هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

hadi_foshist

کاربر سایت
Nov 1, 2011
496
نام
هادی
دوستانی که خودشون پلی4 دارن میشه هر کدوم بگین برای بازیاش از کدوم روش استفاده میکنید؟اجاره یا تعویض با دوستان یا مغازه یا خرید فروش؟ممنون.

به نظرم و خوده منم همینطوری ام بازی هایی مثل یستینی Cod battle با بازی هایی که قدی میان تعویض میکنم با میخرم ولی بازی هایی که سینگل فقط دارن اجاره میکنم

tena1

کاربر سایت
Aug 19, 2014
234
نام
Alirez-a
دوستانی که خودشون پلی4 دارن میشه هر کدوم بگین برای بازیاش از کدوم روش استفاده میکنید؟اجاره یا تعویض با دوستان یا مغازه یا خرید فروش؟ممنون.
از روش گیم شیرینگ:)
خیلی هم عالی

کسایی که تونستن ساین این بشن بگن با کدوم نت رفتن؟
کسی هست با مخابرات مشکلش رو حل شده باشه؟
من از مخابرات استفاده میکنم
ولی تو قم زیر یک میگ نیست نمیدونم از کجا اوردی؟!
در کل با اون نت ۲۵۶ همش به مشکل میخوری

Last edited by a moderator:

tena1

کاربر سایت
Aug 19, 2014
234
نام
Alirez-a
زاستش نفهمیدم چی شد این تعویض بازیا.الان بر فرض من یه بازی کارکرده از مغازه میخرم مثلا 150 تومن.میرم بازیو تموم میکنم میرم بازم مغازه اینو میدم یه بازی دیگه میگیرم 20 30 تومنم سر میدم.اینطوری هست روشش یا نه؟به نظرتون اینطوری تعویض کنم بهتره یا بخرم بهدش بفروشم یه چی روش بزارم برم یا کارکرده دیگه بگیرم؟ممنون.
خب اخه هر مغازه ای روش خودشو داره!
شما وقتی یه بازی میگیری که افت قیمتشو کرده دیگه پایین تر از اون نمیفروشیش که !
راه های تعویض هم زیاده ( مخصوصا اگه تو تهران نباشی)

tena1

کاربر سایت
Aug 19, 2014
234
نام
Alirez-a
حالا دوستان برای منی که اهله مولتی بازی نیستم فقط سینگل بازی میکنم کدوم روش بهتره؟خرید و فروش اجاره تعویض؟ممنون
هر جور که حساب کنی باید ۳۰ ۴۰ تومن سر هر بازی پول بدی که با این اختلاف هیچ فرقی ندارن!

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
فکر کنم دوربین روی همه کنسول ها هست. :| :| :| ولی آخه از اون طرف گفتن DS4 کار Move رو انجام نمیده !
کلاً هر خبری از PS4 میشنوم به شدت مثبت و عالی هست و روز به روز خبرهای بهتری داره ازش میاد ، فقط این وسط دوربین و چراغ روی کنترلر بیخود هستن و فقط یه هزینه اضافی به کنسول تحمیل میکنن.
کنترلر رو معمولی میساختن و دوربین رو هم مثل EyeToy و PSEye جداگانه میفروختن که هر کی از این چیزا دوست داره ، خودش پول بده بخره ! :D
دستتو روی چراغ نگه داری ارور میده و میگه لطفا دسته رو مقابل دوربین نگه دارین. ارتباطش با دوربینه/ اما کلا چیز به درد بخوری نیست، بعضی وقتا شبا که میخوام بازی کنم نور دسته تو صفحه tv میفته یا اینکه انقد روشنه که جلب توجه میکنه بچم همش میخواد بخوردش:))

آخرین ویرایش:

HRD HIRAD

کاربر سایت
Sep 28, 2010
184
دوستان یه سئوال داشتم:
اینکه من تا دیسک Fifa رو گذاشتم تو دستگاه شروع به اینستال کرد (نخندین من اولین باره PS4 بازی میکنم) مثل ایکس باکس گزینه هاینستال نداشت و اینکه چرا اینقدر سریع نصب شد تو 360 فنا میداد نصب شه این طبیعیه ؟

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان یه سئوال داشتم:
اینکه من تا دیسک Fifa رو گذاشتم تو دستگاه شروع به اینستال کرد (نخندین من اولین باره PS4 بازی میکنم) مثل ایکس باکس گزینه هاینستال نداشت و اینکه چرا اینقدر سریع نصب شد تو 360 فنا میداد نصب شه این طبیعیه ؟

نصب بازی های ps4 زیاد طول نمیکشه فوق فوقش 3 دقیقه باشه. ( البته تا جایی که من دیدم ).طبیعیه نگران نباشید . کلا با 360 فرق داره

بجای uninstall گزینه delete داره که باید تو همون صفحه اصلی روی بازی برید و دمکه option رو بزنید تا بتونید پاکش کنید ( از قسمت settings هم میشه پاک کرد.فرقی نداره )

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
دوستان یه سئوال داشتم:

بازی رو که میزاری ، نصب اولیه بازی سریع انجام میشه تا بتونی بری داخل بازی
و همینجوری که داری بازی میکنی ، بقیه نصب رو انجام میده که 20 - 30 دقیقه طول میکشه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر