هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
آقا یه سوال تو استور اگه یه بازی گرفتیم مشکل داشت یا اجرا نشد یا اونی نبود که ما میخواستیم مثه اپل استور میشه درخواست داد و بازی و پاک کرد و پولمون برگرده؟
خیر ...

سلام
خبری از ه*****ک PS4 نشده؟احتمالش چند درصد که ه***ک بشه؟
خیر
بسیار بسیار کم
خبری نبوده کلا /

اینجا در موردش نوشته
How to Replace a PS4 Hard Drive - PlayStation 4 Wiki Guide - IGN
واقعآ اینقدر یه دور بالاتر تاثیر داره؟
تاثیرش رو داره - به هر حال سریعتر هست میزانه read - write
هاردهای SSD هم تاثیره بیشتری داره ... DF یه مقاله خیلی جالب خیلی وقت پیشا گذاشته بود ..
اما فقط تو loading ها تاثیر داره . به نظره من صرفا اهمیت بالایی نداره ادم پوله ssd بده برای یه مقدار loading سریعتر D:

Ehsan

Loyal Member
Nov 23, 2005
1,323
نام
احسان
درود
دیروز اومدم وارد PSN بشم دیدم سونی اکانت بنده رو با ارور WS-37368-7 بن کرده و وقتی ایمیل زدم گفت بخاطر اینکه روی یه PS3 هک اکانت شما آنلاین بوده. من مدت هاست با PS3 بازی نکردم و همش PS4 بوده و احتمالا از مدت ها پیش در نظر گرفتند که بن کنند.
این جواب اولیه ای هست که بهم دادند:
Hi,
Thank you for contacting the Sony Entertainment Network.
Please contact account management for assistance resolving this issue. (US Customers: 800-345-7669)

که میگه باهام تماس بگیرید با شعبه امریکا که شاید این کار رو بکنم.
اینم ایمیل خودکار که بعد ارسال شد برام:

*Please do not reply to this email. This is a system generated message.*
Notice:Unauthorized or pirated software has been detected on your PlayStation®3 system. This use has violated the terms of both the "System Software License Agreement for the PlayStation®3 System" and the "Terms of Services and User Agreement" for the PlayStation®Network/Sony Network Services and its Community Code of Conduct provisions. As a result, your Sony Entertainment Network account has been permanently banned and access to PlayStation®Network and Sony Entertainment Network services through your PlayStation ®3 system has been terminated permanently.

و ایمیل دوباره بنده رو جواب نداد پشتیبانی سونی آمریکا

جالب اینه کلا با PS3 در حالت هک شاید 2 یا 3 تا بازی انجام داده باشم ولی انگار بهر حال فلگ شدم.

کسی سابقه چنین چیزی داشته؟
و توی نت خوندم که انگار میشه محتویات خریده شده اکانت رو انتقال داد کسی خبر داره چطوره؟

باز دم مایکروسافت گرم کنسول رو بن میکرد و محتویاتی که براشون پول دادی رو روی اکانتت داشتی!
Term Of service هم کامل خوندم شاید تنها موردی که نقض کردم اینکه آدرس رو آدرس واقعی خودم نزدم و یه آدرسی تو آمریکا زدم چون ایران تو لیست کشور ها نیست.

فقط محتویات اکانتم مهمه حتی پلاس و بازیای پلاس هم نمیخوام!

آخرین ویرایش:

big mama jan

کاربر سایت
Mar 12, 2012
421
نام
حامد
سلام دوستان.
یه سوال داشتم البته میدونم بار ها پرسیده شده ولی ناچارم بازم بپرسم!!!
این مشکل آتو اجکت گفته شده با ایستاده قرار دادن کنسول حل میشه ولی من تو خیلی از سایت های خارجی که سر زدم و نظراتی که داده بودن اکثریت کنسول رو در حالت خوابیده قرار میدن و مشکلی ندارن.حالا برای پیشگیری به نظرتون استند بخرم یا نه؟
چون پولش چیزی حدود 120 تومنه و تو این شرایط واقعا سخته...
ممنون میشم پاسخ بدید.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
درود
دیروز اومدم وارد PSN بشم دیدم سونی اکانت بنده رو با ارور WS-37368-7 بن کرده و وقتی ایمیل زدم گفت بخاطر اینکه روی یه PS3 هک اکانت شما آنلاین بوده. من مدت هاست با PS3 بازی نکردم و همش PS4 بوده و احتمالا از مدت ها پیش در نظر گرفتند که بن کنند.
این جواب اولیه ای هست که بهم دادند:

که میگه باهام تماس بگیرید با شعبه امریکا که شاید این کار رو بکنم.
اینم ایمیل خودکار که بعد ارسال شد برام:

و ایمیل دوباره بنده رو جواب نداد پشتیبانی سونی آمریکا

جالب اینه کلا با PS3 در حالت هک شاید 2 یا 3 تا بازی انجام داده باشم ولی انگار بهر حال فلگ شدم.

کسی سابقه چنین چیزی داشته؟
و توی نت خوندم که انگار میشه محتویات خریده شده اکانت رو انتقال داد کسی خبر داره چطوره؟

باز دم مایکروسافت گرم کنسول رو بن میکرد و محتویاتی که براشون پول دادی رو روی اکانتت داشتی!
Term Of service هم کامل خوندم شاید تنها موردی که نقض کردم اینکه آدرس رو آدرس واقعی خودم نزدم و یه آدرسی تو آمریکا زدم چون ایران تو لیست کشور ها نیست.

فقط محتویات اکانتم مهمه حتی پلاس و بازیای پلاس هم نمیخوام!
email رو معمولا max تا 3 روز طول میکشه جواب بدن بسته به حجمه ارسهالشون ... ولی اکثریت توی 24-48 جواب میدن
ببین برای چی بن شدی .
تا جایی که میدونم ظاهرا یه email توی 24 ساعت اولیه بن هم میاد که فک کنم دلیلی یا حداقل به عنوانه Notify باشه ( اطمینان ندارم )
اون قضیه هم چیزه خیلی جدی نیست که باعث بن بشه ...
باید وایسی جواب بدن ببینی چی کار میشه کرد.
گاها بن همیشگی نیست

سلام دوستان.
یه سوال داشتم البته میدونم بار ها پرسیده شده ولی ناچارم بازم بپرسم!!!
این مشکل آتو اجکت گفته شده با ایستاده قرار دادن کنسول حل میشه ولی من تو خیلی از سایت های خارجی که سر زدم و نظراتی که داده بودن اکثریت کنسول رو در حالت خوابیده قرار میدن و مشکلی ندارن.حالا برای پیشگیری به نظرتون استند بخرم یا نه؟
چون پولش چیزی حدود 120 تومنه و تو این شرایط واقعا سخته...
ممنون میشم پاسخ بدید.
کشیدن کابل بیشتر جواب میده تا ایستاده گذاشتن ظاهرا ..... ایستاده گذاشتن صرفا ممکنه مشکل رو حل نکنه .
با ایستاده گذاشتن هم اینطوری نیست که شما دیگه 100% با مشکل مواجه نشی
مشکل هم میتونه سخت افزاری باشه هم نرم افزاری.
من خودم یک بار هم ایستاده نزاشتم. از زمانه لانچ کنسول هم دارم . مشکلی هم نداشتم :)

khoonasham

کاربر سایت
Jun 8, 2013
24
نام
zedbazi
quote_icon.png
نوشته شده توسط khoonasham
سلام من قصد خرید ps4 دارم ب نظرتون واسه ایران رجین ۱ خوبه یا ۲ ؟
بعد میگن پال رجین ۲ تو ایران بهتره جریانش چیه دوستان ؟
اینترنتی میخوام بخرم نظرتون چیه ؟

فرقی بین ریجن 1-2 نیست
هیچ فرقی ایجاد نمیکنه

Triangels

پس چرا الان رجین ۲ رو بورسه؟؟

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
دوستان چطور میشه صدای طرف مقابل رو که داریم باهاش بازی می کنیم رو ببندیم ؟؟

مثلا دیشب داشتم فیفا بازی می کردم یه دفعه وسط بازی اون طرفی که داشتم بابهاش بازی می کردم میگفت الو الو الو.... :|

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

مثلا دیشب داشتم فیفا بازی می کردم یه دفعه وسط بازی اون طرفی که داشتم بابهاش بازی می کردم میگفت الو الو الو.... :|
fifa رو نمیدونم اما مثلا توی cod-bf اینا میشه mute کرد - توی همون Lobby چیزی یه setting باید داشته باشه.

GHOST360

کاربر سایت
Nov 15, 2010
680
نام
Hamid
اقا هیچ راهی نیست مثلا تو جی تی ای صدای بیسیم پلیس از اسپیکر دسته میاد فقط از دسته بیاد؟قبلا هم گفتم واسه من صدا به صورت همزمان هم از تی وی پخش میشه هم از اسپیکر دسته ...در صورتی که فقط باید از دسته پخش بشه..تو همه بازی ها هم همینطوره

Arsalan655

کاربر سایت
Jun 30, 2014
306
نام
ارسلان
سلام یه چن تا سوال!

دستگاه رو دو جور میشه روشن کرد یکی با دسته یکی با خود کنسول / حالا سوالم اینه واسه خاموش شدنش پاور لمسیه دستگاه رو بزنیم خاموش نمیشه .. چون من زدم رفت رست مود واسه شمام همین طوره؟

کلن با دسته راحت تره چه روشن کردن چه خاموش کردن ولی پروسه خاموش کردنش یکم پیچ وا پیچه این راهی نداره میانبر زد؟

robot.boy81

کاربر سایت
Dec 12, 2011
1,306
نام
Farzad
سلام یه چن تا سوال!

دستگاه رو دو جور میشه روشن کرد یکی با دسته یکی با خود کنسول / حالا سوالم اینه واسه خاموش شدنش پاور لمسیه دستگاه رو بزنیم خاموش نمیشه .. چون من زدم رفت رست مود واسه شمام همین طوره؟

کلن با دسته راحت تره چه روشن کردن چه خاموش کردن ولی پروسه خاموش کردنش یکم پیچ وا پیچه این راهی نداره میانبر زد؟
همینطوره
واسه اینکه خاموش کردن دکمه ps رو نگه میدارید راحت منوی خاموش کردن و رست مود میاد اگه میخواین توی همون صفحه ی اولی که میاد بجای رست مود turn off باشه همه ی Functions های reset mode رو بردارید تا بطور پیش فرض turn off نمایش داده بشه

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,832
نام
علی متالیکا
سلام یه چن تا سوال!

اگه چند ثانیه بیشتر دستت رو روی دکمه پاور کنسول نگه داری بعد بوق اول یه بوق دیگه میزنه و کنسول کامل خاموش میشه

ULTIMATE TEAM

True Online Gaming
کاربر سایت
Aug 25, 2010
14,426
نام
مصطفی682سابق

فقط یه راه داره هدفن دسته رو وصل کن به دسته بعد هدفن رو mute کن و توی گوشت نذار اینجوری نه صدای تورو طرف میشنوه نه تو صدای طرف رو میشنوی صدای بازی هم از توی اسپیکر یا تی وی میاد

- - -ویرایش - - -

سلام یه چن تا سوال!

با همون دسته خاموش کن با دکمه دنگ و فنگ داره

awesome_body

کاربر سایت
May 21, 2014
213
سلام ب همه
ببخشید من اعصابم خورده از دست این آپدیت 2.5 واقعا کفری شدم
1ماهه ک میخام د لست آنلاین بزنم نمیشه.واقعا خاک بر سر سونی با این اپدیت دادنش.اخه یکی نیس ب اینا بگه شما ک اپدیت خراب میدی چرا بعدش نمیای یه اپدیت جدید بدی تا اینهمه مشکل پیش نیاد.مسولان سایت اگه ممکنه یه ایمیل بزنن ب سونی این مشکلات رو بیان کنن.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر