هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

دوستان عزیز یه سوال دارم :
دوستان آیا میشه از اکانت PSN PLUS که روی کنسول PS4 اکتیو شده و داره استفاده میشه همزمان یا در زمانی که PS4 خاموش هست در کنسول دستی PS VITA استفاده کرد ؟
یعنی یک اکانت در دو دستگاه ؟؟

دوستان آیا میشه از اکانت PSN PLUS که روی کنسول PS4 اکتیو شده و داره استفاده میشه همزمان یا در زمانی که PS4 خاموش هست در کنسول دستی PS VITA استفاده کرد ؟

در دو دستگاه میشه اگه یکی خاموش باشه اما بهتر اکانت اصلی یک sub درست کنی باهاش و اونو رو یک دستگاه دیگه فعال کنی اگه هر تروفی یا پلاس داشته باشه اکانت اصلی ر و sub هم share میشه دوست عزیز.

در دو دستگاه میشه اگه یکی خاموش باشه اما بهتر اکانت اصلی یک sub درست کنی باهاش و اونو رو یک دستگاه دیگه فعال کنی اگه هر تروفی یا پلاس داشته باشه اکانت اصلی ر و sub هم share میشه دوست عزیز.

ببخشید دوست عزیز من مبتدی هستم ممنون میشم خیلی ساده بهم بگی باید چیکار کنم ?? اگه بتونی کاملش رو واسم پ.خ کنی یه دنیا ممنون میشم.
فقط یه نکته که کنسول ps4 ریجن یک هستش و اکانت پلاس هم ربجن یک و اما کنسول دستی ps vita ریجن دو هست ! اینجوری میشه روی هر دو کنسول یک اکانت ریجن یک استفاده کرد ?

Galaxy Note 3 - N9005 / Saeed_RoyalStar

هیچ مشکلی نداره. چه خاموش چه روشن و چه همزمان میشه از یک اکانت روی Ps vita و ps4 استفاده کرد. امکاناتی نظیر Remote play هم نیاز داره اکانتها یکی باشن .
در کل یک اکانت به صورت ماکس میتونه روی دو دستگاه فعال باشه .

ببخشید دوست عزیز من مبتدی هستم ممنون میشم خیلی ساده بهم بگی باید چیکار کنم ?? اگه بتونی کاملش رو واسم پ.خ کنی یه دنیا ممنون میشم.
فقط یه نکته که کنسول ps4 ریجن یک هستش و اکانت پلاس هم ربجن یک و اما کنسول دستی ps vita ریجن دو هست ! اینجوری میشه روی هر دو کنسول یک اکانت ریجن یک استفاده کرد ?

Galaxy Note 3 - N9005 / Saeed_RoyalStar
هیچ مشکلی نداره . ریجن کنسول اصلا مهم نیست.
اکانته اصلی Ps4 تون رو روی ps vita باید فعال کنید. اگر اکانته دیگه فعال کردید باید ویتا رو فرمت کنید و factory reset کنید و اکانت دیگه رو بزارید.

دوستان عزیز این یوزرساختن روی دسگاه الان دوتا دارم یکیشو میخوام اک کنم اصلا گذینه ای مبنی بر حذف یوزر نیست ریستو دیفالت هم کردمش کم مونده برم فرمت کنم گذینه ای هست برا حذفش؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اقا الان پشت دستگامو دیدم زده ژوئن 2014 و شرکت سازندش hongfujin yantai پسش بدم؟؟

جون من جواب بدین

آخرین ویرایش:
دوستان عزیز این یوزرساختن روی دسگاه الان دوتا دارم یکیشو میخوام اک کنم اصلا گذینه ای مبنی بر حذف یوزر نیست ریستو دیفالت هم کردمش کم مونده برم فرمت کنم گذینه ای هست برا حذفش؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام D:
چرا داره D: مقداری setting رو با دقتر نگاه میکردی هست . دقیقا زیره همین گزینه Restore Default Settings نوشته Delete User
Setting > Initialization > Delete User .

دوستان عزیز سلام
بنده در آخرین روز پلاسم بازی دانلود کردم +آپدیت(بازی های رایگان پلاس) ولی الان قفل شده و نمی تونم برم تو بازی دقیقا یادمه یکی از دوستان همین مشکل رو داشت ولی یادم نیست چه صفحه ای بود برم ببینم جوابش چیه پس اگه میشه دوباره جواب بدین

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or