هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
کسایی که فروم خارجی فعالیت میکنن ته و تو قضیه در آرن ببینیم این آپدیت جدید ِ مال ریجن یک بوق میزنه یا نمیزنه چه جوریه؟! من هنوز آپدیت نکردم اگه قرار 3تا بوق هر دفه بزنه فعلا اصلا آپدیت نمیکنم!
واسه من همون بار اول بعد از اپدیت 1.70 وقتی خاموش کردم 3 تا بوق زد . دیگه سری بعد نزد . کنسول ریجن 1 دسامبر

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
اپدیتها مربوط به ریجن اکانت هست نه دستگاه ولی :
به هر حال اپدیتها برای همه ریجنها فکر میکنم عرضه شده باشه!... ! اگر به هر دلیل نمیاد
میتونه دستی دانلود کن بریزه.
عزیز من فکر میکنم آپدیت ها مربوط به ریجن دستگاه باشه ها! :D
این قضیه بوق زدن فکر نکنم به تاریخ ساخت ربطی داشته باشه
منم آپدیت کردم به 1.70 ریجن 1 تاریخ ساخت هم November 2013 هست بوق یا همون بیبی هم چه موقع استندبای یا خاموش کردن نمیزنه
شما از خود دستگاه آپدیت کردی یا فلش؟
واسه من همون بار اول بعد از اپدیت 1.70 وقتی خاموش کردم 3 تا بوق زد . دیگه سری بعد نزد . کنسول ریجن 1 دسامبر
حالا یه بار عیب نداره اون دوستمون میگفت هر دفه استند بای یا خاموش میکنه 3تا بوق میزنه!
بعضی بچه ها که ریجن یک هم هست دستگاهشون میگن 193 مگ حجم آپدیتشون بوده اما من از سایت آمریکا گرفتم 185 مگه!! قضیه این چیه؟!

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173
Update برای همه roll می شه دیر و زود داره و ربط به ریجن دستگاه داره اما به این معنی نیست که برای همه دستگاه های یک ریجن یهو ریلیز شه

برای منم 3 بار بوق زد موقع خاموش کردن اما فقط برای بار اول ، ریجن 2

عزیز من فکر میکنم آپدیت ها مربوط به ریجن دستگاه باشه ها! :biggrin1:

شما از خود دستگاه آپدیت کردی یا فلش؟

حالا یه بار عیب نداره اون دوستمون میگفت هر دفه استند بای یا خاموش میکنه 3تا بوق میزنه!
بعضی بچه ها که ریجن یک هم هست دستگاهشون میگن 193 مگ حجم آپدیتشون بوده اما من از سایت آمریکا گرفتم 185 مگه!! قضیه این چیه؟!

Size In Disk اه PS4 به خاطر Encryption از PC بالاتره

gamer20

کاربر سایت
Sep 17, 2010
601
نام
داود
Update برای همه roll می شه دیر و زود داره و ربط به ریجن دستگاه داره اما به این معنی نیست که برای همه دستگاه های یک ریجن یهو ریلیز شه

برای منم 3 بار بوق زد موقع خاموش کردن اما فقط برای بار اول ، ریجن 2

Size In Disk اه PS4 به خاطر Encryption از PC بالاتره
کدوم فایلو دانلود کردی ارش جان تو تاپیک اپدیت هرچی پرسیدم کسی جواب نداد. دو تا فایل 184 مگی هست واسه ریجن 2 ،کدومشو دانلود کنم بنصبم؟

almoh2

کاربر سایت
Oct 19, 2013
380
من الان به 1.70 آپدیت کردم از طریق فلش هیچ بوقی اصلا نزد و هیچ مشکلی نیست.... چه قدر میچسبه با صفحه لمسی دسته تایپ کردن :D

راستی یه نکته عالی هم اینه که اصلا نیازی نبود از سیف مود بری واسه آپدیت با فلش!! همون از طریق ستینگ ترتیبشو میده مثل ps3 ...مثل هلو :D

Matin Cena

کاربر سایت
Dec 7, 2013
403
نام
متین
راستی یه نکته عالی هم اینه که اصلا نیازی نبود از سیف مود بری واسه آپدیت با فلش!! همون از طریق ستینگ ترتیبشو میده مثل ps3 ...مثل هلو :D

آره این نکته رو کسی اشاره نکرده بود من تو سایت سونی بودم و این مطلب رو دیدم . اینم عکس . دیگه نیازی نیست برید تو Safe Mode میرین تو Setting و ......

9qin_untitled.png

فقط یه سوال . اینجا یه فایل برای دانلود گذاشته همون فایل آپدیت برای ریجن 1 هست دیگه ؟ چون Us.Playstation.com هست آدرسش

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان من کنسول ریجن 2 ژاپن گرفتم.
پشتش این کد رو نوشته cuh 1000a ... یعنی چی؟ خوبه؟
cuh 1000a کده مربوطه به Japan هست . D: هر کدوم از ریجنها این کد رو داره . مثل فکر کنم US باید 1001 باشه اگر اشتباه نکنم

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
ببخشید شما می‌گین موقع دانلود گزینه PAUSE وجود نداره.
بعد اونوقت اگه وسط دانلود اتفاقی بیفته، مثلا برق قطع شه یا اینترنت قطع شه باید از اول دانلود رو شروع کرد؟

riotan1234

کاربر سایت
Sep 9, 2013
298
نام
اشکان
خوب پس pause داره دیگه. این همه دعوای الکی سر چی بود؟
مهم اینه که وقتی دانلود قطع شه بعد از وصل شدن ادامه بده و از اول نیاد.
کاربرا میخوان گزینه پاز کنار دانلود اضافه شه که مجبور نباشن واسه پاز کردن اینترنت رو قطع کنن
چقد خوب میشد سونی یه دانلود منیجر خوب رو واسه کنسول قرار میداد . بهش تایم میدادیم خودش دانلود میکرد و خاموش میشد . اونوقت لازم نبود شب ساعت کوک کنیم :(

Kevin-1993

کاربر سایت
Oct 1, 2010
274
نام
محمد
کاربرا میخوان گزینه پاز کنار دانلود اضافه شه که مجبور نباشن واسه پاز کردن اینترنت رو قطع کنن
چقد خوب میشد سونی یه دانلود منیجر خوب رو واسه کنسول قرار میداد . بهش تایم میدادیم خودش دانلود میکرد و خاموش میشد . اونوقت لازم نبود شب ساعت کوک کنیم :(

من نمیدونم درجاهای دیگه دنیا اینترنت حجمی به این شکل که در ایران هست ارایه میشه یانه ولی به نظرم این قابلیت فقط به درد یه ایرانی میخوره!

هرچند که با این کاهش سرعت شبانه و حجم زیاد دانلودها، خیلی طول میکشه تا دانلودها رو فقط با شبانه انجام بدید و همونطور که میدونید، سرعت دانلود کنسول حدوداً ۲۰ درصد کمتر از PC هست.
و باید هزینه ای که برای ترافیک خرج میکردید را صرف هزینه برق و فرسوده شدن کنسول کنید.
به نظرم ترافیک بخرید و روزانه دریافتش کنید، به صرفه تر هست مخصوصاً اگه اینترنت های وب داشته باشید و ترافیک فشفشه خریداری کنید.

Sent from my RM-914_im_mea3_1023 using Tapatalk

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر