هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

stevejobs

کاربر سایت
Nov 29, 2011
582
نام
فرشاد
سلام دوستان من یه ساعت دیگه دارم میرم ps4 رو بگیرم لطفا کمک کنید که بازیب باهاش به جز the last of us و واچ داگز چی بگیرم که هم راحت بفروشمش و ردش کنم هم اینکه بازیه خوبی باشه

مثلا ولفانشتین ایفاموس و...چی بگیرم؟راحت ردش کنم و خواهان داشته باشه

همش فکر فروختنش نباش! با 10-20 تومن ضرر بالاخره ردش میکنی میره ولی چیزی که میمونه یه تجربه خوب از بازیه که خریدی و پول دادی بابتش! پس فکر خودتم باش!
آکبند نخر دست دووم بخر.گرونم نخر بچه های همینجا منصف ترند!دیدی گرون میده نخر
بازیهایی مثل کیلزون-اینفیموس اینا چون همون اول که اومد و انحصاری بود خیلیا خواهانش شدن و یه جوررایی بازار اشباع شده از این بازیا و حتی کیلزون دست دو 110 هم هست!
بازی ای بخر که کمتر موجود باشه.
در نهایت تعویض میکنی یه مقدار اضافه میدی عنوان دیگه ای تجربه میکنی;)
در ضمن مبارکت باشه
مهلت تست فراموش نشه

jjavad75

کاربر سایت
Apr 5, 2012
135
نام
جواد
سلام دوستان
من سه روزه ps4 خریدم
روز اول خیلی بی سر و صدا کار کرد اما از روز دوم فنش روشن میشه و کمی صدا میده و بدنش هم یه کمی داغ میشه از پشت دستگاه هم باد گرم بیرون میاد
این مشکله ؟؟؟؟
یا من حساس شدم؟

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
سلام دوستان
من سه روزه ps4 خریدم
روز اول خیلی بی سر و صدا کار کرد اما از روز دوم فنش روشن میشه و کمی صدا میده و بدنش هم یه کمی داغ میشه از پشت دستگاه هم باد گرم بیرون میاد
این مشکله ؟؟؟؟
یا من حساس شدم؟
گزینه ی دو :d

M ξ λ δ ζ

کاربر سایت
Feb 11, 2011
6,215
نام
مهدی
سلام دوستان
من سه روزه ps4 خریدم
این مشکله ؟؟؟؟
یا من حساس شدم؟

بابا این زبون بسته پس از کجا گرما رو بده بیرون ، اون شیار های دور کنسول واس خوشگلیه ؟!
چرا انقد حساسید شما ؟!
الان اسمارت فون ها ، دست آدمو میسوزونن انقد که داغ میکنن
این سیستم با این بار پردازشی نمیخوایید داغ کنه ؟!
اگه باد سرد داد بیرون باید نگران بود !

ssma

کاربر سایت
Sep 18, 2010
167
امروز از پاساژ لباف آمار گرفتم برای خرید ps4 یارو می گفت این اختلاف قیمت کنسول ها به خاطر اینه که جنس دسته هاش تو بار های مختلف متفاوته و قیمت دسته از 220 تومن دسته داریم تا 280 تومن. خودش می گفت ریجن 1 از 1470 داره تا 1600 خرده ای. بعدم که میشه باندل که گرون تره! می گفت 1550 خوبه اگه بخوام بخرم. دستگاهاش گارانتی هم داشت.
این ادعاش راجع به تفاوت دسته ها چقدر صحت داره؟
من تا به حال فکر می کرم کنسول های هر ریجنی فرقشون فقط تو تاریخ تولید و بقیه لوازمش یکسانه!

mehran maker

کاربر سایت
May 29, 2013
755
نام
مهران
درود
یه سوال , بنده با پلی 4 بازی میکنم بعضی وقتها در حد 1 ثانیه صداش قطع میشه مشکلی داره کابلش؟ یا در شما هم مشکل دارید یا مربوط به کابل نیست مربوط به سنگینی کنسول هستش؟

Parsa.e

کاربر سایت
Sep 5, 2013
618
نام
Parsa
امروز از پاساژ لباف آمار گرفتم برای خرید ps4 یارو می گفت این اختلاف قیمت کنسول ها به خاطر اینه که جنس دسته هاش تو بار های مختلف متفاوته و قیمت دسته از 220 تومن دسته داریم تا 280 تومن. خودش می گفت ریجن 1 از 1470 داره تا 1600 خرده ای. بعدم که میشه باندل که گرون تره! می گفت 1550 خوبه اگه بخوام بخرم. دستگاهاش گارانتی هم داشت.
این ادعاش راجع به تفاوت دسته ها چقدر صحت داره؟
من تا به حال فکر می کرم کنسول های هر ریجنی فرقشون فقط تو تاریخ تولید و بقیه لوازمش یکسانه!
چرت میگه هنوز دسته فیک نیومده بعد میگه جنسش فرق میکنه ،؟؟ جنس همه ی دسته ها یکیه

NimA1375

کاربر سایت
Jan 23, 2012
241
نام
نيما
درود
یه سوال , بنده با پلی 4 بازی میکنم بعضی وقتها در حد 1 ثانیه صداش قطع میشه مشکلی داره کابلش؟ یا در شما هم مشکل دارید یا مربوط به کابل نیست مربوط به سنگینی کنسول هستش؟

من هم گاهي اوقات همچين مشكلي دارم

malek911

کاربر سایت
Aug 22, 2007
5,886
نام
malek
سلام دوستان من یه ساعت دیگه دارم میرم ps4 رو بگیرم لطفا کمک کنید که بازیب باهاش به جز the last of us و واچ داگز چی بگیرم که هم راحت بفروشمش و ردش کنم هم اینکه بازیه خوبی باشه

مثلا ولفانشتین ایفاموس و...چی بگیرم؟راحت ردش کنم و خواهان داشته باشه

همون tlou رو بگیری کافیه.حالا خواستی آنلاین بزنی bf4 هم گرفتی مشکلی نداره.بقیه گیمها رو هم اگه الان مفتی به من بدن که بازیشون بکنم در کمال احترام این پیشنهاد سخاوتمندانشون رو رد میکنم:d

سلام دوستان
من سه روزه ps4 خریدم
این مشکله ؟؟؟؟
یا من حساس شدم؟

میگم انتظار که نداشتی باد سرد بیاد :d
این روزا از کولر گازی هم باد گرم میاد بیرون ps4 که جای خود داره

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر