هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
هیچ مشکلی نداره خیلی از بجه های همین جا دارن همه راضین کلا تفاوتی بین ریجن ها نیست فقط همون داخل منوی پلی استیشن 4 به جای ضربدر باید دایره بزنی و بلعکس که این قضیه به داخل بازیها یا داخل منوی بازی ها مربوط نمیشه و هیچ مشکلی نیست.....
یعنی تو بازی هیچ فرقی نداره ؟ یه بنده خدایی میگفت تو بازی هم بر عکسه که :| مطمئنی تو بازی درسته ؟

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
یعنی تو بازی هیچ فرقی نداره ؟ یه بنده خدایی میگفت تو بازی هم بر عکسه که :| مطمئنی تو بازی درسته ؟
عملکرد دکمه ها تو بازی فقط ربط به ریجن خود بازی داره.
دستگاه من 2 ژاپن هست و تو منو با O سلکت می‌کنه ولی بازیم ریجن 1 هست و با X سلکت رو انجام می‌ده:

فقط بازی ریجن سه، توی منوی خود بازی با O اینتر می‌کنه.

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
دی ال سی باتلفیلد رو دانلود کنم با یه یوسر ( یعنی بخرم بعد برای اون یوسر بخوام دانلود کنم ) تو یوسرای ساب هم میشه استفاده کرد ؟؟؟ یا فقط تو یوسر اصلی میشه بازی کرد ؟؟؟؟؟
و یه چیز دیگه
چرا دانلود رو قطع میکنم و دوباره نت رو وصل میکنم میخواد دانلود کنه حدود 60 مگ میاد عقب ؟؟؟؟ !!! این سومین باره واسم اتفاق افتاده !! حدود 500 مگ دانلود کرده بعد که نت قطع میشه همونطوری هست ولی زمانی نت وصل میشه میبینم مثلا شده 440 مگ و داره ادامه میده دانلودو .. یه بارم 100 مگ اومد عقب ! یعنی چی اونوقت ؟؟/:)

آخرین ویرایش:

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
دوستان راهنمایی کنید کدوم از اینا بهتره و کارامدتره ؟
کلی درباره هر کدوم توضیح میدید؟ممنون کدوم رو پیشنهاد میدید
PS4 Sony Headset Gold Wireless
Stereo Gaming Headset ps4/ psvita
Wireless Digital Stereo Headset PS4

با اینکه حوصله توضیح و پست ندارم ;;) ..ولی اگر توانایی خرید این رو داری PS4 Sony Headset Gold Wireless کیفیتش فراتر از تصور هست من یدونه 4 روز پیش خریدم فقطی بتل بازی میکنی صدای تیرها که میاد احساس میکینی واقعا در میدان جنگ هستی .یه بار نارجک بقل دستم ترکید 6 متر پریدم هوا:d موسیقی که گوش میدی به تمام معنا شفافیت و باس هماهنگ هست .من با خیلی هدست کار کردم akg اخریش بود ولی قول میدم این ارزش خرید رو داره .کیفیتش حقا که طلاست.

salar_dariush

کاربر سایت
Mar 14, 2011
4,372
دوستان سلام
یکی از دوستانم تازه ps4 رو خریده ،کنسول رو به یه تلوزیون 32 اینچ فول اچ دی وصل کرده برفکی میشه..ولی با تلوزیون تویه حال که فول hd نیست وصل کرده برفکی نمیشه...رویه اون tv full hd چهار تا کابل تست کرده بازم رویه اون فول hd هنوز برفکیه(رویه پروت های مختلف هم تست کرده...)ری استارت دیفالت رو هم انجام داده(ریکاوری هم انجام داده )بازم درست نشده...
دوستان راهی داره؟؟(ممکنه ps4 بعضی از تلوزیون ها رو ساپورت نکنه)؟؟

راه حل این مشکل رو به کمک یکی از دوستان پیدا کردیم...
وقتی sistem softwar تلوزیون قدیمی باشه،این مشکل به وجود میاد...راه حلش اینه که ورژن جدیدد سافت وار تلوزیون رو دانلود و تویه یه فلش کپی و از تنظیمات تلوزیون اقدام به نصب کنید تا این مشکل برطرف بشه..

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دی ال سی باتلفیلد رو دانلود کنم با یه یوسر ( یعنی بخرم بعد برای اون یوسر بخوام دانلود کنم ) تو یوسرای ساب هم میشه استفاده کرد ؟؟؟ یا فقط تو یوسر اصلی میشه بازی کرد ؟؟؟؟؟
و یه چیز دیگه
چرا دانلود رو قطع میکنم و دوباره نت رو وصل میکنم میخواد دانلود کنه حدود 60 مگ میاد عقب ؟؟؟؟ !!! این سومین باره واسم اتفاق افتاده !! حدود 500 مگ دانلود کرده بعد که نت قطع میشه همونطوری هست ولی زمانی نت وصل میشه میبینم مثلا شده 440 مگ و داره ادامه میده دانلودو .. یه بارم 100 مگ اومد عقب ! یعنی چی اونوقت ؟؟/:)
بله اکانت اصلی Plus و App های دانلود شده بین اکانتهای زیر مجموعه به اشتراک میزاره .

در مورده دانلود هم اطمینان ندارم مشکل از کجا هست D: >_<

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دوستان اگه خرید کنسولو یک ماه به تاخیر بندازم ( یعنی مثلا 21 ـم دومه خرداد ) چیز خاصیو از دست میدم ؟ میشه بعد E3 و کنفرانس سونی ... تا اون موقع بازی خاصی تو بازار اومده ؟ ( WD - W : NEW ORDER )؟
قیمتا ( گه تو بازار ما وضعشون معلوم نیست :) ) تا اون موقع ممکنه بالا بره ؟ اگه بره خیلی زیاده یا نه 50 60 تومنه ؟ بازیای پلاس این ماه چیا هستند ؟

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان اگه خرید کنسولو یک ماه به تاخیر بندازم ( یعنی مثلا 21 ـم دومه خرداد ) چیز خاصیو از دست میدم ؟ میشه بعد E3 و کنفرانس سونی ... تا اون موقع بازی خاصی تو بازار اومده ؟ ( WD - W : NEW ORDER )؟
قیمتا ( گه تو بازار ما وضعشون معلوم نیست :) ) تا اون موقع ممکنه بالا بره ؟ اگه بره خیلی زیاده یا نه 50 60 تومنه ؟ بازیای پلاس این ماه چیا هستند ؟
کلا Ps4 رو نخری هم هیچی از دست نمیدی روی هم رفته شروین D: لول.
بازیه خاصی نیست. فعلا تو رادار همین WD هست ! بعد از e3 اکثریت بازیا میان تا پایانه سال .
بازی پلاس ماه هم Stick It To The Man هست . Indie یه !@_@ اما خوبه خیلی اتفاقا D:.

mahdi007

کاربر سایت
Dec 15, 2007
748
نام
میگن داش میتی
هر چه زودتر بگیرید بهتر هست چون بعد خرداد قیمتا حتما میره بالا اینقدر بازی هم داره که سرگرمت کامل کنه دو تا بازی ورزشی فیفا و nba داره که عالی هستن .اول شخص کیلزون .بتل فیلد.کال آف گوست . ماشین نید فور اسپید ریوالز.انحصاری فوقلعاده اینفیمس داره و چند تا دیگه اگه از لحاظ مالی توانایشو داری بخر چون قیمت تو این مملکت هیچ اعتباری نیست.ولی باز نظر خودت هست که بگیری یا نه....

امیـر

کاربر سایت
Jul 29, 2012
1,001
سلام

1سوال:d

دسته های PS4 رو میشه با این travel charger __ usb __ 350mA __ 5.2V شارژ کرد؟
من یه دونه از اینا دارم که برای MP4 ام هست، گفتم دیگه با PC یا خود PS4 شارژ نکنم، با اینا راحت تره اگه بشه:d

85811836761219325361.jpg

روی دسته ps4 نوشته:|:
5V __ 800mA

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر