هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

kamranjk

کاربر سایت
Oct 5, 2014
598
بچها این بازی last of us میخوام مپاشو دانلود کنم برا انلاین نمیشه هی ارور میده نمیشه دانلود کنی نمیدونم از نت ایران اینقدر افتضاح شده یا بازی psn مشکل داره

reza444

کاربر سایت
Jun 7, 2014
111
نام
Gebhard
ممنون پس اخرای عمرشه
داداش اشتباه متوجه شدی
نگاه کن هنوز خیلی از سازندگان صنعت گیم نتونستند قدرت این کنسول رو نشون دهند بعدش میگی اخراشه
بیشتر میشه گفت زمانی عمر این کنسول شروع میشه که کنسول قبلی شرکت یعنی PS3 به طور کامل از ساپورت خارج شه که اگر در نظر بگیری سال 2016 تمام شه سال 2017 اغاز نسل هشت هست که تا 7 یا 6 سال طول میکشه پس باید عمر مفید تا سال 2023 یا 2022 باشه
پس یعنی نزدیگ 8 سال دیگه وقت هست

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
درود اقایون یه سوال
یکی از دوستانم اسپیکر نداره که صدای کنسول رو بشنوه . به خاطر همین هندزفری رو وصل کرد به دسته و صدای بازی رو از اون میشنید که سر درد شدید میگرفت .
الان یه سوال دارم کاری نمیشه کرد که صدا از اسپیکر خود دسته بیاد ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
درود اقایون یه سوال
یکی از دوستانم اسپیکر نداره که صدای کنسول رو بشنوه . به خاطر همین هندزفری رو وصل کرد به دسته و صدای بازی رو از اون میشنید که سر درد شدید میگرفت .
الان یه سوال دارم کاری نمیشه کرد که صدا از اسپیکر خود دسته بیاد ؟
خیر . دسته فقط صداهایی رو میده که برای تعریف شده ( از طرفه سازنده ها )

ممنون پس اخرای عمرشه
من منظورم عمره مفیدش بود عزیز .... احتمالا تا 2020 شاهد عرضه ps5 اینا باشیم ... احتمالا ! بازم این چیزا رو دقیق نمیشه گفت .اما من خودم شخصا حدسم روی 5-6 سال هست

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
ارمان یه سوال دیگه :D
من یه اکانت اکبند خریدم برای بازی !
الان میخوام همه چیش بیاد رو پروفایل اصلیم . چی کار کنیم دقیق ؟

- - -ویرایش - - -

ممنون پس اخرای عمرشه

ببین همش بستگی به استفاده شما داره :D ممکنه یه نفر باشه همش کنسولو تمیز نگه داره و بعد هر بار استفاده روش یه کیسه بذاره که خاک نره و ... که حالا حالا ها برات کار میکنه !
اگه منظورت عمر نسلی هست که عزیز تازه اومده کنسول :| بازی انحصاری نسل هشت فعلا یه یونیتی و بتمن و کیلزون و اینفیمس و چند تا دیگه اومده ! تازه نسل شروع شده .

Gabriel 96

کاربر سایت
Jun 9, 2014
144
نام
oroush$
درود . یه سوال درباره این بازی های دیجیتالی
الا اگه من و دوستم یه بازی رو اکبند بگیریم هردومون میتونیم تو اکانت خودمون (اکانت اصلی که ساختیم ) بازی کنیم یا یکی باید با اکانت دوم بازی کنه؟
بعد از این اپدیت 2.50 اگه بین دونفرمون شیر کنیم که مشکلی پیش نمیاد؟؟
ممنونگ

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ارمان یه سوال دیگه :D
من یه اکانت اکبند خریدم برای بازی !
الان میخوام همه چیش بیاد رو پروفایل اصلیم . چی کار کنیم دقیق ؟
.
PSN > Activate < Activate as primary > Activate
فک کنم این درسته !! اگرنه یه چی تو این مایه ها
به هر حال primary کردن اکانت اجازه استفاده از محتوای دانلود شده روی مابقی اکانتها رو میده D:

- - -ویرایش - - -

درود . یه سوال درباره این بازی های دیجیتالی
الا اگه من و دوستم یه بازی رو اکبند بگیریم هردومون میتونیم تو اکانت خودمون (اکانت اصلی که ساختیم ) بازی کنیم یا یکی باید با اکانت دوم بازی کنه؟
بعد از این اپدیت 2.50 اگه بین دونفرمون شیر کنیم که مشکلی پیش نمیاد
ممنون
استفاده یک اکانت بین دو نفر هیچ مشکلی نداره
1. نفری که primary هست اکانت توی کنسولش میتونه روی مابقی اکانتهاش هم استفاده کن
2. نفری دومی که primary نیست نمیتونه . باید توی همین اکانت استفاده کن . در ضمن برای License check هم باید انلاین بشی مگرنه بازی قفل میشه .

o|d man

کاربر سایت
Jul 29, 2014
255
نام
محمد رضا
بچها این بازی last of us میخوام مپاشو دانلود کنم برا انلاین نمیشه هی ارور میده نمیشه دانلود کنی نمیدونم از نت ایران اینقدر افتضاح شده یا بازی psn مشکل داره
دلیلش یکی نبودن ریجن بازی با ریجن اکانتت هست

vep

کاربر سایت
May 19, 2014
34
خیر . دسته فقط صداهایی رو میده که برای تعریف شده ( از طرفه سازنده ها )

من منظورم عمره مفیدش بود عزیز .... احتمالا تا 2020 شاهد عرضه ps5 اینا باشیم ... احتمالا ! بازم این چیزا رو دقیق نمیشه گفت .اما من خودم شخصا حدسم روی 5-6 سال هست

راستش من میخوام ps4 بخرم ولی خوب تحقیق که کردم دیدم تو بعضی از سایتا نوشته بود که سونی گفته عمر ps4 نسبت به ps3 کمتره و بدلیل گرافیک سنگین بازیها نسل بعد زودتر رونمایی میشه ولی اگه تا 2020 باشه که خیلی عالیه . دوستان ممنون بابت راهنما یی

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
راستش من میخوام ps4 بخرم ولی خوب تحقیق که کردم دیدم تو بعضی از سایتا نوشته بود که سونی گفته عمر ps4 نسبت به ps3 کمتره و بدلیل گرافیک سنگین بازیها نسل بعد زودتر رونمایی میشه ولی اگه تا 2020 باشه که خیلی عالیه . دوستان ممنون بابت راهنما یی
بخر داداش... نگران این چیزا نباش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر