هر سوال مطلبی در مورد PS4 [پست اول تاپیک حتما خوانده شود]

aslirezahddd

PRO FIFA PLAYER
کاربر سایت
Oct 22, 2013
1,798
نام
Alireza
داشتم بازی میکردم یهو دیدم صفحه برفک میشه ... کابل hdmi رو سفت کردم دیگه اونطوری نشد اما خیلی بدجور بود هی میومد رو صفحه .. اصلا هم کابل دست نخورده بود
چرا اینطوری شد بچه ها ؟؟؟ نگرانم کرد .. چیزی نشو یهو.. از کنسوله مشکل؟؟ یا چیز دیگس:(

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
سلام بچه ها ( شدیدا کمک :( ) الان 2 روزه ps4 خریدم ولی اصلا به اینترنت وصل نمیشه مودمم Asus X13 LAN بعد MTU رو هم اصلا نمیتونم پیداش کنم که manual بدم تو ps4 باید set up connection کنم یا Automatic بزنم خودش تنظیم میشه ؟ Can't connedt to the internet ( CE-33991-5) این Obtain IP address - successful میده internet connection - failed میده, تو sign in هم (NW-31201-7) رو میده, system software هم 1.51 هستش, کلا موندم دارم دیوونه میشم... لطفا یه راهنمایی کامل بکنید ممنون میشم...
~~~~~~~~~

~~~~~~~~~~~~~
سلام بله من با مانیتور بازی میکنم مودمم بغلشه, شما هر کاری گفتین انجام دادم ولی بازم همون ارور CE-33991-5 رو میده, من ف....شکن share نکردم باید اون کار و بکنم ؟ و اینکه شاید من کلا عددارو اشتباه میدم میشه لطفا از این عکس راهنماییم کنید دقیقا کدوم عددارو باید بنویسم...؟ MTU هم اصلا نمیتونم پیداش کنم از تنظیمات مودم ping -f -l 1300 playstionnetwork.com اینو CMD مینویسم test میکنم ping بده اینو میزنم واسه MTU و یا 1350 - 1392 - 1400 - 1450 اینا. اینم لینک عکس
IPvA4 Address همون IP ادرس هست .
اگر نمیشه روترو رو factory reset کن D: . دقیق نمیدونم مشکلش چیه اما مشکل از نت و اینا هست
میتونی ف...شکن هم share کن ببینی تاثیر داره یا نه ...
اما اروری که بالا میده اینه که ظاهرا اصلا ip address رو بنا به دلایلی پیدا نمیکنه .
باید دستی همه رو تنظمیم کنی.
Default Getaway هم میشه 192.168.1.1
DNS هم باز میتونی هم auto بزاری و یا همونی که گفتم

آخرین ویرایش:

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
داشتم بازی میکردم یهو دیدم صفحه برفک میشه ... کابل hdmi رو سفت کردم دیگه اونطوری نشد اما خیلی بدجور بود هی میومد رو صفحه .. اصلا هم کابل دست نخورده بود
چرا اینطوری شد بچه ها ؟؟؟ نگرانم کرد .. چیزی نشو یهو.. از کنسوله مشکل؟؟ یا چیز دیگس:(
برفکهای سفیدی که روی صفحه ایجاد میشه به خاطره این هست که کابل hdmi به صورت کامل جا نرفته .
جای نگرانی نیست
توی pc هم پیش میاد ....

Nathan Drake

Evanescence
کاربر سایت
Apr 19, 2011
6,457
نام
Amir Ho3ein
با سلام خدمت دوستان
من یک سوال داشتم
آیا از تو ps4 میشه بازی های ps1رو خرید
خیلی دوست دارم resident evil1و2و3 رو دوباره بازی کنم
در حال حاضر چنین امکانی نیست ولی در آینده می‌شه به صورت آنلاین بازی های Ps3 و Ps2 و PS1 رو بازی کرد!
منتها معلوم نیست که سرویس ـش پولی باشه یا نه!

Triangels

플레이 스테이션 팬
کاربر سایت
Sep 17, 2007
9,891
نام
ارمان
در حال حاضر چنین امکانی نیست ولی در آینده می‌شه به صورت آنلاین بازی های Ps3 و Ps2 و PS1 رو بازی کرد!
100% پولی هست D: نمیشه این همه بازی و ... به صورت مجانی بدن D:
اینطور که به نظرم میرسه فکر کنم یا حالت rental یا حالت subscription چیزی داشته باشه D:
ولی خیلی سنگینه پیش نیازش (سرعت نت )

s-arash

کاربر سایت
May 19, 2011
1,173

PSNow پولیه و یک سری قیمت هاشم اعلام شده

سونی گفته در حال کار برای آوردن عناوین ps1,ps2 بر روی ps4 به صورت classic و بدون نیاز به psnow هست

SNIPER II

Gold User
Dec 9, 2011
1,247
نام
Mansour
یعنی آنلاین بازی میکنیم یا امکان دانلود هم هست؟
اگه آنلاین که باید قیدشو زد
اگه بشه دانلود کرد باز اینترنت که سرعت نداره ولی میشه یه کاریش کرد

kazem hunter

کاربر سایت
Oct 6, 2013
213
سلام ببخشید چطور یکاری بکنم که تلوزیون دسگام رو بشناسه؟!مدلش سونیw 42 اینچه!!!میخوام مثله تبلیغ وقتی دکمه پی اس 4 رو که با دسته میزنم تلوزیون خودش اتومات روشن شه بره تو تصویر بازی چکار کنم؟!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر