هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

قتل جوان آمریکایی به دست یک دختر 16 ساله بخاطر PS4
6197edadcc6982c134f2e851bcdd37f2.jpg

http://farnet.ir/1393/06/72967/report-girl-shoots-man-for-his-ps4-while-her-baby-watc/
SONY XPERIA Z2

سلام دوستان دستگاه من حدود 3 4 ماه هست داره خاک می خوره موندم بفروشمش یا نگهش دارم بلکه بازی ها ارزون تر شه یا هکشه چند تا سوال داشتم
1- قیمت بازی ها الانم هنوز نجومی هست
2- دستگام هم سالم هست هم تمیز چند می خرن
3- دو تا بازی ac و کلیزون دارم چند می خرن
میشه بیشتر توضیح بدید و دقیقتر بگید

سلام دوستان دستگاه من حدود 3 4 ماه هست داره خاک می خوره موندم بفروشمش یا نگهش دارم بلکه بازی ها ارزون تر شه یا هکشه چند تا سوال داشتم
1- قیمت بازی ها الانم هنوز نجومی هست
2- دستگام هم سالم هست هم تمیز چند می خرن
3- دو تا بازی ac و کلیزون دارم چند می خرن
چند سال اول هک نمیشه، قیمت بازی هم قبول دارم زیاده ولی هم میشه تعویض کرد هم کرایه
مثلا بازی خودت رو 100 بفروش و یه دست دوم حدود 130 بخر

سلام !
یه سوال دارم ! من اکانتم پلاس داره الان اکانتم رو از پریمری دی اکتیو کردم و ایمیل و پسورد رو دادم به دوستم و اکانت منو اونجا فعال کرد و زده که Primary بشه !
حالا وقتی با اکانت خودش میخواد بازی برای پلاس Free رو دانلود کنه میگه باید پلاس باشی ! در صورتی که انلاین بازی میکنیم باهم ! چیه قضیه؟

????? کسی نیست؟

اها.پس نمیشه از همون اول فایل سیو رو در فلش ساخت؟مثل xbox360 نیست؟چه بد
فقط میشه از 4 کپی کرد به فلش و بعد دوباره بازگردونند به 4 . هر save هم فقط روی همون پرفایل کار میکنه .

????? کسی نیست؟
primary کردنه اکانتی که plus داره باعث نمیشه همه اکانتها پلاس دار بشن. فقط دیگر اکانتها میتونن از انلاین استفاده کنن و از بازیهای دانلود شده اکانت primary .
اگر میخواد از اکانته خودش بازیهای پلاس رو دانلود کنه باید برای اکانته خودش پلاس بخره.

سلام دوستان

اگه یدونه اکانتی که پلاس و بازی دیجیتالی داره رو 2 تا دستگاه اکتیو بکنن، هر 2 نفر میتونن بازی های فری پلاس و بازی های دیجیتالی رو اجرا کنن؟؟ ( مثلا Driveclub رو دانلود کنیم بعد آپگرید کنیم به ورژن اصلی، هر 2 نفر میتونن بازی بکنن؟؟ )

- - -ویرایش - - -

واسه بازی انلاین ps4 باید پینگت چنده باشه و چه سرعتی میشه وصل شد

پینگ زیر 200 یا 180 خوبه. من پینگ 120-90 دارم و راحت بازی میکنم. سرعت هم هر چقدر بیشتر بهتر :d ( من با سرعت 30 کیلوبایت بازی میکنم و مشکل خاصی ندارم )

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or