هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
دوستان یه جوونمردی پیدا شه تفاوت ریجن هارو بگه. ریجن 1 و 2 و 3 چه فرقی باهم دارن؟ کدوم بهتره؟
میخوام بخرم ولی داستان ریجنو نمیدونم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان یه جوونمردی پیدا شه تفاوت ریجن هارو بگه. ریجن 1 و 2 و 3 چه فرقی باهم دارن؟ کدوم بهتره؟
میخوام بخرم ولی داستان ریجنو نمیدونم.
فرقی با هم ندارن از نظر امکانات و کیفیت
3-japan توی منو دکمه تایید دایره هست ( فقط تو منو )
موفق باشید

dadynaderi0

کاربر سایت
Mar 14, 2012
56
نام
داوود
از سونی بعیده اینقدر دست خالی بیاد
E3-2015.jpg

hadin

کاربر سایت
Aug 8, 2010
245
نام
محمدهادی
بله دوست عزیز میشه ولی نه اینطور که به اون طرف مورد نظر هم کد رو بدی.
باید اکانت رو شیر کنی.

پس در نتیجه کد پلاسی که وارد میشه و تأیید میشه کد پلاس 12 ماهه است و این کد دیگه تو کنسول یکی دیگه قابل تأیید شدن نیست درسته ؟ دوستان دیگه هم زودتر می دونستند جواب بدن ممنون میشم

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
پس در نتیجه کد پلاسی که وارد میشه و تأیید میشه کد پلاس 12 ماهه است و این کد دیگه تو کنسول یکی دیگه قابل تأیید شدن نیست درسته ؟ دوستان دیگه هم زودتر می دونستند جواب بدن ممنون میشم
کدها کلا یک بار مصرف هست. وقتی واردش کردی دیگه تموم شد رفت D: اگر میشد دوباره وارد کرد که دیگه نیازی به خریده سالانه پلاس نبود !!!!
موفق باشید !

dadynaderi0

کاربر سایت
Mar 14, 2012
56
نام
داوود

داداش کد رو یه بار شما یا هر کس دیگه وارد می کنید بعد اکانتتون رو میدین به اون کسی که میخواید باهاش پلاس رو تقسیم کنید و اونم اکانت رو وارد و primary می کنه و اینطور هر دوی شما میتونید از یک پلاس استفاده کنید.

mosicr7

کاربر سایت
Nov 23, 2012
385
نام
mosi
سلام
دوستان من الان یکی از این اکانتهای دیجیتالی با قابلیت شیر بین 3 نفر خریدم ولی فعلا دیتای بازی هایی که توی اکانته هست رو ندارم
من میخوام اکانت رو به دوستم هم بدم
حالا سوال من اینه با توجه به اینکه دیتای بازی هارو نداریم فعلا نمیتونیم اکانتی که خریداری کردیم رو شیر کنیم؟؟؟چون شنیدم دیتای بازی تو ps4 کپی بشه(دانلود بشه)
و بعد توی سایت سونی و تو ی
قسمت Account بعد قسمت Media And Devices بعد از اونجا Deactive All رو بزنین
؟؟؟
ایا درسته یعنی نمیتونم اکانتو تا دیتا به دستم میرسه بین خودمو دوستم شیر کنم؟؟؟

- - -ویرایش - - -

یه سوال دیگه
چطور میشه پسورد اکانت psn رو تغییر داد؟؟؟

timemachine2029

کاربر سایت
May 18, 2008
543
نام
......................
سلام
من Call of Duty: Advanced Warfare | Day Zero خریدم ریجن All
حالا کدوم اپدیت رو دانلود کنم(این ریجن 1 و 2 که گذاشتید میخوره بش)
بعد برای نصب اپدیت با فلش میشه یا حتما باید با این برنامه انتقالش بدم و نصب کنم؟
بعد کنسول من ریجن 2 ه چه اکانتی براش ثبت کنم ریجن 1...2 کدومش بهتره؟

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
سلام دوستان.
این ده دلاری که سونی داده تاریخ مصرف داره؟یا اشکال نداره هروقت خواستیم خرید کنیم؟
یادمه معمولا این 10 دلار جایزه ها یه تاریخ انقضا داشتن البته برای Redeem کردن بود اگه کد رو تو حسابت Redeem کردی مشکلی نیست و برای همیشه تو حساب می‌مونه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر