هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

mgs2013

کاربر سایت
May 12, 2013
839
ببین پسرجان
من خودمم کاسبم.
یه چرخی تو تهران یا شهرستانهای دیگه بزن، بگو من برای مشهد جنس میخوام یکمی شو میخوام چک بدم.
ببین چه رفتاری باهات میکنن.
حرف تو دهان مبارک خیس کن بعدا بیان کن.
این کاسبی نیست،دزدیه.
هیچ جای دنیا هم اینجوری نیست.

SONY XPERIA Z2

البته اگه ضامن معتمد و معتبر شناخته شده نباشه هر جای ایران بری چک قبول نمیکنن . چرا اگه خرید نقدی ازش داشته باشی و مشتری دائمش باشی بله چک میگیرن .

هر جای ایران بری آدم خوبو بد پیدا میشه . کاسبی که از لحاظ سوادو فرهنگ پخته باشه هر جا که باشه محترمه . کاری به کسبه دیگه ندارم فقط تو بازار گیمو صوتی تصویری رو میگم . متاسفانه مشتری مداری و احترام به حقوق مشتری برای کسبه سعدی یه چیز بیگانه ایه . اگه چیزی خراب باشه از این کارتن میکننش تو اون کارتن !! اثلا هم براشون حلالو حروم اهمیتی نداره . از بس که انجام دادن براشون عادیه .

پی اس4

کاربر سایت
Sep 28, 2013
494
نام
مهدی
منم مشهدم
بازی چی داری؟
اول خیابون سعدی یه مغازه به اسم وحید هست من کنسولم رو از اونجا به همراه یه بازی SNIPER ELITE3 خریدم
فقط می خوام بگم که سمت این مغازه نری بهتره چرا؟چون:
بازی SNIPER رو 230 بهم فروخت این 1 دوما امروز زنگ زدم بهش میگم بخوام اینو با the last pof us پلمپ عوض کنم چقد باید سر بدم میگه 170!!!!!!!=))=))
خلاصه تا نیم ساعت دل درد بودم.....:d
تازه وقتی می خواستم کنسول بخرم یه مغازه x360 ها رو دستش باد کرده بود می گفت ps4 سه تا بازی بیشتر نداره ارزش نداره بخری بیا x360 ببر!!!!=))
تو سعدی فک نمی کنم مغازه با انصاف باشه اصلا.....(فکر کردن مردم بلا نسبت خرن)

سلام اره وحید گرون فروشه خودم دو سه سال پیش یک دونه ps2 از اونجا خریدم بعدا فهمیدم 40 50 تومن سرم کلاه رفته پی اس4 رو چندخریدی رجین چنده من 1700 از پاساژ بهزاد خریدم اسم مغازش یادم نیست و دستگاه رجین2 ژاپنه بازی هم فعلا فقط کلیزون و اساسین در ضمن من الان مشهد نیستم

rezabbb

کاربر سایت
Jul 1, 2014
221
برو خداتو شکر کن کنسولت سالمه
شاید باور نکنید مهلت تست هم نداد
اما چون ریجن 2 ژاپن خریدم ازش تا الان هم مشکلی نداشته

- - -ویرایش - - -

سلام اره وحید گرون فروشه خودم دو سه سال پیش یک دونه ps2 از اونجا خریدم بعدا فهمیدم 40 50 تومن سرم کلاه رفته پی اس4 رو چندخریدی رجین چنده من 1700 از پاساژ بهزاد خریدم اسم مغازش یادم نیست و دستگاه رجین2 ژاپنه بازی هم فعلا فقط کلیزون و اساسین در ضمن من الان مشهد نیستم
ریجن 2 ژاپن به قیمت 1500000 تومن
کیلزون رو چند میفروشی؟
اساسین رو با sniper تعویض میکنی؟

آخرین ویرایش:

farid77

کاربر سایت
Sep 26, 2011
61
نام
فريد
دوستان من كنسولم ريجن استرالياست كابل برقش به ما نمي خوره دو شاخ زاويه دار هست مي خواستم بدونم يه تبديل سر براش بخرم كافيه يا بايد ادابتور ي چيزي بگيرم لطفا سريع جواب بديد عجله دارم

ashk@n

کاربر سایت
Jul 7, 2011
872
نام
Ashkan
دوستان من كنسولم ريجن استرالياست كابل برقش به ما نمي خوره دو شاخ زاويه دار هست مي خواستم بدونم يه تبديل سر براش بخرم كافيه يا بايد ادابتور ي چيزي بگيرم لطفا سريع جواب بديد عجله دارم

یک تبدیل سر براش کافی است . نیازی به ادابتور نداره

saman76

کاربر سایت
Jan 20, 2014
257
نام
سامان
سلام عیدتون مبارک من جدیدا ps4 من مشکل کندی داره تو بازیم انگار کارت گرافیکش ضعیف هست چی کار کنم با ریبولت درست می شه تو رو خدا جواب بدید ؟ چه جوری ریبولت می کنند؟ با ریبولت دوباره باید اپدیت ps4 رو تو usb ریخت؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,374
نام
بابک
سلام عیدتون مبارک من جدیدا ps4 من مشکل کندی داره تو بازیم انگار کارت گرافیکش ضعیف هست چی کار کنم با ریبولت درست می شه تو رو خدا جواب بدید ؟ چه جوری ریبولت می کنند؟ با ریبولت دوباره باید اپدیت ps4 رو تو usb ریخت؟
سلام. منظورت افت فریم تو بازی؟

mohammadavril

کاربر سایت
Jun 27, 2006
23
نام
محمد رضا
سلام به دوستام من با یکی از دوستانم بازی the last of us خریداری کردیم و دانلود هم کردم اما متاسفانه تو اکانت اصلی من فعال نمیشه و فقط رو همون اکانت فرعی باز میشه که ساختیم و مشکله دیکه هست تو اکانت فرعی برای من گزینه active primery ps4 وجود نداره ولی برای دوستم این گزینه هست لطفا راهنمایی کنید ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر