هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

معمولا چقد میشه رو استند بای باشه ps?!
بعد از 3-4 ماه که هنوز مشکلی برام پیش نیومده. ولی نه که دوستان خیلی حساسن به کنسول و ترس برشون میداره، همون 1 ساعت ییشتر نذارید که خیالتون راحت باشه.

آخرین ویرایش:
زاستش نفهمیدم چی شد این تعویض بازیا.الان بر فرض من یه بازی کارکرده از مغازه میخرم مثلا 150 تومن.میرم بازیو تموم میکنم میرم بازم مغازه اینو میدم یه بازی دیگه میگیرم 20 30 تومنم سر میدم.اینطوری هست روشش یا نه؟به نظرتون اینطوری تعویض کنم بهتره یا بخرم بهدش بفروشم یه چی روش بزارم برم یا کارکرده دیگه بگیرم؟ممنون.

منظورم مثلا 1 تا 7 صبح بزاری برا دانلود مشکلی نداره ?!
عزیزم من دارم بهت میگم دستگاه من چند ماهه رو استند بایه! داری میگی 6 ساعت بذاری فقط؟!
دیگه زیادی حساس شدید به این کنسول! :دی بابا من وقتی بازی میکردم یه ضرب 12 ساعت نشستم پای PS4 بعد صحبت از گذاشتنش 6 ساعت تو استند بای میکنید؟ :|

زاستش نفهمیدم چی شد این تعویض بازیا.الان بر فرض من یه بازی کارکرده از مغازه میخرم مثلا 150 تومن.میرم بازیو تموم میکنم میرم بازم مغازه اینو میدم یه بازی دیگه میگیرم 20 30 تومنم سر میدم.اینطوری هست روشش یا نه؟به نظرتون اینطوری تعویض کنم بهتره یا بخرم بهدش بفروشم یه چی روش بزارم برم یا کارکرده دیگه بگیرم؟ممنون.
اگه بخوای به فروشنده بفروشی اره اینطوری هست
ولی اگه به به شخص بفروشی میتونی همون فیمتی که گرفتی بفروشی و ضرر نکنی
البته دردسرش بیشتره

- - -ویرایش - - -

عزیزم من دارم بهت میگم دستگاه من چند ماهه رو استند بایه! داری میگی 6 ساعت بذاری فقط؟!
دیگه زیادی حساس شدید به این کنسول! :دی بابا من وقتی بازی میکردم یه ضرب 12 ساعت نشستم پای PS4 بعد صحبت از گذاشتنش 6 ساعت تو استند بای میکنید؟ :|
دادا دستگاه بعد یه مدت میپوکه مواظب باش :D
چون جریان برق تو دسنگاه هست از سلامت قطعات کم میکنه

اگه بخوای به فروشنده بفروشی اره اینطوری هست
ولی اگه به به شخص بفروشی میتونی همون فیمتی که گرفتی بفروشی و ضرر نکنی
البته دردسرش بیشتره

- - -ویرایش - - -

دادا دستگاه بعد یه مدت میپوکه مواظب باش :D
چون جریان برق تو دسنگاه هست از سلامت قطعات کم میکنه
کم کنه آقا. گورباباش! اگه قرار باشه واسه یه چیز پول بدیم اینقدر هم مواظبش باشیم (دقت کنید که نمیگم نسبت بهش بد نگهداریم) که یه وقت اتفاقی نیوفته واسش که لذت نمیمونه واسه آدم. خیلی هم حیاتی باشه بازی کردنش، خراب شد یکی دیگه میگیریم. حالا به جز این، تو همین تاپیک من انواع و اقسام افراد رو دیدم که میگن اینجوری بکنیم نکنه مشکل داشته باشه، فریم ویر جدید بریزیم نکنه خراب بشه و هزارجور حرف دیگه. در کل سخت نگیرید. یه وسیلس دیگه.

کم کنه آقا. گورباباش! اگه قرار باشه واسه یه چیز پول بدیم اینقدر هم مواظبش باشیم (دقت کنید که نمیگم نسبت بهش بد نگهداریم) که یه وقت اتفاقی نیوفته واسش که لذت نمیمونه واسه آدم. خیلی هم حیاتی باشه بازی کردنش، خراب شد یکی دیگه میگیریم. حالا به جز این، تو همین تاپیک من انواع و اقسام افراد رو دیدم که میگن اینجوری بکنیم نکنه مشکل داشته باشه، فریم ویر جدید بریزیم نکنه خراب بشه و هزارجور حرف دیگه. در کل سخت نگیرید. یه وسیلس دیگه.
دادا شما توانایش رو داری کنسول خراب شد یکی دیگه بگیری
ولی شاید یه کسی هم باشه که اوضاع خوبی نداشته باشه و باید مراقب باشه
ولی بشخصه خیلی ps4 رم رو دوست دارم و دلم نمیاد یه خط هم روش بیوفته :D

دادا شما توانایش رو داری کنسول خراب شد یکی دیگه بگیری
ولی شاید یه کسی هم باشه که اوضاع خوبی نداشته باشه و باید مراقب باشه
ولی بشخصه خیلی ps4 رم رو دوست دارم و دلم نمیاد یه خط هم روش بیوفته :D
من همچین حرفی در مورد وضع مالی و... منظورم نبود. میگم که برای یه وسیله دارید بیش از حد وسواسی میشید! :دی گرچه خب اگه یکی از حساس بودن روی وسایلش لذت میبره بحث دیگه ایه. اینکه تبدیل به نگرانی بشه (که همینجا هم کلی از نفرات با همین تفکر هستن.) بحثیه که اشتباهه به نظرم.

من همچین حرفی در مورد وضع مالی و... منظورم نبود. میگم که برای یه وسیله دارید بیش از حد وسواسی میشید! :دی گرچه خب اگه یکی از حساس بودن روی وسایلش لذت میبره بحث دیگه ایه. اینکه تبدیل به نگرانی بشه (که همینجا هم کلی از نفرات با همین تفکر هستن.) بحثیه که اشتباهه به نظرم.
نه دادا من خودم وسواس ندارم اینقدر که موبایل رو از 5 متری پرت میکنم رو تخت بجاش میخوره تو دیوار :دی :))
ولی درکل دوست هم ندارم وسایلم داغون بشن :دی

دوستانی که خودشون پلی4 دارن میشه هر کدوم بگین برای بازیاش از کدوم روش استفاده میکنید؟اجاره یا تعویض با دوستان یا مغازه یا خرید فروش؟ممنون.

دوستانی که خودشون پلی4 دارن میشه هر کدوم بگین برای بازیاش از کدوم روش استفاده میکنید؟اجاره یا تعویض با دوستان یا مغازه یا خرید فروش؟ممنون.

به نظرم و خوده منم همینطوری ام بازی هایی مثل یستینی Cod battle با بازی هایی که قدی میان تعویض میکنم با میخرم ولی بازی هایی که سینگل فقط دارن اجاره میکنم

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or