هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Chief

کاربر سایت
Oct 18, 2009
38
نام
علی
سلام دوستان من میخوام کنسول بگیرم بین ps4 و oneموندم به نظر شما بدون تعصب کدوم بهتره الان 360 دارم ؟
PS4 بگیر و شک نکن! من قبل از اینکه وان بخرم PS3 داشتم که واقعا اذیتم می کرد. از بازی کپی ریختن و 100 تا دردسر کلی برو وبیا آخرشم بر اثر نوسان برق به رحمت الهی رفت
بعدش رفتم وان خریدم رفتم فروختم جاش یدونه 4 خریدم! یعنی واقعا از وان راضی نبودم. با 360 خیلی فرق داره و اصلا مثل 360 راحت نیست. حداقل برای من نبود.
البته بازیهایی که میخوای بازی کنی رو هم درنظر بگیر. (علت اصلی من) کینکت رو هم بیخیال شو که واقعا چرته.
آنلاین هم میگن 4 بهتر از وان عمل میکنه به علت مشکلات اتصال به لایو و ازین حرفا. البته در این زمینه تحقیق کن.

Chief

کاربر سایت
Oct 18, 2009
38
نام
علی
سلام خواهشا جواب بدین اگه اکانت من ریجنش هند باشه بازی هایی که با اون اکانت خریداری میشه ریجن چنده ؟
مدلی که روی دستگاه ـت نوشته رو بگو یا آنلاین سرچ کن ببین مال کجاست
در هر صورت مهم نیست که چه ریجنی باشه. PS4 قفل ریجن برای بازیهاش نداره. شما هر بازی رو میتونی رو هر ریجنی اجرا کنی.

amir87

کاربر سایت
Nov 28, 2014
108
مدلی که روی دستگاه ـت نوشته رو بگو یا آنلاین سرچ کن ببین مال کجاست
در هر صورت مهم نیست که چه ریجنی باشه. PS4 قفل ریجن برای بازیهاش نداره. شما هر بازی رو میتونی رو هر ریجنی اجرا کنی.
می دونم برا دیتا میگم منت بازی با اکانت هند خریدم می خوام بدونم ریجنش چنده تا برا همون ریجن دیتا بخرم

Chief

کاربر سایت
Oct 18, 2009
38
نام
علی
می دونم برا دیتا میگم منت بازی با اکانت هند خریدم می خوام بدونم ریجنش چنده تا برا همون ریجن دیتا بخرم
آها ! اینجور که شما میگی کد خاصی نداره. برای هر دیتا یا DLC یا هر چیز دیگه ای باید وارد PSN هند بشی تا بتونی دانلود کنی.
حالا این که شما میخای دیتا رو بخری نمی دونم چطوریاست دیگه.

947947

کاربر سایت
Jul 7, 2011
1,157
نام
Behrooz
بچه ها کنسول دسته کامپیوتر که وایرلسی یا usb باشه ساپورت میکنه؟ اگه وصل کنم مشکلی پیش میاد؟

فکر نکنم دوست عزیز....اگه اینجوری بود که همه میرفتن میگرفتن وقتی دسته PS3 جواب نمیده میخوای دسته کامپیوتر جواب بده ؟؟!! /:)

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6
دوستان سری جدید مادربردها چه فرقی با اون قدیمی ها دارن ؟؟ مثلا سری های CUH1115A یا CUH1116A چه فرقی با سری قدیمی ها دارن ؟؟ ( شنیدم وزنشون کمتر شده نسبت به قدیم )

khoonasham

کاربر سایت
Jun 8, 2013
24
نام
zedbazi
سلام من قصد خرید ps4 دارم ب نظرتون واسه ایران رجین ۱ خوبه یا ۲ ؟
بعد میگن پال رجین ۲ تو ایران بهتره جریانش چیه دوستان ؟
اینترنتی میخوام بخرم نظرتون چیه ؟

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
روش وصل کردن زیاد مهم نیست فقط باید سیستم و کنسول به یک مودم وصل باشن و هر دو به نت وصل باشنروشن بودن آنتی ویروس و فایروال کامپیوتر از اتصال جلوگیری میکند، از خاموش بودنشون اطمینان پیدا کن
آنتی ویروسم روشن بود خاموشش کردم ولی بازم موقع تست کانکشن faild میشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام من قصد خرید ps4 دارم ب نظرتون واسه ایران رجین ۱ خوبه یا ۲ ؟
بعد میگن پال رجین ۲ تو ایران بهتره جریانش چیه دوستان ؟
اینترنتی میخوام بخرم نظرتون چیه ؟
فرقی بین ریجن 1-2 نیست
هیچ فرقی ایجاد نمیکنه

دوستان سری جدید مادربردها چه فرقی با اون قدیمی ها دارن ؟؟ مثلا سری های CUH1115A یا CUH1116A چه فرقی با سری قدیمی ها دارن ؟؟ ( شنیدم وزنشون کمتر شده نسبت به قدیم )
از نظره کیفیتی هیچ فرقی نداره . زیاد حساسیت نشون نده .... بدین معنا نیست که شما دستگاهی با کیفیت بهتر میگیری

سلام خواهشا جواب بدین اگه اکانت من ریجنش هند باشه بازی هایی که با اون اکانت خریداری میشه ریجن چنده ؟
کشورهای اسیای ریجن 3 محسوب میشن. هند هم باید 3 باشه .

amirm5759

کاربر سایت
Sep 27, 2011
131
سلام دوستان
یه سوال دارم ....واسه استفاده از برنامه psx download helper هم کنسول هم پی سی باید با کابل لن به مودم وصل باشن ؟یا میشه کنسولو با وایفای وصل کرد
من کنسولو با وایفای وصل کردم به مودم و پی سی رو با کابل لن و اون آدرس آی پی هم که برنامه داد تو قسمت پراکسی کنسول زدم ولی موقع تست کانکشن به اینترنت وصل نشد.آیا باید جفتشونو با کابل لن به مودم وصل کنم؟
ممنون میشم جواب بدید
کسی حواب سوال منو نمیدونه؟ آنتی ویروس و فایر والم هم خاموشن

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر