هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خیلی ممنون
یه سوال دیگه پلاس رو هم میشه شیر کرد ؟؟
اگه میشه چجوری؟
پلاس شیر نمیشه
در صورته primary کردنه اکانته که دارای پلاس هست دیگه مابقی اکانتها نیاز به داشتن پلاس برای انلاین بازی کردن نیستن

راستش من میخوام ps4 بخرم ولی خوب تحقیق که کردم دیدم تو بعضی از سایتا نوشته بود که سونی گفته عمر ps4 نسبت به ps3 کمتره و بدلیل گرافیک سنگین بازیها نسل بعد زودتر رونمایی میشه ولی اگه تا 2020 باشه که خیلی عالیه . دوستان ممنون بابت راهنما یی
اون خبر درسته . البته سونی نگفته بود اون قضیه رو ... انالیزها و اینا .... درسته tech سریع در حال پیشترفت هست. احتمالا اگر شاهد 5 هم باشیم تا یه زمانی ( مثل همین 3 ) به ساپورت 4 ادامه داده میشه...
ولی 5 سال رو راحت تا 2020 میره.... زیاد نگرانه قضیه اینکه به همین زودیا خبری از 5 بشه نباش

Gabriel 96

کاربر سایت
Jun 9, 2014
144
نام
oroush$
خیلی ممنون ولی ببخشید من الان دقیق نفهمیدم اگه من پلاس بگیرم برای اکانتی که primary هست دیگه دوستم لازم نداره پلاس بگیره و دو نفری میتونیم انلاین بازی کنیم ؟؟؟

آخرین ویرایش:

مرتضی1363

کاربر سایت
Mar 2, 2010
39
نام
مرتضی
با سلام. ببخشید که این سوالات را در اینجا می پرسم. چون در قسمت بحث و گفت و گو برای خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4 پرسیدم ولی جواب داده نشد.
من میخواهم یک کنسول ps4 احتمالا بخرم . ولی سوال دارم ایا میشود این کنسول را به هر تلویزیون LCD وصل کرد با کابل HDMI ؟ ( مدل LCD زیاد جدید نیست .LG 32LH200R-LA ) . من کنسول PS3 را به این تلویزیون وصل کردم و بازی میکنم. تنضیمات کنسول به صورت خودکار روی 1080P رفته است. (وقتی ورودی کنترول را میزنم و وارد HDMI 2 میشوم میزند 1080P - 60HZ ) .ایا این تلویزیون FULL HD و 60 فریم است؟ و بازی های PS4 که FULL HD و 60 فریم را راحت اجرا میکند یا نه؟(چون من یک تریلر از بازی The Witcher 3: Wild Hunt که 1080P و 60 فریم بود رابا فلش USB بوسیله ی کنسول PS3 با این LCD دیدم ولی کمی کند اجرا می شد و صدا و تصویر مخصوصا در جاهای که دیالوگ داشت با هم همخوانی نداشت . و صدا کمی جلوتر از تصویر بود. ایا مشکل از LCD است یا از PS3 که پخش کننده است که نمی تواند ویدئو 60 فریم را پخش کند؟). با تشکر .​

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
خیلی ممنون ولی ببخشید من الان دقیق نفهمیدم اگه من پلاس بگیرم برای اکانتی که primary هست دیگه دوستم لازم نداره پلاس بگیره و دو نفری میتونیم انلاین بازی کنیم ؟؟؟
دوسته شما نمیتونه Primary کنه اگر شما primary کردی. در این صورت فقط توی همین اکانت میتونه از پلاس استفاده کنه.
فقط زمانی که اکانت primary بشه لازم نیست بقیه اکانتها پلاس داشته باشن برای انلاین ...

با سلام. ببخشید که این سوالات را در اینجا می پرسم. چون در قسمت بحث و گفت و گو برای خرید مانیتور و TV های مناسب برای PS4 پرسیدم ولی جواب داده نشد.
من میخواهم یک کنسول ps4 احتمالا بخرم . ولی سوال دارم ایا میشود این کنسول را به هر تلویزیون LCD وصل کرد با کابل HDMI ؟ ( مدل LCD زیاد جدید نیست .LG 32LH200R-LA ) . من کنسول PS3 را به این تلویزیون وصل کردم و بازی میکنم. تنضیمات کنسول به صورت خودکار روی 1080P رفته است. (وقتی ورودی کنترول را میزنم و وارد HDMI 2 میشوم میزند 1080P - 60HZ ) .ایا این تلویزیون FULL HD و 60 فریم است؟ و بازی های PS4 که FULL HD و 60 فریم را راحت اجرا میکند یا نه؟(چون من یک تریلر از بازی The Witcher 3: Wild Hunt که 1080P و 60 فریم بود رابا فلش USB بوسیله ی کنسول PS3 با این LCD دیدم ولی کمی کند اجرا می شد و صدا و تصویر مخصوصا در جاهای که دیالوگ داشت با هم همخوانی نداشت . و صدا کمی جلوتر از تصویر بود. ایا مشکل از LCD است یا از PS3 که پخش کننده است که نمی تواند ویدئو 60 فریم را پخش کند؟). با تشکر .​
بله به همه وصل میشه با HDMI مشکلی نیست.
همه tv ها 60 فریم رو ساپورت میکنن چیزه خاصی نیست. حتی tv های قدیمی هم 60hz هستن 60 فریم رو ساپورت میکنن ....
بله مشکلی نداره اجرا میشه.همه بازیهای 4 البته60 نیستن و بخشه بزرگی 30 هستن .
witcher 3 هم 60 فریم نیست توی 4 ...
نمیشه کند اجرا بشه. 30-60 توی video به همین مقدار اجرا میشه. اگر حالا بازی باشه که افته فریم داشته باشه اون دیگه مشکل تکنیکی خوده بازی هست و ربطی به tv اینا نداره ...
اون قضیه به نظر میرسه یا مشکل از file باشه یا اشکال از media player مربوطه
شما توجه داشت باشه که TV فقط وظیقه پخش رو داره نه رندر و process
موفق باشی .

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,596
سلام
دوستان این مدل PS4 Console 500GB White - CUH-1100A - Region 2 موردی داره که تو بازار کمترین قیمت بین بقیه مدل ها داره؟
اگه اشتباه نکنم اون کنسولی که شما دیدی 1325000 که تو یه سایت دیدی دلیلش هم اگه اشتباه نکنم تاریخ ساختشه که ماه دومه سه ماه دوم سال 2014 باشه

.::PUИK::.

کاربر سایت
Mar 28, 2014
8,596
ولی نوشته
تاریخ تولید:
سال 2015

CUH 1100 که زده بقلش هم زده B02 از این تاپیک زیر نتیجه گرفتم که B میشه 3 ماه دوم اون 02 هم احتمالآ تاریخ ماه اون ماه تو 3 ماه دومه
اگه این درست باشه که ما هنوز نرفتیمتو ماه 2ـه 3 ماه دوم 2015؟
واسه این گفتم ممکنه هم مربوط به پخش ریجن فیلم باشه
نمیدونم :d

XSAEED-SERVERX

کاربر ویژه انجمن پلی استیشن 3 و 4
کاربر سایت
Apr 9, 2014
450
نام
Şǽęď Śęřνěŕ
یه سوال ، مگه کنسول از لحاظ سخت افزاری تغیری کرده که میگن قدیمی نگیرید ؟
یه سوال دیگه ps4 ریفیر شده اومده تو بازار ؟

سلام...
بله متاسفانه ریفر اومده و حتی روی جعبه هم اعلام بر ریفر بودن نیست...

Amin_AAA

کاربر سایت
Apr 10, 2014
10
سلام دوستان یه سوال
من بازی فیفا 15 رو داشتم که با یه بازی دیگه تعویضش کردم الان اگه دوباره فیفا تهیه کنم با ریجن متفاوت میتونم رو سیو قبلیم بازی کنم؟ اگه نمیشه ریجن ال بگیرم جواب میده یا نه؟

esj

کاربر سایت
Dec 28, 2013
44
نام
عاقا سعید
دوستان یکی از دوستان من داره میره ps4 ریجن سه بخره فقط میخاستم بدونم ریجن 3 به جز عملکردش در دکمه ضربدر و دایره که با اپدیت 2.50 قابل حله فرق دیگه ای با ریجن 1 و 2 داره از هر لحاظ؟؟؟;)

K ANE

کاربر سایت
Aug 15, 2014
920
نام
Noble 6

سلام...
بله متاسفانه ریفر اومده و حتی روی جعبه هم اعلام بر ریفر بودن نیست...

مگه میشه ریفر باشه و بعد علامتی روی جعبه نداشته باشه ؟؟ قطعا سونی یه علامتی روی جعبه یا پلمپ به عنوان ریفری میزنه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر