هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
بنظرتون PS4 حالت عمودیش بهتر هست یا افقی؟
از نظر هوادهی و اینجور چیزا
هیچ advantage توی این دو مورد نیست
اگر میخوای ایستاده بزاری باید پایه بخری فقط ...
موفق باشی ...

ماله من 60 هستش س خوبه

- - -ویرایش - - -

دوستان میگم بازی ps4 با ps3 فرقی دارن یا فقط گرافیک فرق میکنه مرحله جدید اضاف میشه
میشه بگین چجوری هستش
از نظره content بستگی به سازنده داره . ممکنه بعضی موقه یه مرحله یا ایتم انحصاری بزارن که معمولا شامله نسخه 3 هم میشه مثل wd - d3 - ac اینا ... اما کلا بستگی به ناشر اینا داره.

Urch

کاربر سایت
Apr 11, 2014
50
نام
M A H D I
هیچ advantage توی این دو مورد نیست
اگر میخوای ایستاده بزاری باید پایه بخری فقط ...
موفق باشی ...

از نظره content بستگی به سازنده داره . ممکنه بعضی موقه یه مرحله یا ایتم انحصاری بزارن که معمولا شامله نسخه 3 هم میشه مثل wd - d3 - ac اینا ... اما کلا بستگی به ناشر اینا داره.

Advantage = مزیت
Content = محتوا
: ))

mosolim

عضو جدید
Jul 15, 2009
71
نام
مسلم
چی کار کردی حل شد؟ واسه من هنوز حل نشد

صبح زود بلند شدم چون سرعت من اون موقع خیلی عالیه در حدی که ویدیو از یوتیوب با فرمت 480p بدون گیر کردن نگاه میکنم. بعلاوه پینگ من 15 بود. گفتم یه تستی بزنم دیدم اکی شد.البته بگم همه راههای قبلی که گفته بودن رفته بودم. اما این سری خیلی عادی با وای فای بدون ف ی ل تر شکن رفتم ساین شد.

evilwhitin

کاربر سایت
Sep 15, 2014
221
سلام.دوستان 1.اگه بازی کارکرده بخریم بعدش با همون قیمتی که خریدیم میشه فروخت یا کمتر میشه مثلا چقدر؟2.مغازه ها بازیرو ازمون چند میخرن اصلا خرید دارن یا فقط بعضیارو میخرن؟3.برای تعویض با مغازه چقدر ازمون سر میگیرن بازم اضلا همه بازیارو تعویض میکنن یا میگن بعضیارو؟4.وقتی بازیو با مغازه تعویض میکنی دیگه بازی من میشه برای اون اونی هم که به من میده میشه برای من یا باید چند وقت دیگه برش گردونم بازیو؟ممنون.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
Advantage = مزیت
Content = محتوا
: ))
Exactly
:d

سلام دوستان بهترین بازی ها الان برای خرید چی هستند
ققط برای انلاین ؟
Destiny هست البته اگه خوشت میاد ..
Diablo هست که هم solo و coop خوبه ... pvp نداره ( داری ولی جدی نیست )
نهایتا BF4 هست

برای اینده Driveclub هست ...
Fifa 15 هم که هست
COD هم میاد.

Hamidstudio

کاربر سایت
Mar 29, 2008
2
سلام به همه اساتید یه سوال داشتم ببخشید اگه عجیب بود :"> یکی از دوستانم شدیدا تاکید داره که بازیهای ps4 رو بدون داشتن دیسک اصلیش بدون هیچ مشکلی فقط به صورت یه فایل که روی هاردش کپی میکنه بازی میکنه من میخواستم بدونم اصلا چنین چیزی امکان داره چون من کنسول ندارم امکان تست ندارم ممنون میشم منو راهنمایی کنید با تشکر@};-

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,292
نام
Afshin
سلام به همه اساتید یه سوال داشتم ببخشید اگه عجیب بود :"> یکی از دوستانم شدیدا تاکید داره که بازیهای ps4 رو بدون داشتن دیسک اصلیش بدون هیچ مشکلی فقط به صورت یه فایل که روی هاردش کپی میکنه بازی میکنه من میخواستم بدونم اصلا چنین چیزی امکان داره چون من کنسول ندارم امکان تست ندارم ممنون میشم منو راهنمایی کنید با تشکر@};-

چنین چیزی وجود نداره. اگه میشد با کپی کردن بازی و بدون نیاز به دیسک اصلی بازی رو اجرا کرد که کنسول هک شده به حساب میومد. دوستت هم خالی بسته، جدی نگیر.

تنها راه اجرای بازی بدون دیسک، خرید نسخه دیجیتالی بازی هست.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر