هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
ریجن های PS4 با PS3 فرق داره ؟
چون تو 3 ریجن 2 اروپا بود ولی تو مثل اینکه 2 ژاپن هست ؟
اقا من میخوام یه کنسول بگیرم چه توصیه هایی دارید که دقت کنم موقع خرید؟
ریجنها فرقی نداره
wambly_rabbit__by_arrioch.gif

تنها فرقی که میشه اشاره کرد این هست که ریجن 3 و japan توی منو دکمه دایره به عنوانه دکمه تایید هست نه X .

توصیه که مهلت تست بگیر. دستگاه 2014 به بعد باشه . تست کن قشنگ . معمولا مشکلی نیست. موفق باشی.

amirhossein95

کاربر سایت
Sep 1, 2013
10
سلام
اگر برق 110 هست حتما" باید ترانس بگیری

ممنون داداش
یه اشتباه کردم!روش زده 120 ولت 1.5 آمپر و 60 هرتز.حالا چه ترانسی براش بخرم؟؟
یه ترناس از رفقا امانت گرفتم که 220 به 110 و 350 وات و 3 آمپر هست.از این استفاده کنم یا یکی دیگه بخرم؟
با تشکر

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
دوستان عزیز . این حساسیت هارو بزارید کنار . حالا دسته r1 و r2 و استیکر و .... صدا میده که بده . طبیعیه . هرموقع خراب شد میرین یکی دیگ میخرین . الکی دست توی دسته نبرید . از من گفتن . دسته رو دستکاری کنید خراب میشه .

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
اقا بلاخره چی کار کنیم ؟
نکنه کول پد باعث شه هوای خنک از vent ها نره تو یا هوای گرم پشت کنسول رو بده تو
:-s
اخه من ps3 داشتم به خاطر overheat خراب شد نگرانم
احتمالش هست
تا جایی که من میدونم خیلی از کول پد لپ تاپ ها این مشکل رو داشته شاید کول پد ps4 هم این مشکل رو داشته باشه
حالا چرا کول پد ؟
خودش که سیستم کولینگش عالیه و خود کنسول جوری طراحی شده که گرما توش به طور یکسان پخش میشه

hhhh4736

کاربر سایت
Aug 16, 2012
388
دوستان ایکس باکس آواتاری داره تو محیط لایو ps4 این قابلیتو نداره ؟​

ps4 هم اواتار داره ولی بیشتر عکسه تا اینکه مثل ایکس باکس یک ادم باشه لباس تنش کنی :|

baran17

کاربر سایت
Dec 7, 2007
373
دوستان بنده بخوام دستگاه رو تهیه کنم با یه دسته اضافه به نظرتون به غیر از اینفیموس چه بازی دیگه ای بگیرم که ارزش داشته باشه ؟! چون بازی میخوام که واقعاً فرق داشته باشه با نسل قبلی و دلم نمیاد پول واسه بتلفیلد و اسسین بدم !!! فیفا رو میخواستم بگیرم ولی میگم صبر کنم یه دفعه فیفا 15 رو بگیرم ! نظر شما چیه ؟!

Hamid1377

کاربر سایت
May 28, 2014
502
دوستان بنده بخوام دستگاه رو تهیه کنم با یه دسته اضافه به نظرتون به غیر از اینفیموس چه بازی دیگه ای بگیرم که ارزش داشته باشه ؟! چون بازی میخوام که واقعاً فرق داشته باشه با نسل قبلی و دلم نمیاد پول واسه بتلفیلد و اسسین بدم !!! فیفا رو میخواستم بگیرم ولی میگم صبر کنم یه دفعه فیفا 15 رو بگیرم ! نظر شما چیه ؟!
infamous , watchdogs , gta v , wolfenstein , killzone , fifa 15

LBJ4Ever

FedExpress
کاربر سایت
Apr 11, 2011
6,290
نام
Afshin

به غیر از Infamous و KZ هیچ بازی‌ای از نظر گرافیکی حس نسل بعد رو نداره!
البته UFC هم خیلی گرافیکش خوبه و همین طور NBA 2K14 که نمی‌دونم خوشتون میاد ازین بازیا یا نه!

S0lid Snake

کاربر سایت
Sep 26, 2012
2,120
نام
آرمان

بازی خاصی فعلا نیومده که فرقی با نسل قبل داشته باشه ، بهترین گزینه همون infamous و fifa هستن

warhorse

کاربر سایت
Aug 22, 2013
37
نام
پوریا
سلام
من می خوام برای دسته ی ps4 روکش آنالوگ بگیرم ولی از این روکش های چسبی هم هست اما این روکش چسبی کل کنسول و دسته رو می پوشونه و در اثر حرارت گوشه ها بلند میشه حالا به نظر شما من چیکار کنم
اگر دوست دارید جواب را برای من
پ خ کنید

آخرین ویرایش:

Xenon360

کاربر سایت
Jul 17, 2011
1,813
نام
عرفان
دویتان از کجا بفهمم بازی داره 1080 احرا میشه؟

من الان COD : Ghost رو گرفتم... میخوام ببینم الان 720 هست ک بعد از آپدیت چک کنم بببنم 1080 شده؟

ممنون میشم...

Sent From HTC One S Using Tapatalk 4

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر