از کسی بگیرم باید کار خاصی بکنم؟ :D
یعنی باید اکانت من تغییر خاصی بکنه؟ :D
بعد اگر اکانت PSN کانادا داشته باشم به طبع نمی تونم از کارت های پلاس امارات و آمریکا استفاده بکنم دیگه؟ :D
یه سایت مطمئن یا یه راه مطمئن برای خرید بازی دیجیتالی و کارت های پلاس معرفی کنید هم ممنون میشم :D

masoud200

کاربر سایت
Sep 12, 2009
311
سلام دوستان.
ببخشید، من اگه سیو دیتای بازی های ps4 همسایم رو بریزم رو فلش، میتونم اونارو روی ps4 خودم بیارم؟ یا مثلا از شما بگیرم، و بریزم رو فلش که داخل ps4 خودم از ادامه بیاد؟(چجوری وار کنسول خودم کنم؟)
ممنون

امکانش نیست . هر وقت کنسول کپی خور شد میشه این کار رو کرد .

FRANKIN

کاربر سایت
Mar 15, 2015
39
نام
علی حکمتی
دوستان من دیشب کنسولم رو از برق کشیدم ولی حواسم نبود که روشنه.الان که وصلش کردم اون ظرفیت اولی که هر بار یهو برق قطع بشه میاد رو همون %0 مونده
تخلیه برق رو هم انجام دادم.از دیشب تا حالا هم کنسولم رو از برق کشیده بودم ولی هنوز درست نشده.از طریق Safe Mode هم Rebuild Database رو که میزنم ارور میده و میزنه Turn off PS4
راه حلش چیه سخت افزار کنسولم آسیب دیده ؟؟؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من دیشب کنسولم رو از برق کشیدم ولی حواسم نبود که روشنه.الان که وصلش کردم اون ظرفیت اولی که هر بار یهو برق قطع بشه میاد رو همون %0 مونده
تخلیه برق رو هم انجام دادم.از دیشب تا حالا هم کنسولم رو از برق کشیده بودم ولی هنوز درست نشده.از طریق Safe Mode هم Rebuild Database رو که میزنم ارور میده و میزنه Turn off PS4
راه حلش چیه سخت افزار کنسولم آسیب دیده ؟؟؟
باید میزاشتی خودش Recovery کنه. گاها ممکنه recovery طول بکشه . اگر درست نشده لزوما نمیشه گفت کنسول اسیب دیده اما میشه گفت هارد خراب شده data اش که نمیتونه بالا بیاره OS رو . اگر هیچ کدوم از گزینه ها کمک نمیکنه مجبوری کنسول رو فرمت کنی از نو بیاد ببینی درست میشه یا نه. اگر نشد ممکنه هارد کلا مورد پیدا کرده باشه

سلام
اگر ایشون اکانتشون رو primary کرده باشن خیر. شما فقط میتونی داخله همین اکانت از پلاس و امکانانتش استفاده کنی ضمن اینکه باید برایه license check انلاین باشی

سلام دوستان.
ممنون
خیر . Save هر اکانتی ماله خودش هست

FRANKIN

کاربر سایت
Mar 15, 2015
39
نام
علی حکمتی
باید میزاشتی خودش Recovery کنه. گاها ممکنه recovery طول بکشه . اگر درست نشده لزوما نمیشه گفت کنسول اسیب دیده اما میشه گفت هارد خراب شده data اش که نمیتونه بالا بیاره OS رو . اگر هیچ کدوم از گزینه ها کمک نمیکنه مجبوری کنسول رو فرمت کنی از نو بیاد ببینی درست میشه یا نه. اگر نشد ممکنه هارد کلا مورد پیدا کرده باشه
آرمان جان از همون اول هم حدود 2 دقیقه گذاشتم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد
خب چطور هارد رو فرمت کنم وقتی اصلا نمیره تو منوی منوی کنسول

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آرمان جان از همون اول هم حدود 2 دقیقه گذاشتم ولی هیچ اتفاقی نیفتاد
خب چطور هارد رو فرمت کنم وقتی اصلا نمیره تو منوی منوی کنسول
چند وقت پیشا خونه یکی از دوستام این مشکل مشابه پیش اومد ( فیوز پرید ×_× ) حدوده 15-20 مین طول کشید تا recovery کنه. عمومه موقه ها سریع انجام میده ولی فک کنم شرایطی باشه که طول بکشه recovery کنه.
از safe mode میتونی initialize رو انجام بدی اگر هیچ کدوم از option ها کمک نمیکنه واقعا و option نداری !
احتمال میدم data هایه روی هارد corrupt شده باشن . هارد چیزی نیست که با رفتن برق خراب بشه .

امیدوارم Ok بشه.

ehsas1

کاربر سایت
Apr 5, 2014
2,093
نام
احسان
من فیفا ندارم ولی وقتی پلاس داشته باشی دیگه کاری نداره خیلی راحت وصل میشه
اکانت اوریجین میخواد.رو pc بازی میکردم داشتم اما اینجا ارور میده.بازیم ظرفیت 3 هست.از لحاظ ظرفیت که مشکلی نداره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر