هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hrdpc1

کاربر سایت
Oct 28, 2006
207
سلام دوستان یه سوال برای مقابله با خاک که روی کنسول و شیارهای هوای کنسول میگیره چیکار میشه کرد در دراز مدت مشکل پیش میاد؟ راه حلی داره؟ :-s

Mohammad®eza

کاربر سایت
Oct 15, 2006
1,244
آقایون علما
دسته رو با لپ تاپ شارژ کنیم مشکلی براش پیش نمیاد در دراز مدت ؟؟؟ :-/
دوستان من خودم دسته رو دارم با شارژر گوشی Xperia شارژ میکنم خیلی هم راحت و بی دردسر
شارژری که دسته نیاز داره 5 ولت 800 میلی آمپر هستش هر شارژری با این ولت و میلی آمپر به راحتی دسته رو شارژ میکنه
از لپ تاپ هم میشه استفاده کرد ولی به نظرم با شارژر راحت تر باشه. میزنید به برق شارژ که کامل میشه دسته خودش خاموش میشه

SON OF HEAV3N

ESTEGHLAL
کاربر سایت
Oct 31, 2011
1,830
نام
روزبه
بچه ها کسی هست از این روش شرینگ توپ خونه استفاده کنی ؟ چجوریه ؟ یه توضیح میدین ؟ همین که تو پرشین تولز هم بود !

دوست عزیز اینکار همون شریکی خریدند روی ps3اون اقا که داره از لایسنس سونی حرف میزنه چرت میگه این همون روش شریکی خریدند برا ps3,که روی ps4 چند فرق داره که زیاد مهم نیست دو نفری متونید انجام بدید بازی براتون نفری 90 میافته

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,593
سلام دوستان یه سوال برای مقابله با خاک که روی کنسول و شیارهای هوای کنسول میگیره چیکار میشه کرد در دراز مدت مشکل پیش میاد؟ راه حلی داره؟ :-s

گفتیم که برق کنسول رو بکش با گوداستر بی افت به جون گرد و خاکها.

psplayer

کاربر سایت
Mar 24, 2014
55
نام
سروش
دوستان من و دوستم یه بازی با هم شیر کردیم
من بازی رو دانلود کردم حالا اگر اطلاعات اکانت رو بدم.بهش و وارد اکانتم بشه باز هم لازمه که بازی رو دانلود کنه؟

vampirekain

یَـا مَـنً لَهُ الًـعِـزَّةّ و الًـجَمـَالُ
کاربر سایت
Oct 27, 2012
1,122
نام
Uchiha
داداش باندلی هست که توش دوربین باشه با یه بازی فزیکی سیاه باشه قیمتش تقریبا چقدر میوفته

سلام
اگر باشه باندل ژاپن و knack باید باشه و بازی دیجیتالی داره .....
دوربین واسه ی چیته برادر ..... پول الکی نده واسه ی دوربین هنوز بازی زیادی واسش نیومده .....

دوستان من و دوستم یه بازی با هم شیر کردیم
من بازی رو دانلود کردم حالا اگر اطلاعات اکانت رو بدم.بهش و وارد اکانتم بشه باز هم لازمه که بازی رو دانلود کنه؟

بله باید دوبازه خودش دانلود بکنه .....

anna00

کاربر سایت
Oct 25, 2014
75
سلام
اگر باشه باندل ژاپن و knack باید باشه و بازی دیجیتالی داره .....
دوربین واسه ی چیته برادر ..... پول الکی نده واسه ی دوربین هنوز بازی زیادی واسش نیومده .....

بله باید دوبازه خودش دانلود بکنه .....
نه داداش من منظورم رو رده های رجیون 2 اروپا یه مدل شبیه باندل کیلزون که بازی فیزیکی داره ولی میخوام یه دوربین هم توش باشه با اکانت یک ماه پلاس اگه هم بازی ندتشته باشه هم مشگلی نیست ساده باشه رجیون 2 اروپا با دوربین و پلاس رایگان تقریبا قیمتش چقدر میشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر