هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Abolfazl3007

کاربر سایت
Sep 11, 2007
1,986
نام
Abolfazl
پس چرا تا دیسک رو تو درایو گذاشتم بازی رو اجرا کردم و هیچ گزینه اینستالی رو نزدم ؟! چون روی 360 باید دستی نصب می کردم اینو عرض می کنم

تا دیسک رو میزاری یه مقدار خیلی کمی از بازی نصب میشه ، که بتونی بری تو بازی ولی نصب متوقف نمیشه و همونطور که داری بازی میکنی ادامه نصب انجام میشه

من خودم دیسک رو میزارم دستگاه یه 20 - 25 دقیقه کلا دست نمیزنم بازی کامل نصب شه بعدا بازی کنم

mis2012

کاربر سایت
Sep 8, 2012
291
ببخشید اون فلش دسته هست اسمش هم نمیدونم آنالوگ نه اون یکی بعدش تو بازی فیفابعضی موقع ها رو یک گزینه گیر میکنه یعنی مثلا میرم رو یک گزینه دیگه تند بر میگرده رو همون؟دستگاه و دسته نو هستند 2 هفته خریدم؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
ببخشید اون فلش دسته هست اسمش هم نمیدونم آنالوگ نه اون یکی بعدش تو بازی فیفابعضی موقع ها رو یک گزینه گیر میکنه یعنی مثلا میرم رو یک گزینه دیگه تند بر میگرده رو همون؟دستگاه و دسته نو هستند 2 هفته خریدم؟
جهت ها رو می‌گی شما؟! (چپ، راست، بالا و پایین)
احتمال داره کثیف شده باشه که گیر می‌کنه!

Arash.RG

کاربر سایت
May 7, 2014
618
نام
آرش
دوستان 2 تا سوال دارم . یک اینکه یه مشکلی واسه فیفا پیش اومده میخوام بازی رو حذف کنم دوباره نصب بشه . با این کار چیزهایی که از کاتالوگ خریدم و امتیازهام هم 0 میشن ؟

سوال دوم اینه ، مگر قیمت همه بازی ها 59 دلار نیست ؟ پس علت اینکه شاپ های محترم یه بازی رو میزارن 210 تومن یه بازی 250 ؟! :| مثلا این trials fusion رو زدن 210 تومن بعد Wolfenstein رو 250 زدن ! خودشون میلی اینطوری میکنن چون میدونن فروش یه بازی بیشتر و ملت مجبورن زیاد بدن یا جریان از خود خارج و سازنده هاست ؟

si.armin

کاربر سایت
May 20, 2011
469
نام
آرمین
دوستان 2 تا سوال دارم . یک اینکه یه مشکلی واسه فیفا پیش اومده میخوام بازی رو حذف کنم دوباره نصب بشه . با این کار چیزهایی که از کاتالوگ خریدم و امتیازهام هم 0 میشن ؟

سوال دوم اینه ، مگر قیمت همه بازی ها 59 دلار نیست ؟ پس علت اینکه شاپ های محترم یه بازی رو میزارن 210 تومن یه بازی 250 ؟! :| مثلا این trials fusion رو زدن 210 تومن بعد Wolfenstein رو 250 زدن ! خودشون میلی اینطوری میکنن چون میدونن فروش یه بازی بیشتر و ملت مجبورن زیاد بدن یا جریان از خود خارج و سازنده هاست ؟

نه اون چیزایی که خریدی از بین نمی ره و امتیاز صفر نمیشه ولی اون بازی ابتدایی رو اجباری باید بازی کنی :) اره بازی ها رو بر حسب ایتم هایی که دارن برای خودشون گرون و ارزون تر می دن دست مردم :|

ehsan_srk

کاربر سایت
Sep 23, 2007
4,097
نام
Ehsan
آره منظورم همونه.دسته اینقدر نو هست اگه بزارنش پیش یه اکبند اصلا نمیشه تشخیص داد؟
دسته ات هیچ مشکلی نداره
برای من هم این اتفاق افتاده.اون 1 باگ هست که تو منو های فیفا اتفاق میافته البته خیلی کم و برای من فقط 2 بار اتفاق افتاده و فقط تو منو ها بوده
نگران نباش و کار خاصی نکن.فقط از بازی خارج بشو دوباره برو تو بازی

King-1

کاربر سایت
Apr 2, 2007
723
نام
vahid
آره منظورم همونه.دسته اینقدر نو هست اگه بزارنش پیش یه اکبند اصلا نمیشه تشخیص داد؟
برای منم اینطوری میشه گاه یاوقات فقط در منوها چیز خاصی نیست معمولاً خودش درست میشه احتمالاً یک باگ هست که باعث این مسئله میشه

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان

save بازی پاک نمیشه

بازیهای که تازه میان رو سریع نخر . یه مقدار وایسا. این Trials کلا نسخه فیزیکیش 39 دلار بیشتر نیست....هیچ ارزش نداره. نسخه دانلودیش بدون SP هم فکر کنم 20 تا باشه.

M I R @

کاربر سایت
May 1, 2014
266
نام
AmiR
دوستان یک سوال خیلی مهم داشتم

از کجا بفهمیم پلی 4 ریجن 2 اروپا ساخت چه سالی ؟؟؟ ( میدونم میگید زیرش مینویسه اما چی مینوسه ؟؟ مثلا ریجن 1 اگه مال 2014 باشه مینویسه 1000A اما مال اروپا اگه 2014 باشه چی مینویسه ؟؟؟ )

اگه عکس داشتید که بهتر:d

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
میگم این save بازیها دقیقا کجاست!؟ یادش بخیر ps3 کاملا مشخص بود :( این save بازیها کجا نگهداری میشه توی سیستم ؟
اینجام کاملا مشخصه. دسته بندی کردنش توی setting
[Settings] > [Application Saved Data Management] > [Saved Data in System Storage

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر