هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ahmad_reza

کاربر سایت
May 21, 2013
658
نام
ahmad
سلام به همه اساتید یه سوال داشتم ببخشید اگه عجیب بود :"> یکی از دوستانم شدیدا تاکید داره که بازیهای ps4 رو بدون داشتن دیسک اصلیش بدون هیچ مشکلی فقط به صورت یه فایل که روی هاردش کپی میکنه بازی میکنه من میخواستم بدونم اصلا چنین چیزی امکان داره چون من کنسول ندارم امکان تست ندارم ممنون میشم منو راهنمایی کنید با تشکر@};-
دوست عزیز روش گیم سرینگ هست و توصیه نمیشه بازی رو دیجاتلی میخرن و رویه 3 کنسول پریماری میکنن که احتیاج به دیسک نیست ولی احتمال بن هست در ابدیت هایه بعدی

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
چنین چیزی وجود نداره. اگه میشد با کپی کردن بازی و بدون نیاز به دیسک اصلی بازی رو اجرا کرد که کنسول هک شده به حساب میومد. دوستت هم خالی بسته، جدی نگیر.

تنها راه اجرای بازی بدون دیسک، خرید نسخه دیجیتالی بازی هست.
میشه داداش.از روش گیم شیرینگ.

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
دوست عزیز روش گیم سرینگ هست و توصیه نمیشه بازی رو دیجاتلی میخرن و رویه 3 کنسول پریماری میکنن که احتیاج به دیسک نیست ولی احتمال بن هست در ابدیت هایه بعدی
چرا بن؟ قابلیت خود سونیه.

راهکاری برای حفاظت از آنالوگ دسته !
http://s5.picofile.com/file/8141956600/2404399_000_0078.jpg
ایول! مال هدفون هست. آره؟

Last edited by a moderator:

Darvag

کاربر سایت
Jun 19, 2013
253
سلام میشه راهنمایی کنید برای خرید ps4 کدوم ریجن بهتره و یه توضیع دربارش بدین و این که شما بین بازی های انحصاری که برای ps4 اومده کدوم رو هم از نظر داستانی و انلاین توصیه میکنین ازتون خواهش میکنم راهنمایی کنید

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
سلام.دوستان 1.اگه بازی کارکرده بخریم بعدش با همون قیمتی که خریدیم میشه فروخت یا کمتر میشه مثلا چقدر؟2.مغازه ها بازیرو ازمون چند میخرن اصلا خرید دارن یا فقط بعضیارو میخرن؟3.برای تعویض با مغازه چقدر ازمون سر میگیرن بازم اضلا همه بازیارو تعویض میکنن یا میگن بعضیارو؟4.وقتی بازیو با مغازه تعویض میکنی دیگه بازی من میشه برای اون اونی هم که به من میده میشه برای من یا باید چند وقت دیگه برش گردونم بازیو؟ممنون.

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سلام میشه راهنمایی کنید برای خرید ps4 کدوم ریجن بهتره و یه توضیع دربارش بدین و این که شما بین بازی های انحصاری که برای ps4 اومده کدوم رو هم از نظر داستانی و انلاین توصیه میکنین ازتون خواهش میکنم راهنمایی کنید
ریجن ها فرقی ندارن، از بین انحصاری ها هم The last of us و Infamous باحال هستن همچنین کیلزون گرافیک نسل بعدی خوبی داره.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
بقرعان ٢٠ درصد سوالاي اينجا در مورد همين ريجنه كه بگم هيچ فرقي ندارن..... فقط ريجن ٢ ژاپن و ريجن ٣ دكمه x,o شون فرق داره.... اون هم فقط توي منو!!
٢٠١٣ ها خرابيهاشون كمي بيشتر بوده و حدالامكان ٢٠١٤ و با مهلت تست بخر
بين انحصاري ها هم قطعا در گزينه اول last of us بهترينه هم در مولتي و هم در سينگل
بعد infamous ss هم سينگل عالي داره ولي مولتي نداره...
كيلزون هم سينگلش خوبه...( نيمه اولش عاليه ولي بعد خسته كننده و مسخره ميشه) ... مولتيش هم عاديه و خوبه
البته بهترين مولتي منتشر شده تا الانبراي اين كنسول قطعا بتل٤ هست.... دستيني هم عاليه مث اينكه

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
سلام.دوستان 1.اگه بازی کارکرده بخریم بعدش با همون قیمتی که خریدیم میشه فروخت یا کمتر میشه مثلا چقدر؟2.مغازه ها بازیرو ازمون چند میخرن اصلا خرید دارن یا فقط بعضیارو میخرن؟3.برای تعویض با مغازه چقدر ازمون سر میگیرن بازم اضلا همه بازیارو تعویض میکنن یا میگن بعضیارو؟4.وقتی بازیو با مغازه تعویض میکنی دیگه بازی من میشه برای اون اونی هم که به من میده میشه برای من یا باید چند وقت دیگه برش گردونم بازیو؟ممنون.
درکل باید بگم. بازیا رو با قیمت کمتر مثلا بیست تومن میتونی بفروشی. بعضی از مغازه ها بازی تعویض میکنن نه همه. ولی هر بازی ای رو میشه تعویض کرد با یکی دیگه اما باید بسته به تفاوت قیمت بازی ها سر بدی. شیوه تعویض هم تو شهر ما اینطوریه که اول ۲۰۰ تومن میدی بازیو میگیری و بعد نسبت به قیمت بازی سر میدی و بازی رو تعویض میکنی هروقتم نخواستی دیگه بازی رو پس نمیدی و برای خودت نگه میداری. البته بعضی از مغازه ها به صورت زمانی اینکارو میکنن مثلا اگه یه هفته بازیو سر بگیری۲۰ تومن، دو هفته ۴۰ تومن و.... سر میگیرن.
پاینده باشید

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
زاستش نفهمیدم چی شد این تعویض بازیا.الان بر فرض من یه بازی کارکرده از مغازه میخرم مثلا 150 تومن.میرم بازیو تموم میکنم میرم بازم مغازه اینو میدم یه بازی دیگه میگیرم 20 30 تومنم سر میدم.اینطوری هست روشش یا نه؟به نظرتون اینطوری تعویض کنم بهتره یا بخرم بهدش بفروشم یه چی روش بزارم برم یا کارکرده دیگه بگیرم؟ممنون.

farhang113

کاربر سایت
Sep 18, 2014
10
صبح زود بلند شدم چون سرعت من اون موقع خیلی عالیه در حدی که ویدیو از یوتیوب با فرمت 480p بدون گیر کردن نگاه میکنم. بعلاوه پینگ من 15 بود. گفتم یه تستی بزنم دیدم اکی شد.البته بگم همه راههای قبلی که گفته بودن رفته بودم. اما این سری خیلی عادی با وای فای بدون ف ی ل تر شکن رفتم ساین شد.

اینترنتت چی هست؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر