هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
آقا بالاخره این مشکل آنالوگا به کجا رسید؟؟؟ سونی ازت انتظار نداشتم!

من هنوز بعد این همه مدت مشکلی ندارم. خیلی هم بازی کردم.
QUOTE=bhmup;3191856]قبول دارم ولی شما ببین من تا حالا حتی یک مشکل فراگیر و جدی یا مهم از ایکس باکس وان نخوندم درحالیکه در نسل قبل سونی همچین شرایطی داشتم و ایکس باکس سه چراغه میشد یادته؟
به نظر من در این نسل سونی واقعا از کیفیت کم گذاشته

[/QUOTE]
چه مشکلی داره که ما نمیبینیم؟ حالا شاید os یه سری امکانات کم داره که خب ایراد حساب میشه .به مرور زمان کامل میشه.
مگر نه پاک شدن سیو و... اکثرا به خاطر crash کردن بود اونم بیشتر توی BF4 اتقاف میافتاد (بگذریم که سیو ها رو میشه اپلود کرد)نمیشه بگی تقصیر سونی هست.از os جدید توقعات بالا نباید داشت معولا باگ و ... زیاد داره.
خرابی ها هم درصدش به شدت پایین بود.که عادی هست.
میمونه فقط کیفیت دسته اونم برای خیلی ها مثل من مشکلی پیدا نکرده. تنها ایراد از سونی میشه گرفت جنس انالوگ های دسته هست که برای همه هم خراب نمیشه.
من به جز اینا مشکل دیگه ای ندیدم.

آخرین ویرایش:

badcompany

کاربر سایت
Sep 15, 2009
277
دوستان این قابلیت پخش 3D قراره اضافه بشه دیگه ؟ بعد PS4 دیسکهای بلوری کپی را که نمی تونه بخونه نه؟ این فیلمای 50 گیگی که می فروشن.
مرسی

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
نخیر PS3 فقط توی منوی XMB و بازی جای زبدر و دایره فرق داره
وقتی هم میری تو بازی برعکس میشه یعنی زبدر تایید دایره برگشت!
اقا من الان فیلم بگیرم از ps3 ریجن 3 خودم برم تو فیفا 14 ریجن یک با دایره بازیکن تعویض کنم یا حتی توی tlou ریجن دو با کنسول ریجن 3 باید برای انتخاب new game و ... هم از دایره استفاده کنم . همه اینارو فیلم بگیرم قول می دی کلا دیگه راجع به گیم توی این فروم صحبت نکنی ؟ اخه ادم تا وقتی از چیزی اطمینان نداره نباید اونطوری صحبت کنه که ملت رو گمراه کنه .
لابد چشمام هم داره بهم اشتباه می‌گه 8-|
Fifa 14, PS4 Region 2 Japan
View attachment 51858
چشمات رو نمی دونم چی می گه . ولی توضیح دادم ظرایط کنسول کپی خور با کنسول اورجینال متفاوت هست . چیزی که 7 سال خودم و دوستام داریم ازش استفاده می کنیم به صورت اورجینال ! ps4 هم قراره اورجینال استفاده بشه پس ملت رو گمراه نکنید .

من PS3‌ هم چون J هست با دایره کار میکنم اصلا عادت کردم!:D حال میکنم دایره باشه!:D پس میرم همون J میخرم دوباره! دمت گرم!
اگه عادت داری که حتما همون 3 رو بخر ، بیخودی پول اضافه نده .

آخرین ویرایش:

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
نمیدونم درست متوجه بحثتون شدم یا نه ولی، تو PS4 اگه ریجن 3 باشه کنسول تو منو دکمه ی اینتر O هست ولی تو بازی بستگی به ریجن خود بازی داره یعنی اگه 1 باشه با X اینتر میشه.فکر میکنم برعکسش هم صادق باشه ولی مطمئن نیستم.حالت اول رو خودم تست کردم.

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
دوستان این قابلیت پخش 3D قراره اضافه بشه دیگه ؟ بعد PS4 دیسکهای بلوری کپی را که نمی تونه بخونه نه؟ این فیلمای 50 گیگی که می فروشن.
مرسی
متاسفانه هنوز اطلاعی مبنا برای ساپورت 3D BD نبوده ....
دیسکهای bluray هم میخونه .فقط فیلم 3D ساپورت نمیشه.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
.فکر میکنم برعکسش هم صادق باشه .

دقیقا صادقه ! الان توی ps3 اورجینال ریجن 3 من هم به همین شکل هست . فیفا 14 ریجن 1 یا tlou ریجن 2 اروپا و خیلی از بازی های دیگه برای انتخاب new game , load game و ... باید از دایره استفاده بشه .

.:Frantic:.

کاربر سایت
Aug 29, 2007
1,578
نام
AmirHosein
دقیقا صادقه ! الان توی ps3 اورجینال ریجن 3 من هم به همین شکل هست . فیفا 14 ریجن 1 یا tlou ریجن 2 اروپا و خیلی از بازی های دیگه برای انتخاب new game , load game و ... باید از دایره استفاده بشه .
PS3 من که ریجن 1 بود ولی تو PSN چنتا از بچه ها که ریجن 3 داشتن کلاً با O اینتر میکردن.منظورم اینه که تا اونجایی که میدونم تو PS3 اگه ریجن 3 باشی کلاً با O اینتر میشه ولی تو PS4 اینجور نیست، تو منو با O ولی تو بازی نسبت به ریجن بازی.

Kiami

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,855
PS3 من که ریجن 1 بود ولی تو PSN چنتا از بچه ها که ریجن 3 داشتن کلاً با O اینتر میکردن.منظورم اینه که تا اونجایی که میدونم تو PS3 اگه ریجن 3 باشی کلاً با O اینتر میشه ولی تو PS4 اینجور نیست، تو منو با O ولی تو بازی نسبت به ریجن بازی.
دقیقا 3 صفحه می شه منم دارم همینو می گم . توی ps3 وقتی ریجن 3 باشی باید توی همه منو ها چه داخل چه بیرون بازی از دایره استفاده کنی . این 7 سال تجربه من و دوستانمه ! حالا داخل ps4 شرایط متغیر هست یا خیر رو اطلاع دقیق ندارم .

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
چشمات رو نمی دونم چی می گه . ولی توضیح دادم ظرایط کنسول کپی خور با کنسول اورجینال متفاوت هست . چیزی که 7 سال خودم و دوستام داریم ازش استفاده می کنیم به صورت اورجینال ! ps4 هم قراره اورجینال استفاده بشه پس ملت رو گمراه نکنید .
دوست عزیز بحث سر PS4 هست و بود.
نه فقط داخل منو دستگاه نیست . توی منوی بازی ها هم دکمه اینتر دایره محسوب می شه . یعنی مثلا تو فیفا وقتی می خ ای بازیکن تعویض کنی باید روی اسم بازیکن دایره بزنی به جای ضربدر ! ولی داخل گیم پلی هیچ بازی تفاوتی وجود نداره . اینو گفتم دوستان دقت کنن فقط تفاوت در عملکرد دکمه اینتر هست . تو گیم پلی هیچ بازی تغییری ایجاد نمی شه . فقط توی منو دستگاه و منو بازی ها !
خیر دوست عزیز بنده خودم ریجن 2 Japan دارم و این طوری نیست.
شما احتمالا بازی Fifa ـتون هم ریجن 3 هست.
من خودم با Fifa R2 امتحان کردم، دکمه اینتر X هست.
ps3 من ریجن 3 بود و 7 سال در تمامی منو بازی ها حتی ریجن یک توی منو باید دایره میزدم . هین الانم توی فیفا 14 ریجن 1 با ps3 ریجن 3 باید برای تعویض بازیکن و ... از دایره استفاده کنم. توی world cup 2014 ریجن 1 باید از دایره استفاده کنم . نه تنها من بقیه دوستانم هم همین بساط رو دارن . حالا جریان ریجن 2 ژاپن و بازی شما چیه من خبر ندارم !
شما یهو گفتی نه PS4 هم مثل PS3 بود که خودتون داشتین (و شرایطش هم با مال من فرق داشت) و همه دارن اشتباه می‌گن :| یعنی منی که PS4 R2 J دارم خودم نمی‌دونم دارم با چی اینتر می‌کنم ولی شما می‌دونی، در هر صورت جل الخالق!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر