هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

ُسلام دوستان من وقتی هدست وصل میکنم همینی که با خوده دستگاه جوین پارتی میشم صدای دوستام اکو میگیره وحشتناک از روز اول اینطوریه ریجن 1 دستگاه راه حلی داره؟بنظرتون امکان تعویضش هست؟
این قضیه اکو شدن صدا مشکلات نت و connection و البته استفاده گروهی که توی پارتی هست برمیگرده .

رفتم تو فیفا همون اولش گیر کرد بعد بستم بازی رو ... یه بارم قبلا رو باتلفیلد اینطوری شده بود .. البته اولین بار بود فیفا اینطوری شد .. بعد دوباره رفتم توش اوکی بود
دلیل خاصی داره ؟

درود...

دوستان یه سایت مناسب برای دانلود آپدیت های ps4 مربوط به ریجن یک معرفی کنید لطفا....

واینکه مثل همون پی اس 3 آپدیت میشه دیگه درسته؟ یه پوشه ps4 سپس update و ....

1- خیر
2- خیر
3- از نظر پردازش خام نسبت به گرافیک های PC در رده متوسط قرار داره اما ویژگی کنسول بهینه کردن بازی ها براش هست ، اینگونه هست که عمر کنسول زیاد می شه ، در ضمن در اواخر نسل معمولا می بینیم یک سری افکت ها روی کنسول یا پیاده نمی شن یا کامل اجرا نمی شن برای این که کنسول توانایی اجرای بازی رو داشته باشه
ممنون داداش.یعنی ممکنه بالای 60 فریم یا پایین تر از 60 بشه؟؟؟

ممنون داداش.یعنی ممکنه بالای 60 فریم یا پایین تر از 60 بشه؟؟؟
بالا 60 که هیچی نیست ( هیچ تاثیری نداره ) . .بازی ها یا 60 فریم هستن ( که معمولا 60 فریم یعنی میانگین نرخ فریم ریت 60 هست نه 60 همیشه ثابت ) و یا 30 فریم ثابت هستن. دیگه اینکه بازی چقدر روان باشه به سازنده بستگی داره .
اگر دنباله 60 فریم و 1080 هستی برای همه بازیا باید بری سراغه pc . کنسول چیزی نیست که بتونه همه بازیار رو روی 60 فریم اجرا کنه.

رفتم تو فیفا همون اولش گیر کرد بعد بستم بازی رو ... یه بارم قبلا رو باتلفیلد اینطوری شده بود .. البته اولین بار بود فیفا اینطوری شد .. بعد دوباره رفتم توش اوکی بود
دلیل خاصی داره ؟
مشکلات بازیا و کرشهای نرم افزاری هست. طبیعیه . مگر اینکه همش پشته سره هم پیش بیاد !

دوستان چند سوال دارم هر کی حوصله داره لطفا جواب بده:

1..من از بازیه کیلزون که اومدم بیرون متوجه شدم کل بازیو فیلم برداری کرده!!! قضیه چیه خودش اتومات مگه فیلم میگیره؟! یا شاید من حواسم نبوده دستم رو شیر رفته!!

2.. بی زحمت این داستان عکس و فیلم گرفتن به وسیله دکمه شیر رو بگید چجوریه ؟ یه بار عکس میگیره 2 بار فیلم یا طور دیگه؟ یه ذره گیج شدم تو این زمینه !!

3...سیو ها مون رو فقط در یه صورت میتونیم ببینیم که بخوایم پاکشون کنیم درسته؟! یعنی جای دیگه ایی واسه دیدن سیو ها وجود نداره دیگه!

4... آپدیت کردن به وسیله فلش مثل همون پلی استیشن 3 انجام میشه یا فرق میکنه؟!

واقعا کنسول به بهترین شکل ممکن طراحی شده هم خودش که وحشتناک با کلاس و شیک و زیباست هم دستش که اصلا عاشقشم و هم رابط کاربری نرم افزاریش که خیلی شیک و در عین حال سادست...

دوستان چند سوال دارم هر کی حوصله داره لطفا جواب بده:

1..من از بازیه کیلزون که اومدم بیرون متوجه شدم کل بازیو فیلم برداری کرده!!! قضیه چیه خودش اتومات مگه فیلم میگیره؟! یا شاید من حواسم نبوده دستم رو شیر رفته!!

2.. بی زحمت این داستان عکس و فیلم گرفتن به وسیله دکمه شیر رو بگید چجوریه ؟ یه بار عکس میگیره 2 بار فیلم یا طور دیگه؟ یه ذره گیج شدم تو این زمینه !!

3...سیو ها مون رو فقط در یه صورت میتونیم ببینیم که بخوایم پاکشون کنیم درسته؟! یعنی جای دیگه ایی واسه دیدن سیو ها وجود نداره دیگه!

4... آپدیت کردن به وسیله فلش مثل همون پلی استیشن 3 انجام میشه یا فرق میکنه؟!

واقعا کنسول به بهترین شکل ممکن طراحی شده هم خودش که وحشتناک با کلاس و شیک و زیباست هم دستش که اصلا عاشقشم و هم رابط کاربری نرم افزاریش که خیلی شیک و در عین حال سادست...
سلام
1. اتوماتیک نداره D: دستت روی share بزنی یک بار شروع به record کردن به مدت 15 دقیقه میکنه . میتونی اتظمیات رو عوض کن و یک بار رو روی عکس بزاری و دوبار رو برای ضبط.
2.بله !
3.save های توی بخشه save data management هست !
4.میشه این کار رو انجام داد. البته برای فریمور نه برای بازیا. برای فریرمور هم باید بری safe mode و فلش رو بزنی که توش فولدر PS4 و توی این UPDATE نوشته باشه . بعد update مربوطه داخله این پوشه باشه . .

سلام
1. اتوماتیک نداره D: دستت روی share بزنی یک بار شروع به record کردن به مدت 15 دقیقه میکنه . میتونی اتظمیات رو عوض کن و یک بار رو روی عکس بزاری و دوبار رو برای ضبط.
2.بله !
3.save های توی بخشه save data management هست !
4.میشه این کار رو انجام داد. البته برای فریمور نه برای بازیا. برای فریرمور هم باید بری safe mode و فلش رو بزنی که توش فولدر PS4 و توی این UPDATE نوشته باشه . بعد update مربوطه داخله این پوشه باشه . .
بسیار عالی و ممنون... بی زحمت این دو تا رم ترتیبشو بده :دی
safe mode کجاست؟! :دی
اگه بخوام با یک بار شیر زدن عکس بگیره باید کجا تنظیم کنم؟!

بازم ممنون.

بسیار عالی و ممنون... بی زحمت این دو تا رم ترتیبشو بده :دی
safe mode کجاست؟! :دی
اگه بخوام با یک بار شیر زدن عکس بگیره باید کجا تنظیم کنم؟!

بازم ممنون.
Share رو نگه دار وقتی رفت توی بخشه share کلید option رو بزن و تنظیمات کلید رو میشه عوض کرد .
safe mode هم مثل ps3 هست. دستگاه رو خاموش میکنی . بعد دستت رو روی Power نگه میداری به مدت 7 ثانیه تا صدای بیپ بده . بعد ول میکنی و بعد دوباره میزاری دستت رو و روشن میشه و از safe mode بالا میاد.

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or